Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

олимпиада

alyak

Рекомендовані повідомлення

почитайте анг. прессу как ее футболисты отдыхают)))) там наверное во всем виноват Абрамович)))))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почитайте анг. прессу как ее футболисты отдыхают)))) там наверное во всем виноват Абрамович)))))

 

 

Угу.

А испанские чего вытворяют - уму непостижимо. Ну, тут наверняка опять Суркис... Не Россель же...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если я Вам скажу, что там же можно увидеть и игроков Шахтера и московского Динамо ? Да ! Еще московского же Спартака и одесского Черноморца. Это те, кого я видел лично.

Что дальше ? Таки все дело в Суркисе ?

 

Какая команда человеку (Музей) ближе - такой пример он и привел, что непонятного?

 

И, кстати, Суркис - президент ФФУ. С кого спрашивать об уровне чемпионата, как не с него?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С кого спрашивать об уровне чемпионата, как не с него?

 

Можете спросить.

Хотя это и не тот же самый Суркис. Но, полагаю, Вам все едино.

По мнению многих европейских спецов, чемпионат Украины сейчас входит в 10-ку сильнейших в Европе. До прихода Суркиса к рулю ФФУ об этом и речи не было.

 

Какая команда человеку (Музей) ближе - такой пример он и привел, что непонятного?

 

По странному совпадению, весь негатив очень близок только в отношении Динамо. Вот это-то и непонятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну панятнае дело, коль он президент именно Динамо...

Однако почему в качестве примера непонимающих важности тренировочного процесса приводят исключительно Суркиса ? Почему не Ахметова или не

Коломойского, например ?

Тренд такой нынче модный, да ?

Нет. Лично мне нет дела до Суркиса.

Просто сразу по окончании Евро-2012 именно он давал интерью (если не ошибаюсь Кате Осадчей, впрочем, могу и соврать), в котором его спрашивали о спортивной дисциплине в команде именно в свободное от тренировок и игр время. И Игорь Суркис на замечания журналистов о постоянном присутствии его футболистов в ночных клубах, тусовках и пр. небезалкогольных мероприятиях, совершенно искренне объяснил, что просто "ТАКЕ ЖИТТЯ". И было ясно, что он по-иному не мыслит.

Именно поэтому, я и сослалась на Суркиса.

 

Добавлено через 2 минуты

По странному совпадению, весь негатив очень близок только в отношении Динамо. Вот это-то и непонятно.

Это не совсем так.

Именно на Динамо возлагают самые сильные ожидания побед.

А вообще - это отдельная тема.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вообще - это отдельная тема.

 

:)

 

тем временем румыны взяли золото в стрельбе...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотя это и не тот же самый Суркис.

 

Речь изначально была о Суркисе. Я имел ввиду старшего, как футбольного функционера. Хотя с Игорька тоже надо спросить за ФК ДК.

 

По мнению многих европейских спецов, чемпионат Украины сейчас входит в 10-ку сильнейших в Европе.

 

Ага, каждый раз, как хожу на матчи и смотрю по телевизору, так и думаю - вот это уровень! Не уснуть бы!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Речь изначально была о Суркисе. Я имел ввиду старшего, как футбольного функционера. Хотя с Игорька тоже надо спросить за ФК ДК.

 

 

 

Ага, каждый раз, как хожу на матчи и смотрю по телевизору, так и думаю - вот это уровень! Не уснуть бы!

 

В чемпионате Франции уснете еще раньше, уверяю.

Просто сравните уровень до его прихода и на момент ухода. Евро даже не вспоминаю. Это вообще целиком его заслуга. Вот это и есть итоги работы ГМС.

Посмотрим, что смогут последователи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... вы хоть олимпиаду смотрите? ?)

 

Щось останнім часом до телевізора взагалі не тягне...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось останнім часом до телевізора взагалі не тягне...
по тельавизиру тільки що і залишилось що спорт дивитись,а! ще фокс-крайм. Змінено користувачем Юрий Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Олiмпiаду по знайомству

 

Скандал: до складу олiмпiйської збiрної України не потрапили найсильнiшi!

 

Післязавтра у Лондонi стартують Лiтнi Олiмпiйськi Iгри. Лунають пафоснi слова, побажання i запевнення чиновникiв, що найкращi українськi спортсмени гiдно представлять Україну на цих змаганнях.

