Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можна так розкатати ТП

sah79

Рекомендовані повідомлення

Друзі ,хто має досвід,підкажіть в такі ситуаціі: катаю теплий пол,коллектор в коридорі(посередині будинку) коридор розкатаний але ще не залитий(буквально завтра).І залишається ше одна кімната (пока немає можливості підготовити) в яку через коридор буде проходити гілка ТП.А питання таке: якщо я з цієї кімнати ,не розмотуючи бухту повністю,підключу і подачу і обратку через коридор щоб залити коридор-то чи зможу я потім ту бухту розмотати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А питання таке: якщо я з цієї кімнати ,не розмотуючи бухту повністю,підключу і подачу і обратку через коридор щоб залити коридор-то чи зможу я потім ту бухту розмотати.

 

Думаю, что нет. Нужно обрезать одну трубу и потом, когда будете готовы, соединить соединителем с замоноличенной в коридоре трубой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі ,хто має досвід,підкажіть в такі ситуаціі: катаю теплий пол,коллектор в коридорі(посередині будинку) коридор розкатаний але ще не залитий(буквально завтра).І залишається ше одна кімната (пока немає можливості підготовити) в яку через коридор буде проходити гілка ТП.А питання таке: якщо я з цієї кімнати ,не розмотуючи бухту повністю,підключу і подачу і обратку через коридор щоб залити коридор-то чи зможу я потім ту бухту розмотати.

 

Заложите гильзу из защитной гофры в коридоре, а потом протянете концы трубы.

Для облегчения, можете в гофре верёвочку оставить.. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...