Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю шпалери з необхідним малюнком

wow4yk

Рекомендовані повідомлення

Намалював наш дизайнер нам шпалери які доповнють загальну ідею круглих форм в прямокутній квартирі.

11_S.thumb.jpg.b0afc425e27043f539ee858f3aecf9da.jpg

Це малюнок на якому зупинились після декількох варіантів. Але проблема - точно такого малюнку шпалер ніде не бачив, просто дизайнер нам його запропонував, і іншого покищо не хочеться... :) Нам він щей здався таким що взагалі може "заокруглити" прямі кути в кімнаті, що додає оригінальності дизайну.

 

Хтось бачив в продажі шпалери з подібним малюнком ? Чи тут тільки пряма дорога за фотошпалерами?

Треба облицювати три стіни вітальні. Одна суцільна, в другій двері, в третій прохід в лоджію. Загалом треба десь 30м2.

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот что -что , а обои подобрать ИМХО можно посмотрите в СИА

например вот что-то подобное

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот что -что , а обои подобрать ИМХО можно посмотрите в СИА

Пробува рити вже не по одному сайту, покищо без особливих успіхів.

 

Добавлено через 1 минуту

В прошлом году клеили такие. Фирмы не помню.

Покупали в Эпицентре, кажется.

В епіцентрі таких не бачив, в спец магазинах по каталогах рив - також результату недало.

Взнати б виробника хочаб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені дизайнер після того як намалював шпалери, пішов їх же і вибрав в магазини (по всіх інших матеріалах така ж ситуація). то задача дизайнера вам знайти такі шпалери, світильники, плитку, мозаїку і т.п. принаймні дати конкретні фірми виробники і каталожні номера.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені дизайнер після того як намалював шпалери, пішов їх же і вибрав в магазини (по всіх інших матеріалах така ж ситуація). то задача дизайнера вам знайти такі шпалери, світильники, плитку, мозаїку і т.п. принаймні дати конкретні фірми виробники і каталожні номера.

 

Він(дизайнер) вже получив свою "порцію пілюль". Ще буду його мучити. По плитці нормально все розмалював і укладку і виробників. А вот світильники понамальовував що до тепер шукаю... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він(дизайнер) вже получив свою "порцію пілюль". Ще буду його мучити. По плитці нормально все розмалював і укладку і виробників. А вот світильники понамальовував що до тепер шукаю... :)

 

Вопросик, подбор материалов (мебели и оборудования) оплачивается отдельно?

Ну, так чтобы по-честному, знать, кому пилюли выдавать...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопросик, подбор материалов (мебели и оборудования) оплачивается отдельно?

Ні це входить у вартість проекту. Правда є різні види проектів, але то вже інше питання.

Окремо оплачується авторський нагляд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні це входить у вартість проекту.

 

Тобто це дизайнер повинен був знайти Вам шпалери чи хоча б написати виробника та назву?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Эпицентре видела, в эту субботу на Григоренко! Почему то они мне запомнились! Там несколько расцветок есть! А лучше поедьте на Берковцы, там 100% есть!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Эпицентре видела, в эту субботу на Григоренко! Почему то они мне запомнились! Там несколько расцветок есть! А лучше поедьте на Берковцы, там 100% есть!

 

Знаете, о москвичах была поговорка "за МКАДом жизни нет".

Некоторые киевляне в душЕ такие москвичи...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Эпицентре видела, в эту субботу на Григоренко! Почему то они мне запомнились! Там несколько расцветок есть! А лучше поедьте на Берковцы, там 100% есть!

Дякую! Я у Львові :) Хіба "напрягти" якогось доброго форумчанина, щоб принаймі сфоткав їх мені, і вказав виробника-назву-ціну :beer:.

 

Добавлено через 3 минуты

Тобто це дизайнер повинен був знайти Вам шпалери чи хоча б написати виробника та назву?

По всім правилам - так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

S_S_S, Это Вы про кого????

wow4yk, Пардон! Не увидела, что Вы со Львова!! Привет, моему любимому городу!!)))

В Епицентре буду только в пятницу, если будет не поздно, то сфоткаю и выложу артикул и производителя!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаете, о москвичах была поговорка "за МКАДом жизни нет".

