Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відрізати електрику яка проходе по дерев"яним балкам

vint_il

Рекомендовані повідомлення

Цікавть слідуюче питання

Будин розбитий на 2 частини, чердак поки що один загальний без стіни між сосідами, через весь мій чердак по дерев"яним балкам йде електрика до сосідів на інший бік будинку - можу я звернутися в РЕС щоб вони перерізали провід? Провід без гофри, простий 2,5 алюмінієваий в подвійні оплетці - ще не дай Бог щось замкне там і згорить весь будинок...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это не в компетенции РЭСа-обрезать провод внутри дома.

Если Вас это не устраивает, то и меняйте за свой счет.

Вначале поговорите с соседями о поясните ситуацию. Может при правильном подходе они сами и заменят провод:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А с соседями не хотите поговорить, или они не понимают совсем вас ?

РЭС действительно непричём, а если совсем глубоко копать - могут вас обоих отрубить, пока не исправите нарушение (чтоб голову им не морчили :) )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З сосідами говорив, але від них чути тільки мати і проклени на всю мою сім"ю (

Люди виявилися не адекватні

Мене не відріжуть мій провод не проходе по чердаку і не несе пожежну безпеку

А от їх при перегріві, замиканні тошо може призвести до пожежі

 

Добавлено через 10 минут

Это не в компетенции РЭСа-обрезать провод внутри дома.

Если Вас это не устраивает, то и меняйте за свой счет.

Вначале поговорите с соседями о поясните ситуацию. Может при правильном подходе они сами и заменят провод:)

 

Як що це називається внутрі будинку - то я сам вправі відрізати? ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то я сам вправі відрізати?

Нет. Чедак общий, проводка соседская. Отрежете ими провод-могут пакость сделать. Сделайте хитро-пожарникам накапайте. Если Ваш ввод независим от соседского и они полный неадекват, то нужны только силовые методы. Никакие выдержи из умной книги тупому созданию ничего не скажут.

На крайняк можж мордочку вечерком намылить главе семейства. В 50% становяться лучшими друзьями. Силу все боятся!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ёпсель-мопсель, купить гофру и уложить его самим, не на мильён грн вопрос. Проче, чем херней страдать с гос. органами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ёпсель-мопсель, купить гофру и уложить его самим, не на мильён грн вопрос. Проче, чем херней страдать с гос. органами.

 

Такий варіант не катіт - моя задача стоїть відрізати їх нафіг, за погрози і пакості

 

Добавлено через 1 минуту

Нет. Чедак общий, проводка соседская. Отрежете ими провод-могут пакость сделать. Сделайте хитро-пожарникам накапайте. Если Ваш ввод независим от соседского и они полный неадекват, то нужны только силовые методы. Никакие выдержи из умной книги тупому созданию ничего не скажут.

На крайняк можж мордочку вечерком намылить главе семейства. В 50% становяться лучшими друзьями. Силу все боятся!

 

чердак не загальний - а половина їх половина моя - як і будинок

пакості і так наробили - була загальна каналізація - відрізали бо вона на їх землі, і не подумали що у мене 2є малих дітей (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну дык резаните провод раненько днём, в субботу и уезжаете до понедельника куда-то в гости, нехай икру мечут.... за канашку им и не такою подляну дОлжно зарядить....

А перед этим, я бы на чердаке перегородку сваял бы, гипсокартонную, покрепче - потому как одно дело чо-то языком молоть в Вашу сторону, а другое - перегородку ломать, частную собственность - даже тупые алкаши понимают - чревато....

Так что в понедельник Вас ожидают смирные соседи, называющие Вас по имени-отчеству....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну дык резаните провод раненько днём, в субботу и уезжаете до понедельника куда-то в гости, нехай икру мечут.... за канашку им и не такою подляну дОлжно зарядить....

А перед этим, я бы на чердаке перегородку сваял бы, гипсокартонную, покрепче - потому как одно дело чо-то языком молоть в Вашу сторону, а другое - перегородку ломать, частную собственность - даже тупые алкаши понимают - чревато....

Так что в понедельник Вас ожидают смирные соседи, называющие Вас по имени-отчеству....

 

перегородився поки шо старими віконними рамами з склом

для капітальної стіни потрібен час (

да і різати теж не варіант...

завтра поїду в рес буду ситуацію не по телефону вирішувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...