Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

розрахунок бойлера

иван 55555

Рекомендовані повідомлення

доброго дня шановні спеціалісти в даній галузі.виникла проблемка!по якій формулі розрахувати ємність накопичувального бака для ГВС?моя програмка видає лише розхід води,а далі?????розхід яку видала програмка 2,79л.с.Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

готель,8 сан.вузлів.душ,умивальник,унітаз. по 2 чоловіка в номері.рахував пікову навантаженість.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

500 литров, с или без приоритета ГВС нужно считать. Нагрев до 60, расход по контурам через ТМ200.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так я і просив вудочку,а не рибку!дайте формулу будь ласка,або ткніть мене у ссилку де її можна виписати.може є спрощений метод підбору?тільки щоб він не в рази відрізнявся від правильного!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так я і просив вудочку,дайте формулу будь ласка,

Вы уверенны, что формулы Вам помогут?

Их нужно 11 шт. в определенной последовательности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

м да!!!!!!!а як стосовно спрощеного підбору?типу аксіоми,2 чол-...л,4 чол - ....л,
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

типу аксіоми,2 чол-...л,4 чол - ....л,

Вы даже не представляете о чем говорите?

Найдите себе проектировщика. Вам нельзя самостоятельно браться за такой объект.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проект є!та який!!!!система опалення розрахована на температуру подачі 85С,матеріал PPR stabi акватерм,котельня з 60квт ТТ котлом і розширюючим баком на 50л,правда охолоджуючий змієвик передбачений.одним словом,я(військовий музикант,в минулому) і то кращий проект би зробив.фірма КАН мені прорахувала весь об"єкт,трубопроводи,діаметри,росходи,а от з гарячим водопостачанням сказали,що програма видає лише розхід 2,79л.с.ось і шукаю відповідь,як з даними ті що маю,знайти об"єм бойлера???фірма яка робила проект ліцензійна,з усіма дозволами і печатками.ось яка в мене ситуація.а в клієнта є завершений об"єкт де на 4 сан.узла стоїть 2шт по 1000л-нормально???я навідь з вищевказаною освітою розумію,що ЗАБАГАТО.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам не нужен никакой КАН. Работа сложная, на форуме не наспрашиваетесь.

Нужен конкретный человек который вникнет в Ваш объект, а Вы дадите ему за это денег.

Вы что думаете, как раз 95% специалистов нашего форума и имеют таких проектировщиков.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тільки за!та знайти в івано-франківську толкового проектанта!!!!!вищевказаний проект робився також в івано-франківську,платились гроші,добре хоч я там не брав участь,лишився б крайній.мабуть і в києві не так багато проектантів,які розуміють,що вони проектують.наразі всім дякую,хто брав участь в обговоренні моєї теми.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...