 

Та чи направду найкращi? Чому активно циркулюють чутки про те, що мiсця в олiмпiйськiй збiрнiй... продають, i чи мають вони пiдстави?

 

Перш нiж зробити якiсь висновки, ми поспiлкувались з багатьма тренерами та спортсмени. I з'ясували, що чутки про негаразди в олiмпiйськiй збiрнiй -- не вигадки. Авторитетнi люди надали докази, що до Лондона їдуть атлети, якi не є найкращими в Українi на сьогоднi.

 

Зокрема, гучну заяву про це погодився зробити тренер з марафону Вiталiй Мельцаєв. Цей фахiвець пiдготував спортсменку, яка показує результати свiтового рiвня. Але на Олiмпiаду їде не вона, а дiвчата, якi бiжать значно гiрше.

 

-- Нинi в Олени Шурхно третiй результат в iсторiї українського марафону -- 2 години 25 хвилин i 48 секунд. Це результат свiтового рiвня! Вiн лише на секунду менший за рекорд України, -- розповiдає Вiталiй Мельцаєв, тренер марафонки. -- Ми вчасно виконали олiмпiйський норматив, зробили це на сертифiкованiй трасi й розраховували, що Олена поїде на Олiмпiаду, але її не взяли.

 

-- Чому?

 

-- Рiч у тiм, що нi я, нi Олена не закрiпленi за жодним клубом. Ми не отримуємо вiд держави жодної копiйки на пiдготовку. Тож нам у спорткомiтетi сказали, що ми -- люди з вулицi й такi на Олiмпiадi не потрiбнi. Але зачекайте, на Олiмпiаду їдуть спортсмени, щоб представляти свою країну. Їдуть найкращi, а не тi, хто має клубну прописку.

 

Зате на Олiмпiаду їде дiвчина, яка пробiгла марафон за 2 години 30 хвилин. Тобто на п'ять (!) хвилин гiрше, нiж моя учениця. Уявляєте, що таке п'ять хвилин для марафону?

 

Ми не просили грошей i готувалися лише власним коштом. Тобто держава, не вклавши нi копiйки, має готового спортсмена з олiмпiйським нормативом i з майже рекордом України. Але такий спортсмен їй не вигiдний.

 

"Це не по-спортивному"

 

Виникає логiчне запитання, чому спортсмени, якi готуються за власнi кошти, нашим cпортивним чиновникам невигiднi? Адже в умовах тотального безгрошiв'я та постiйної економiї запопасти безплатно професiонала не вiдмовився б нiхто. А федерацiя вiдмовилась. Сама марафонка здогадується, чому.

 

-- Наша федерацiя вирiшила, що на Олiмпiаду вiдбиратимуть марафонцiв на чемпiонатi свiту. Але мене про це навiть не повiдомили, -- каже Олена Шурхно, легкоатлетка, марафонка. -- I коли чемпiонат свiту минув, менi сказали до побачення. Хоча знаю, що Тетяна Фiлонюк теж не бiгла на цьому ЧС, але в збiрну потрапила. Це не по-спортивному, коли дiвчата з часом 2.27 -- 2.30 їдуть на Iгри, а я з 2.25 залишаюсь удома.

 

-- Маєте пояснення, чому так сталося?

 

-- Раз я не перебуваю в жоднiй спортивнiй органiзацiї, значить, на мене не видiляють державних грошей i з мене вони нiчого не мають. Хоча, припускаю, мене тихцем все ж закрiпили за якимось тренером, i вiн отримує на мене кошти за збори, харчування. А це 700 доларiв на мiсяць в олiмпiйський рiк.

 

"Тренер мало не помер через цю ситуацiю"

 

Як з'ясувалося, це непоодинокий випадок несправедливого вiдбору українських спорсменiв до складу нацiональної олiмпiйської збiрної. Скандал назрiває i в чоловiчiй збiрнiй з марафону.

 

Олiмпiйський норматив для марафонцiв-чоловiкiв становить двi години 15 хвилин. Тобто три найкращi атлети (Україна має три чоловiчi лiцензiї), якi вкладуться в цей час, повиннi їхати на Iгри.

