Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сантехмонтаж в картинках

B.S.V.

Рекомендовані повідомлення

Якщо два слоя, то художня різка і зверху вже цілі листки уиеплювача, з відмітками де проходять труби, щоб при кріпленні не просверлити.

Якщо один, то просто "художня різка"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якесь трохи дивне взаємне розташування сантех-приборів ) Зрозуміло що питання не до виконавця, але цікаво

image.thumb.png.2ebab052c9bae43218de53180ab5361c.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, standov сказав:

Якесь трохи дивне взаємне розташування сантех-приборів ) Зрозуміло що питання не до виконавця, але цікаво

image.thumb.png.2ebab052c9bae43218de53180ab5361c.png

Проблемо з душової через унітаз діставитись до крану? )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Андрій Миколайович сказал:

Проблемо з душової через унітаз діставитись до крану? )

ну до крану то таке, мені в першу дивує відстань від дущу до унітазу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, standov сказав:

ну до крану то таке, мені в першу дивує відстань від дущу до унітазу 

Може то просто технічний трап, ну там помити плитку чи унітаз керхером, а воду стягнути до трапу, або на випадок затоплення 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, TaurosRMK сказал:

Може то просто технічний трап, ну там помити плитку чи унітаз керхером, а воду стягнути до трапу, або на випадок затоплення 😂

ну да, а ото труби нагору з рециркуляцію то щоб унітазу не було холодно коли його миють ) 
ПС в мене насправді ситуація схожа, тому це внутрішній біль - вузький довгий СУ де все на одній стіні, але відстань між душем і унітазом явно більше, а між мойкою та унітазом відповідно менша, і це по факту вийшло прям на грані зручності, зараз би може ще сантиметрів на 5-10 зсунув.

Змінено користувачем standov
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, standov сказал:

відстань між душем і унітазом явно більше, а між мойкою та унітазом відповідно менша

Вспомните советский стандарт. Везде туалет шириной 80 см. Т.е. от центра унитаза, до края следующего прибора минимум 40 см. Иначе (простите за подробности) ногу не всунуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дорофеев Сергей сказал:

Вспомните советский стандарт.

не можу, не хочу, не буду ) і взагалі "я не справжній зварювальник"(с)

7 минут назад, Дорофеев Сергей сказал:

Везде туалет шириной 80 см. Т.е. от центра унитаза, до края следующего прибора минимум 40 см

ну дуже може бути, тут виглядає меньше ) 

Згідно цієї інформації - ширина загальна має бути *мінімум* 3*80 = 240, і це за умови *рівномірного* розташування сантех-приборів, що якось не схоже на картинку, про то і мова.

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, standov сказав:

рециркуляцію то щоб унітазу не було холодно коли його миють

Може то для миття дупи? 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще як варіант це невелике приміщення і буде однією великою душевою кабіною з унітазом в середині, без будь яких перегородок 😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, TaurosRMK сказал:

Ще як варіант це невелике приміщення і буде однією великою душевою кабіною з унітазом в середині, без будь яких перегородок 😀

ну вже якось буде, прост більш логічне як на мене, коли не вистачає місця то совать за рахунок умивальника, бо умивальник 60 повісити можна і то буде варіант норми, а душу та унітазу треба простір для крил. Але то не точно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А так варто робити - біля самого трапу пускати теплу підлогу? Якщо це мокрий затвор, то він буде висихати і буде смердіти тим, що попадає поряд )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Андрій Миколайович сказал:

А так варто робити - біля самого трапу пускати теплу підлогу? Якщо це мокрий затвор, то він буде висихати і буде смердіти тим, що попадає поряд )

схоже на алкапласт, там комбінований затвор. В мене +- так само, не маю проблем, але ми миємося )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Андрій Миколайович сказал:

А так варто робити - біля самого трапу пускати теплу підлогу? Якщо це мокрий затвор, то він буде висихати і буде смердіти тим, що попадає поряд )

Не робіть і приймайте душ на холодной підлозі. Трапи і з сухим затвором існують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vikctor сказал:

Не робіть і приймайте душ на холодной підлозі.

Шутите?

Сто раз проверено моторикой.

Даже если тройник циркуляции ввинчен в эксцентрик смесителя, при открывании смесителя, хоть пол литра холодной воды, но сольются. Поэтому нема дурных. Сперва открываем душ, потом заходим в кабину. А значит вы никогда не наступите на холодный пол. Если прокладывать под душевой, то тогда и под холодильником и кухонной мебелью. Больше квадратов - больше денег

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, standov сказал:

+1 але то явно не воно

Не воно.

Нормою оно буден располагалагаясь на высоте унитаза слева. Ручка биде - справа.

А на фото голимый смеситель под будущий гипсокартон 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Дорофеев Сергей сказал:

Сперва открываем душ, потом заходим в кабину. А значит вы никогда не наступите на холодный пол. Если прокладывать под душевой, то тогда и под холодильником и кухонной мебелью. Больше квадратов - больше денег

та ну камон, коли немає опалення підлога під зоною душа прогрівається дай бог щоб під кінець душу. А під меблями то да, переважно люди роблять, і правильно роблять, це копійчина яка ні на що не впливає в бюджеті а немає кучі проблем з сирістю і тп.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Дорофеев Сергей сказал:

Шутите?

Сто раз проверено моторикой.

Даже если тройник циркуляции ввинчен в эксцентрик смесителя, при открывании смесителя, хоть пол литра холодной воды, но сольются. Поэтому нема дурных. Сперва открываем душ, потом заходим в кабину. А значит вы никогда не наступите на холодный пол. Если прокладывать под душевой, то тогда и под холодильником и кухонной мебелью. Больше квадратов - больше денег

А що хтось оминає холодильник чи меблі?:) Це повинен бути ну дуже економний замовник. І дурний одночасно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

А що хтось оминає холодильник чи меблі?:) 

Холодильник конечно проверка на вшивость. Но я никогда не раскручиваю т.п. под постоянно стоящей мебелью (кухни, шкафы купе, душевые кабины) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Дорофеев Сергей сказал:

Но я никогда не раскручиваю т.п. под постоянно стоящей мебелью (кухни, шкафы купе, душевые кабины) 

який в цьому сенс? фізичний, економічний, раціональний?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Дорофеев Сергей сказал:

Холодильник конечно проверка на вшивость. Но я никогда не раскручиваю т.п. под постоянно стоящей мебелью (кухни, шкафы купе, душевые кабины) 

Я б не хизувався таким. Іноді краще не робити самому собі антирекламу.

П.С.: ви вже другий раз пишите про душову кабину. На фото вище трапик в підлозі і відповідно поддона не буде. Кабини як таковой теж може не бути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, standov сказал:

та ну камон, коли немає опалення підлога під зоною душа прогрівається дай бог щоб під кінець душу. 

Комон, хош эксперимент?

Кладу датчик на пол - открываем воду - через минуту смотрим показания датчика.

При работающей циркуляции.

5 минут назад, standov сказал:

який в цьому сенс? 

Рациональность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Дорофеев Сергей сказал:

Холодильник конечно проверка на вшивость. Но я никогда не раскручиваю т.п. под постоянно стоящей мебелью (кухни, шкафы купе, душевые кабины) 

 Тут (будинок куплений) теж не "розкрутили".

Зона углової кухні.

Буває, що і я не мотаю ТП під кухнею, але тільки під розписку.

P3260199.JPG

P3260196.JPG

P3260197.JPG

P3260198.JPG

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...