Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как считают площадь мансарды ?

Vavilеn

Рекомендовані повідомлення

Подскажите, пожалуйста, я запутался :)

Абстрактный пример:

 

(ссылка на изображение устарела)

 

На рисунке в центре три помещения (мансардных), справа 2 комнаты, слева некое помешение и лестница. Уклоны крыши (двускатной) вверх и вниз. Пространство мансарды вверху и внизу, отделены простенком и не сообщаются с "жилой" частью мансарды, но высота этих помещений больше, чем 1.6 метра (скажем высота от 2 метров и до нуля, как идёт уклон кровли).

 

Вопрос - как правильно считать общую площадь мансардного этажа ? Сумма трёх помещений, которые в центре и сообщаются с лестницей или таки надо вычислять, где там высота 1.6 метра и часть прямоугольников вверху и внизу попадают в общую площадь не смотря на то, что они отделены глухой стеной и в них нельзя даже зайти ?

 

Вопрос интересует исключительно с точки зрения общей площади дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели никто не сталкивался ? Можно перефразировать вопрос - помещения в мансарде, которые на данном рисунке сверху и снизу, "отрезанные" от остальных помещений простенками - они при учёте будут фигурировать, как помещения (сумма которых учитывается бла-бла-бла выше 1,5 метра) или как чердак (который не входит в общую) ? Достаточно ли записать их, как чердак, техническое помещение, технический чердак и т.д., чтобы их часть не вошла в общую площадь дома ? Или без вариантов всё, что выше 1.5 метра - будет учтено ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tapok, Дякую, увечері перечитаю цей документ ... але, якщо вам не складно, чи не можна в двох словах? :) Я там знайшов, як визначити, мансарда це чи горище - але в моєму випадку частина мансарди явно є житловою, а частина горищем. Я не хочу використовувати весь простір мансарди, я хочу тільки вирізати собі частину, інше відокремити і записати горищем. Ось в чому питання, чи можна так вчинити з мансардою і перейметься чи ні БТІ моїм поривом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Tink, Как вы себе это представляете - поиск архитектора для расчёта планируемой мансарды, что ли ? :) Никому не интересно этим заниматься ... Позже, когда будут оформлять проект - конечно расчитают, но мне сейчас на этапе планирования надо понять, можно так делать или нет. Иначе я намалюю - архитектор потом скажет "Так нельзя" и прийдётся менять планы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tapok, Дякую, увечері перечитаю цей документ ... але, якщо вам не складно, чи не можна в двох словах? :) Я там знайшов, як визначити, мансарда це чи горище - але в моєму випадку частина мансарди явно є житловою, а частина горищем. Я не хочу використовувати весь простір мансарди, я хочу тільки вирізати собі частину, інше відокремити і записати горищем. Ось в чому питання, чи можна так вчинити з мансардою і перейметься чи ні БТІ моїм поривом.

 

Ніяких проблем не буде - запишуть горищем і все. Різниця між мансардою і горищем - в УТЕПЛЕННІ ПОКРІВЛІ! вважайте що на горище теж необхідний вихід, на випадок ремонту покрівлі, складування банок, по пожежним вимогам доступ потрібен і т.д.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я там знайшов, як визначити, мансарда це чи горище

Це і є головне, чим мають керуватися техніки БТІ при визначенні площ. І якщо вони намагатимуться записати по-своєму то ви запитайте на підставі чого бо у вас на руках методика. Однак не факт що все так і залишиться до кінця будівництва, можливо коли ви дійдете до паспорту БТІ зміниться нормативна база. Якщо питання двояке то раджу максимум підготувати до житлової мансарди але на момент здачі її такою не робити, хай буде горище - менше питань. Після вводу закінчите. Але якщо що то ліжка/меблі винесли - і знову горище

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

seyvalter, Уточніть, що ви маєте на увазі? Якщо не утеплити покрівлю над цими "непотрібними" мені частинами мансарди вони автоматично стануть горищем ? Я планував однаковий пиріг покрівлі над усією мансардою тобто над "непотрібними" частинами теж "тепла" покрівля передбачалася.

 

Добавлено через 4 минуты

І якщо вони намагатимуться записати по-своєму то ви запитайте на підставі чого бо у вас на руках методика.

 

Згоден, але там написано, що: площа мансардного поверху це сума приміщень заввишки більше 1,5 метра ... Але там ніяк не описано питання, а чи є та частина "відокремленою" мною мансарди - приміщенням або вона є горищем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По посиланні вище розбирали, якщо приміщення жиле - мансарда, якщо не жиле - горище. Логічно що без утеплення - не жиле. Але якщо пусте і без оздоблення (без умов для проживання) то також горище, бо ніхто не буде свердлити КГЛ і перевіряти утеплення
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tapok Iншими словами, якщо в приміщеннi немає дверей (або вони у вигляді "пожежного ходу"), в приміщенні немає вікон, тобто приміщення явно не призначене не для житлових не для господарських потреб - записати його горищем не проблема ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, безперечно.

Тільки горище мається на увазі приміщення у піддаховому просторі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки горище мається на увазі приміщення у піддаховому просторі
Воно там і буде. Дякую!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, по нормальному - на бкдинок робиться проект - і там зазначається - приміщення № ....6 - ГОРИЩЕ. І в площу воно не рахується. Коли з БТІ прийдуть переміряти - покажете проект де написано що це горище - і підтвердите що це дійсно горище. Різниця між мансардою і горищем не лише в утеплені (згоден - воно може бути однаковим) - але і в ОПАЛЕННІ - тобто якщо ви на горище виносите батереї і утеплюєте його - ви явно готуєте його до житла - якщо воно не опалюване - значить явно нежитлове приміщення. Якось так. Ще одне - житлове приміщення НЕ МОЖЕ БУТИ висотою менше ніж 2,5метри - якщо менше - автоматично запишуть горищем навіть якщо по факту воно жиле.

І зрештою - не бійтеся техніків з БТІ - це нормальні люди, і їм абсолютно по-бую горище вам писати чи мансарду, прийдуть міряти - напоїте кавою - розкажете по нормальному як і що є - запишуть як попросите, їм реально всерівно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...