 

В Українi п'ять бiгунiв пробiгли 42 кiлометри 195 метрiв з олiмпiйським нормативом: Олександр Сiтковський (2.9), Iван Бабарика (2.11,41), Дмитро Барановський (2.12,05), Олександр Матвiйчук (2.12,53) i Вiталiй Шафар (2.14,32).

 

Однак нi Барановський, нi Матвiйчук у збiрну не потрапили. Зате на Олiмпiаду їде Вiталiй Шафар, який бiжить на двi хвилини довше. Чому так сталося? Дмитро Барановський, який нинi показує третiй час в Українi i мав повне право їхати до Лондона, пояснив, чому його залишили, як кажуть, за бортом:

 

-- В українському положеннi про вiдбiр на Олiмпiаду було написано: двох найкращих беруть за пiдсумками чемпiонату України i ще один потрапляє на Iгри за найкращим результатом. На той момент я мав найкращий результат в Українi (2.12,05) i мiг не бiгти на чемпiонатi. Який сенс було змагатися, якщо за положенням я проходив на Iгри з найкращим результатом?

 

Ось цей припис щодо одного найкращого результату дав пiдстави для корупцiї. I я певен, що третє мiсце в збiрнiй продається!

 

Зрозумiйте, бiгти марафон можна лише тричi на рiк. Не бiльше! Це ж не промчати 100-метрiвку i за три днi знову можна виходити на старт. Пiсля марафону слiд довго вiдновлюватися i до нового готуватися мiнiмум три мiсяцi.

 

Менi потрiбно годувати сiм'ю, i я пiдписав контракт з японцями на участь в їхньому комерцiйному марафонi. Тому я бiг там, знаючи, що з вiдбором на Iгри в мене все гарад. Та навiть якби я бiг марафон за 2.10, мене б усе одно не взяли на Олiмпiаду.

 

-- Чому?

 

-- У приватнiй розмовi менi сказали, що моєї ноги на Iграх не буде. Як би швидко я не бiгав. У цiй ситуацiї найшла коса на камiнь. У мене з керiвництвом федерацiї особиста неприязнь. Це триває ще з 2009 року, коли я дав iнтерв'ю та розповiв, що коїться в нашiй федерацiї i в нашому видi. Тому цей конфлiкт закiнчився логiчно -- мене "вiдшили" зi збiрної.

 

Та ситуацiя все ж незрозумiла. Якщо вже до мене така неприязнь, то на моє мiсце мали брати молодого Матвiйчука, в якого результат майже на двi хвилини кращий вiд Шафарового. Але беруть Шафара!

 

Менi образливо не за себе, а за свого тренера Георгiя Трофименка, який мало не помер через цю ситуацiю. Вiн дуже переживав. Головний тренер збiрної з легкої атлетики Олександр Апайчев йому обiцяв, що вирiшить це питання на мою користь, але потiм прийняли пiдле рiшення взяти Шафара. У цю мить в Трофименка стався серцевий напад. Його госпiталiзували, вiн впав у кому, йому мiняли два клапани... Людину шкода, що втратила здоров'я через корупцiю i пiдлiсть.

 

"Усе схоплено i подiлено"

 

Ще один несправедливо недопущений до Олiмпiади бiгун Олександр Матвiйчук обурюється, що з ним так вчинили, i запевняє, що головний тренер з марафону Володимир Лiщук говорить неправду.

 

-- Я читав виступ Лiщука, в якому вiн стверджує, що повiдомляв мене про обов'язкову участь в чемпiонатi України, -- розповiдає "Експресу" Олександр Матвiйчук. -- Це неправда! Нiчого вiн менi не говорив. Нехай не обманює.

 

За всiма правилами Шафар не повинен був їхати на Олiмпiаду, але сталось неймовiрне. Вiн просто записався в групу Лiщука, тобто визнав його своїм тренером. I все. Попри низький результат, це стало для нього зеленим свiтлом на Олiмпiаду. А мене i Дмитра Барановського "вiдшили", бо не хочемо мати за тренера Лiщука. Вiн же нiколи нiкого не тренував, не знає, як будувати тренувальний процес, а корчить iз себе великого фахiвця. Там все схоплено i подiлено. Мене ж просто обдурили.

