Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можна ввести в експлуатацію мій будинок

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Ситуація така. Збудований дерев’яний будинок накритий. Хочу вставити вікна двері і покласти підлогу. Стеля уже зроблена. Другий поверк каркасний, поки що тільки каркас готовий. Чи можна такий будинок ввести в експлуатацію? Хочу ввести в експлуатацію бо без цього мабуть газ до будинку не підведуть а дуже хочеться підвести газ до будинку щоб мати опалення цієї зими.

 

З повагою Олександр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

введення в експлуатації ніякого відношення до газу/електрики не має...

 

в газконторі попросили в мене тільки будпроект...хоча і без нього оформили б, але з проектом їм було простіше

 

в нас наприклад в експлуатацію не введеш, якщо немає опалення і електрики, відповідно комунікації мають підключатися до введення в експлуатацію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В газ конторе требуют паспорт БТИ. В моем случае хватило квитанции об уплате услуг БТИ. БТИ выезжает для замеров если все стены оштукатурены.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В газ конторе требуют паспорт БТИ. В моем случае хватило квитанции об уплате услуг БТИ. БТИ выезжает для замеров если все стены оштукатурены.

 

У меня сруб, никакие стены не отштукатурены и не будут отштукатурены, только покрашено дерево. В эксплуатацию ввели при наличии окон-дверей-пола-потолка-лестницы и всех коммуникаций. Ведь в декларации предусмотрено указывать., какие коммуникации есть в доме. Поэтому, я думаю, надо сначала проводить то, что планируете: свет-газ-воду, а затем вводить. Т.к. Декларация называется: готовность объекта к эксплуатации. А без коммуникаций какая готовность?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня сруб, никакие стены не отштукатурены и не будут отштукатурены, только покрашено дерево. В эксплуатацию ввели при наличии окон-дверей-пола-потолка-лестницы и всех коммуникаций. Ведь в декларации предусмотрено указывать., какие коммуникации есть в доме. Поэтому, я думаю, надо сначала проводить то, что планируете: свет-газ-воду, а затем вводить. Т.к. Декларация называется: готовность объекта к эксплуатации. А без коммуникаций какая готовность?

 

А радиаторы уже должны стоять или достаточно выходов для них?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А радиаторы уже должны стоять или достаточно выходов для них?

 

Думаю должны стоять, ведь это СО. Если не устанавливать то и по эл-ву достаточно ввода в дом без розеток и газовой трубы торчащей внутри котельной из стены:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю должны стоять, ведь это СО. Если не устанавливать то и по эл-ву достаточно ввода в дом без розеток и газовой трубы торчащей внутри котельной из стены:)

 

Вопрос спорный! Хотелось бы узнать точный ответ! Ведь фактически радиатор - это как люстра в электричестве. Ведь после штукатурки нужно либо красить стены, либо клеить обои, а для этого радиаторы нужно будет снять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос спорный! Хотелось бы узнать точный ответ! Ведь фактически радиатор - это как люстра в электричестве. Ведь после штукатурки нужно либо красить стены, либо клеить обои, а для этого радиаторы нужно будет снять.

Ви надто ретельно підходите до питання, я робив обміри БТІ на етапі: підлога грунт, стіни не штукатурені.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви надто ретельно підходите до питання, я робив обміри БТІ на етапі: підлога грунт, стіни не штукатурені.

 

Но перестенки же должны уже все стоять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но перестенки же должны уже все стоять?

 

Сейчас дойдет то того, обязательны ли кровля и перекрытия?!:) может быть на стадии перемычек над окнами можно БТИ приглашать?!:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас дойдет то того, обязательны ли кровля и перекрытия?!:) может быть на стадии перемычек над окнами можно БТИ приглашать?!:D

 

Не нужно все утрировать! Допустим у меня это проблема стоит. Все построено, окна стоят, электрика разведена, отопление проведено, но решила в одной комнате разделить и сделать еще один туалет. Так вот получается БТИ я не могу вызывать пока это не сделаю или могу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не нужно все утрировать! Допустим у меня это проблема стоит. Все построено, окна стоят, электрика разведена, отопление проведено, но решила в одной комнате разделить и сделать еще один туалет. Так вот получается БТИ я не могу вызывать пока это не сделаю или могу?

Якщо Ви запросите БТІ, то вони зроблять існуючі обміри. Потім Ви переплануєте і фактично у вас буде не правильний паспорт, тому цього робити не слід. Фактично проблем у Вас не буде, до моменту коли прийдеться продавати/дарувати або робити інші маніпуляції з нерухомістю, тому що ніхто перевіряти Вас з імовірністю до 99,999999% не буде. Так що все переплануйте і тоді БТІ

 

Сейчас дойдет то того, обязательны ли кровля и перекрытия?!:smile: может быть на стадии перемычек над окнами можно БТИ приглашать?!:grin:

на такому етапі БТІ теж викликають, вони дають паспорт незавершеного будівництва для приміром продажу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воспользуйтесь поиском, "что нужно для ввода дома в эксплуатацию", тема стара как мир.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...