Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дії в екстренних ситуаціях!!!

Nobel

Рекомендовані повідомлення

От і я вчора допрацювався...

 

Гарний день, гарний настрій, в одних шортах шліфую собі болгаркою (круг на ліпучку) рейки...Зіскакує болгарка...і по нозі - джмих...по кісточці, де якраз жила йде ....

 

Одразу ріка крові...я сам на обєкті....

 

Пік рками була якась мотузка, перевязую вище рани ногу...і шкандипаю, залишаючи слід крові до машини...

 

В машині аптечка...і як завжди в українців - в аптечці джгут...та толку з нього, старий...потрісканий...

 

Добре що був сусід на бусі...критчу..."хелп...сос". Прибігає, накладаємо повязку...І гайда до травмпунку....

 

Зашили, поставили дренаж....

 

Тепер шкутильгаю, лапа болить...думаю, як то завтра на роботу дойти....

 

 

Тепер до чого ця тема: вроді не раз бачив і приймав участь в першій допомозі іншим....але як виявилося - іншим, то одне...А от коли сам кровю стікаєш...починаєш панікувати...

 

Якби не було сусіда - хз...Сьогодні пів ночі не спав, прокручував подію...

 

Чесно. багато чого переосмислив...страшно стало....

 

Усвідомив страшність таких ситуацій...а от не дай Бог коли аварія...численні травми, час на секунди йде, який розділяє життя і смерть...

 

 

В травмпункті знову ж таки, нічого немає....Купили і нитки, і шприц і ін....але подяка лікарю і медсетричці, заштопали....Надіюся, загоїться швидко і без наслідків...

 

 

Отже : на обєктах, де є якісь небезпечні роботи мусить бути повністю укомплектвана аптечка зі всім необхідним....і самому не піддаватися паніці, навіть якщо травмувався сам....

 

От таке то....як то кажуть, на найблищий час по роботі....

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маньяк :D

Сам тут давеча по руке рубанул, но мне проще - аптечка всегда укомплектована, с гор привычка осталась, ну и навык никуда не девается.

Но шрам останется :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цілком з Вами згоден-ми дуже часто не задумуємось про серйозність деяких ситуацій,доки самі в них не потрапимо.Вам бажаю як найскоріщого загоєння "боевой царапипны":beer:.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене була подiбна ситуацiя... В квiтнi з татом чистили дошки, а вiн придумав на болгарку циркулярочний круг вдiти.... i по нозi i по руцi.... В мене ця картина до тепер перед очима..... Як я то позволив... Сам працюю в такiй компанii де технiка безпеки на першому мiсцi....

 

Результат майже мiсяць в лiкарнi, благо вище колiна кiстку не задiло... А на руцi палець треба розробляти.....

 

Добре шо в машинi аптечка була, я поперевязував в панiцi.... Не памятаю як до трампункту долетiв... Думав шо пiвiска розлетиться......

 

Моя Вам порада перед тим як шось робити читайте iнструкцiю по експлуатацii... Купуйте правильний iнструмент для роботи... Користуйтесь засобами безпеки.....

 

Добавлено через 3 минуты

В травмпункті знову ж таки, нічого немає

 

Моя вам порада.... Най прокапають антиб1отики.... всяке може бути в1д правця е прививка?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та звісно моя помилка...Багато раз шліфував ліпучкою на болгарці...але, або дошку тримав напарник, або дошка була зафіксована...

 

А тат сам...і нога гола, була б нога в чоботях - ніяких проблем не було...

 

Ну тепер буде наука на все життя

 

Добавлено через 37 секунд

Прививку від правця робив 20 липня при плановому медогляді на роботі, антибіотики виписали...буду пити 10 днів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже : на обєктах, де є якісь небезпечні роботи мусить бути повністю укомплектвана аптечка зі всім необхідним....і самому не піддаватися паніці, навіть якщо травмувався сам....

Согласен!!!! О историях не для держгирпромнагляду, а фактических знаю.

Главное не паниковать!!! И иметь медицинский зип в доступном месте!

На стекольном производстве упал громадный пакет на рабочего, а он нет и в шоковом состоянии дальше работать продолжает!! кровь хлешет, а он работает!!! слава богу мастер не на бой смотрел а на бедолагу!!! Заштопали и потом на вопрос чего бегал-то дальше чего за мед помощью не обратился - ответ не знаю не помню!!! А ботинки с носоками заставить обуть роботяг летом (за них сумашедшие деньги уплочены) - это подвиг и никакие разьяснения о том что стекло легко в гильятину превращается не помогают!

На бетоне (под машиной яма для чиски остатков бетона) рабочий свалился в яму. Обходил пресс (что он там делал??? по технологии его там и в помине не должно было быть!!!) Она не глубокая и вытащили всё ок но ногу ушиб и глубоко поцарапал. Аптечка в цеху полупустая рану обработали а бинтовать не чем!!!! вопрос что там делал?- ответ не знаю. Теперь уже бывший начальник цеха получил тогда! Куда то бинт " в производственных целях" приминил. Куда?!!??!!

В офисе снабженец вроде и не старый мужик. Схватило сердце. Коллектив в основном молодой. У мужика конвульсии пена. а у бугхалтерш, учётчиц, молодых девочек, истерика, слёзы и стопор!!! Рядом, слава богу. оказался зав.складом (легендарная во многих кругах личность). Пока скорая ехала реанимационные процедуры делал с ним, под его чётким руководством. Врачи конечно сказали что мы герои, но где там!- заслуга хлоднокровию заведующего складом!

Не стоит забывать о элементарных правилах безопасности!!!! Не нужно забывать про аптечки (иногда они становятся просто бесценными!!!)

А Вам желаю скорейшего выздоровления и безопасной работы!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава Богу, что все обошлось и главный орган не задет...Вы ж еще не женаты...мы ж переживаем..берегите себя, Нобель!
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава Богу, что все обошлось и главный орган не задет...Вы ж еще не женаты...мы ж переживаем..берегите себя, Нобель!

 

А кокой орган ДЛЯ ВАС главный?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кокой орган ДЛЯ ВАС главный?:)

 

Все..ну, я просто уже в таком возрасте :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все..ну, я просто уже в таком возрасте :)

 

Да я как бы тоже не пацан. Ноги иногда устают...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Следи за собой- будь осторожен (с)

 

Вспомнилось в тему:

 

Институт, электрофак, заканчиваем 1 курс, сдача на допуск до 1 кВ, типа уже электрики-профи.

Вечером в общаге собрались это дело отметить...толпа, в комнате висит "перекладина" одним концом прикручена к стояку отопления... однокурсник решив сделать подъем-переворот, ногой попадает в лампочку и разбивает ее.....

спасти не смогли...

 

Как то... ваяли завод...и приехали манагеры из Хилти, привезли крепеж модный и решили показать как на их крепеж можно крепить всякие тяжелости...

забрались почему то повыше и крепим... из рук срывается монтажный профиль и летит метров 20 вниз и колом втыкается в грунт в полуметре от ковырявшегося там рабочего... я как представил: -а если бы... уффф....

 

НА стройке в основном "боюсь" трех вещей:

-электричества, било не однократно, причем зачастую не по моей вине...

-болгарок, сам тьфу-тьфу-тьфу, но насмотрелся...

- и падающих предметов...

 

не зря говорят, что инструкции по безпеке написаны кровью

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...