 

На Олiмпiадi з часом 2.12 можна претендувати на нагороди. А якщо ще додати хвилину-другу, то це гарантований п'єдестал. З Шафаровими 2.14 навiть у десятку попасти неможливо. Крiм того, додати хвилину легше, нiж п'ять. Але Лiщук, вочевидь, вирiшив, що п'єдестал йому не потрiбен.

 

"В українськiй збiрнiй твориться щось дивне"

 

Бiльше про неоздорову ситуацiю в українськiй легкiй атлетицi знає Олександр Кузiн. Це найкращий марафонець Європи 2007 року, рекордсмен i багаторазовий чемпiон України, учасник семи чемпiонатiв свiту та Олiмпiади, а нинi президент марафонського клубу "Тарас Бульба".

 

-- Новий головний тренер збiрної Володимир Лiщук, -- каже "Експресу" бiгун, -- влiз туди i робить все, що йому заманеться. Його нiхто не контролює. I якщо цього "фахiвця" не усунути, ця дисциплiна просто деградує.

 

Лiщук вiдчуває себе божком. Вiн вирiшує, хто поїде на змагання, виходячи з власних мiркувань, а не зi спортивних результатiв. Ну як адекватна людина може пояснити, що Дмитро Барановський з результатом 2 години 12 хвилин 5 секунд та Олександр Матвiйчук (2.12,53) на Олiмпiаду не їдуть, а Вiталiй Шафар з часом 2.14,32 їде?

 

Або чому Олену Шурхно з часом 2.25 навiть не розглядають як учасницю Олiмпiади, а дiвчата з часом 2.30 їдуть? У марафонi 5-хвилинна рiзниця -- це небо i земля. Якщо з 2.25 можна бути в призерах, то з 2.30 -- це щонайбiльше 20-те мiсце.

 

Тож можу зробити висновок, що головний тренер з марафону жертвує успiшним виступом на Iграх на користь власним меркантильним iнтересам. Адже на це все видiляють грошi, якi успiшно освоюють. А державi все одно, на кого тi кошти видiляти.

 

Я хотiв би, щоб цю думку почуло вище керiвницво. I припинило знущатися з легкої атлетики.

 

До речi -- Скандал за скандалом

 

Коли номер верстався до друку, з'явилась iнформацiя, що в жiночiй боротьбi теж не все гаразд. У ваговiй категорiї до 55 кiлограмiв на Олiмпiаду їде Тетяна Лазарева з Донецька. Вона виборола лiцензiю на федерацiю 2011 року. Але 2012-го спортсменка не виступала. За цей час її конкурентка в цiй вазi львiв'янка Наталя Синишин стала чемпiонкою Європи, а на турнiрi в Польщi перемогла Лазареву в очнiй сутичцi. Але до Лондона все одно їде борчиня з Донецька! Як стверджується, поїздка на Олiмпiаду слабшої наразi спортсменки коштувала її покровителям 60 тисяч доларiв.

 

Максим Качурівський

(ссылка устарела)

 

 

После первых результатов мне охотно верится в написанное журналистами, ибо сильнейшие остались дома, какая власть такие и победы. увы.

 

Добавлено через 5 минут

Українські олімпійці, на яких списали 564 мільйони, голодують і живуть у смороді, бруді й задусі

 

(ссылка на изображение устарела)

Спортсменам Олімпійської збірної України з легкої атлетики не забезпечують нормального харчування, тренажерів і навіть якісної питної води.

 

Про це повідомляє Телевізійна служба новин (ТСН), до якої звернулися самі олімпійці, щоб показати, в яких умовах відбувається підготовка до Олімпіади.

 

База більше скидається на занедбаний піонерський табір, ніж на готель для найкращих спортсменів планети, зазначають тележурналісти.

 

Багаторазові чемпіони світу та Європи, переможці олімпіад користуються туалетами, в яких не завжди працює злив води і постійно тхне пліснявою та сечею. Прибиральниці кажуть, що миють усе ретельно, але обладнання давно застаріло, тому позбутися неприємного запаху не виходить.

 

Спати спортсменам теж незручно. "Матраци, хто міг, докупив, бо на цих спини болять сильно", - розповідає володарка кубка Європи з легкої атлетики Ганна Мельниченко.

