Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

БТІ...тарифи?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Скільки орієнтовно бере БТІ за свої послуги...

 

Хочу розпочати нелегку боротьбу введення в експлуатацію..

 

На разі є документи на землю, дозвіл з сільради, будівельний проект (виготовлений в 2009р, затверджений в райархітектурі)...

 

Перезвонив в БТІ, сказали взяти копії всіх цих доків + паспорт і код і прийти до них...мол по "ситуації порахуємо, що ви нам винні" :o

 

ТО є якісь стандартні тарифи, чи то на "предявника"???

 

Потім після БТІ я так розумію в ДАБІ за сертифікатом про готовність обєкта, а потім знову в БТІ??

 

Якщо дублюю питання, вибачайте...але перечитав багато і толокм так і не розібрався :no:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки орієнтовно бере БТІ за свої послуги...

 

Хочу розпочати нелегку боротьбу введення в експлуатацію..

 

На разі є документи на землю, дозвіл з сільради, будівельний проект (виготовлений в 2009р, затверджений в райархітектурі)...

 

Перезвонив в БТІ, сказали взяти копії всіх цих доків + паспорт і код і прийти до них...мол по "ситуації порахуємо, що ви нам винні" :o

 

ТО є якісь стандартні тарифи, чи то на "предявника"???

 

Потім після БТІ я так розумію в ДАБІ за сертифікатом про готовність обєкта, а потім знову в БТІ??

 

Якщо дублюю питання, вибачайте...але перечитав багато і толокм так і не розібрався :no:

 

1. У Вас не видно в перечне документов регистрации уведомления ГАСКа (может декларации (разрешения) но зарегистрированной ГАСКом)- если от них ничего нет сначала уведомление отправлять в ГАСК.

2. По тарифам - утверждены обладминистрациями всем КП БТИ - зависит от площади застройки строений и дома - чем больше площадь тем больше сумма по инвентаризации. - тарифы можно "проконтролировать" - жалоба в облЖКХ и т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повідомлення немаю...

 

напевне буду вводити як самострой по спрощеній системі...в мене 180кв.м. + збудований ще 2008

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в марте за два техпаспорта бти заплатил 2500грн(у меня два дома на одном участке,550 и 200м.кв.),в киево-святош.р-не,официально по квитанции,сдал документы,через неделю забрал типа инженера,он сделал обмеры и через три недели отдал паспорта
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подпишусь. У меня что-то похожее с ТС. Достраиваю дом.есть стройпаспорт 2010г. утвержден в архитектуре. Уведомление о начале строительства не отправлял (не знал что нужно) :( . Может сейчас уведомление отправить? Но как его теперь отправлять.если я к дому уже подключил газ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ні...сенс зараз якесь повідомлення відправляти, якщо вже вся ділянка забудована...

 

в 2007 році про всякі "повідомлення" я не знав...та і в архітектурі, коли оформляв проект про це нічого не згадували

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ні...сенс зараз якесь повідомлення відправляти, якщо вже вся ділянка забудована...

 

в 2007 році про всякі "повідомлення" я не знав...та і в архітектурі, коли оформляв проект про це нічого не згадували

 

В том то и дело, что участок ещё не застроен, только дом и тот готов на 70-75%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну за це я не пораджу...в мене інша ситуація, дім + хозблок + альтанка мурована і т.д....так що в мене "пізно пити боржомі"

 

буду завтра в БТІ з проектом на руках взнавати, скільки їхні послуги вартують....

 

а потім в ДАБі ще багато тяганини і грошей???

 

 

чесно тоска бере...та за будівництво в простих селах взагалі треба доплачувати...за розвиток цих же сіл забудовниками, а не робити цю бюрократію з документами і такими цінами

 

може їм електронні варіанти дати всіх креслень?? в чому вони креслять?...бо маю в архікаді...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду завтра в БТІ з проектом на руках взнавати, скільки їхні послуги вартують...

я же вам написал цифры,бти берет около 4грн за м.кв.при изготовлении технического паспорта для гаска!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Alexair

дякую...виручили

 

то 4грн тільки за будинок, чи за всі будівлі (хозблок, альтанка і т.д.) ???

 

а ДАБІ ще потім щось креслить?? чи використовують проект БТІ?..і які ще платежі чекають в ДАБІ...бо в нашому районному взагалі толком нічого не сказали, таке враження "що без рішал" нічого не вирішиш:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и за хозблок и за альтанку тоже посчитают,а ГАСК официально делает все бесплатно
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда, з хозблоком на 2поверхи і 160кв.м. то я "погарячкував" в свій час...ну що ж, прийдеться вже оформляти все, що є...

 

ще раз дякую за чіткі відповіді:drinks:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в БТІ вам бажано, щоб поставили дату закінчення будівництва 2008 або 2009 рік. Це зменшить суми штрафу до 170 грн. Крім того помалу шукайте хто вам зробить технічний звіт про обстеження. При ваших площах це не менше 4-5 тис., а може і більше
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а без техобстеження ныяк? це мо

 

може зробити люба лыцензована фырма?

Теортетично можна - зареєструвати повідомлення про початок будівельних робіт і через місяць-два подати декларацію про готовність об'єкту до експлуатації.

 

звіт робить людина із сертифікатом, який дозволяє виконувати дану роботу. пошукайте у вашому регіоні, вибрати є з (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...