 

 

Крім незручних ліжок і нечистих подушок, вночі спортсменам допікають ще й комарі. "Жити в такому бруді не дуже приємно", - зізнається десятиборець Олексій Касьянов. І обурюється: "Знецінили цю професію. Ну, як пояснювати молодому поколінню: приходьте, займайтеся спортом? Сам розумієш, що це ніким не поціновується".

 

Чемпіонка світу та Європи з потрійного стрибка Ольга Солодуха зазначає, що їжі спортсменам дають недостатньо. "Хочеться кращих умов і кращого харчування, хоча б перед Олімпіадою. Особливо з їдальнею. Не вистачає. Хлопцям узагалі", - наголошує вона.

 

У їдальні радянського типу спортсмени стоять у чергах і самі розносять собі суп та салати. Підживитися чимось іще вони б і раді, але, на базі продукти швидко зіпсуються, адже кондиціонерів і холодильників немає. Та й крамниць поблизу також не спостерігається, а їхати по харчі до Києва заборонено – порушення режиму.

 

"Нам дають води півлітра, не найкращої. Питаємо: де вода? Буде, буде… Ми ж не просимо лобстерів. Вода!", - обурюється легкоатлетка Єлизавета Бризгіна.

 

Спортсменам ж розповідають, що держава виділяє по 205 гривень на харчування одного олімпійця щодня. Де поділися ці гроші – невідомо.

 

Керівник команди легкоатлетів Руслан Русон не відповів на це запитання. Спочатку він не хотів, щоб його знімали на камеру, а згодом взагалі попросив журналістів покинути олімпійську базу. Мовляв, спортсменам треба тренуватися, а не скаржитися.

 

Із тренуваннями, точніше їх матеріальним забезпеченням, на базі теж кепсько. Спортсменів жахає тренажерна зала з брудним і подертим килимом, відсутністю матів та напіваварійними тренажерами. Бракує навіть елементарного: бар'єрів. Для повноцінного тренування їх потрібно 10 штук. На олімпійський базі їх усього лише 5.

 

Тим часом, нагадаємо, перший заступник голови Державної служби молоді та спорту Сергій Глущенкосьогодні заявив, що Україна витратила 564 млн гривень на підготовку олімпійської збірної до ХХХ літніх Олімпійських іграх 2012 року, які пройдуть в Лондоні. (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у Украины отобрали бронзу в спортивной гимнастике...

 

что-то перемутили с баллами для японцев

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Олiмпiаду по знайомству

 

В Китаї за таке вже полетіла б чиясь голова, причому одразу з тілом.

Звідси і результат китайської збірної.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша фехтовальщица Яна Шемякина вышла в финал, т.е. уже гарантированно получает как минимум серебро! Финал должен был начаться с минуты на минуту, но пока откладывается.

 

Добавлено через 4 минуты

у Украины отобрали бронзу в спортивной гимнастике...

 

что-то перемутили с баллами для японцев

 

Я пока видел три дисциплины, и везде судьи в неадеквате. Во втором полуфинале фехтовальщиц за одну секунду до конца поединка спортсменки успели по разу уколоть друг друга, матч остановили, и в оставшиеся 0,0 секунды (такие цифры были на табло, судьи говорили о том, что есть еще сотые) одна из спортсменок умудрилась вырвать победу х_Х

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пусть стараются, как бы там ни было государство пообещало хорошие призовые, ну и так всеже стараются ребята хотя за державу обидно. Вот даст Бог параолимпийцы наград привезут как всегда не мало, только жаль что к ним меньше внимания.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот даст Бог параолимпийцы наград привезут как всегда не мало,

Эти ведрами медали возят.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во втором полуфинале фехтовальщиц за одну секунду до конца поединка спортсменки успели по разу уколоть друг друга, матч остановили, и в оставшиеся 0,0 секунды (такие цифры были на табло, судьи говорили о том, что есть еще сотые) одна из спортсменок умудрилась вырвать победу х_Х

 

40 минут в итоге просидела кореянка-фехтовальщица. вся в слезах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут в итоге просидела кореянка-фехтовальщица. вся в слезах

 

Даже бронзу не взяла =\

 

Виноват был судья, который забыл по команде нажать отсчет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яна Шемякина!

 

ЗОЛОТО!!!!!!!! УРА!!!

 

шпага!

 

классс ! когда читаеш такие слова аж мурашки по коже !! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...