Некоторые киевляне в душЕ такие москвичи...

 

Бляшечка, нароооод! Ну зачем вы такие дремучие????

 

В Єпицентрах общая база. АРТИКУЛЫ ОДИНАКОВЫЕ!!!!!

 

Можно подбор материалов делать в Киеве, а покупать в Николаеве, Одессе или Львове

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бляшечка, нароооод! Ну зачем вы такие дремучие????

 

В Єпицентрах общая база. АРТИКУЛЫ ОДИНАКОВЫЕ!!!!!

 

Можно подбор материалов делать в Киеве, а покупать в Николаеве, Одессе или Львове

 

а читать что-то кроме своих сообщений?

 

В епіцентрі таких не бачив, в спец магазинах по каталогах рив - також результату недало.

Взнати б виробника хочаб

 

А лучше поедьте на Берковцы
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Єпицентрах общая база. АРТИКУЛЫ ОДИНАКОВЫЕ!!!!!

З тієї інформації яка часто проскакує на форумі, не сказав би що у всіх регіонах однаковий асортимент в тих же Епіцентрах.

 

Щодо шпалер - в Епіцентр заглядав не раз, але свог омалюнку не бачив. Може погано дивився.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Я у Львові :) Хіба "напрягти" якогось доброго форумчанина, щоб принаймі сфоткав їх мені, і вказав виробника-назву-ціну :beer:.

 

Добавлено через 3 минуты

 

По всім правилам - так.

 

З тієї інформації яка часто проскакує на форумі, не сказав би що у всіх регіонах однаковий асортимент в тих же Епіцентрах.

 

Щодо шпалер - в Епіцентр заглядав не раз, але свог омалюнку не бачив. Може погано дивився.

 

 

 

Правильный механизм работы выглядит так:

 

Дизайнер подает эскизный рисунок, подбираются реальные обои, потом эти обои попадают на визуализацию.

 

Но это при одном условии, если есть договоренность об оплате труда по подбору материалов. ЛИЧНАЯ. Усредненных правил, гласящих о том что артикулы обоев входят в проект нет. Состав проекта определяется ДБНами, либо договором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Намалював наш дизайнер нам шпалери які доповнють загальну ідею круглих форм в прямокутній квартирі.

Добрий день.

Пробуйте заїхати в м-2 декор на Кульпарківський біля менсу і помучайте менеджерів, або взагалі попросить Наталю - може вона Вам підбере або то, або близько до того.

Або скаже де шукати у Львові.

З повагою.

ПСи У неї пробуйте запитатися де знайти нормального електрика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В прошлом году клеили такие. Фирмы не помню.

Покупали в Эпицентре, кажется.

 

В Эпицентре видела, в эту субботу на Григоренко! Почему то они мне запомнились! Там несколько расцветок есть! А лучше поедьте на Берковцы, там 100% есть!

 

В Епицентре буду только в пятницу, если будет не поздно, то сфоткаю и выложу артикул и производителя!

 

Щерез заїхав зі своїм малюнком в наш епік - результат тойже -відправили переглядати каталоги...

 

Хотсь би скинув фото того що бачив в Києві в епіцентрі... чи хоча б виробника- серію :drinks:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похожие обои у производителя "Славянские обои". Не знаю, как вставить картинку, но попробуйте поискать по названию B97 Венера 2059-10
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.

Пробуйте заїхати в м-2 декор на Кульпарківський біля менсу і помучайте менеджерів, або взагалі попросить Наталю - може вона Вам підбере або то, або близько до того.

Або скаже де шукати у Львові.

З повагою.

ПСи У неї пробуйте запитатися де знайти нормального електрика.

 

Дякую за підказку. Зїжджав туди - є деякий прогрес по шпалерам і не тільки.

Наш дизайнер після получених "пілюль" за неіснуючий малюнок шпалер, сам нарив пару варіантів і деякі співпали з тими що нам запропонували в м-2 декор.

 

Найсмішніше те, що, як показує практика, чим довше вибирати-шукати щось конкретне, тим більша ймовірність того, що в кінці вибереться не зовсім те що планувалось з самого початку... :) - ох і мінливі ж ті жінки... :roll:

 

Трохи назбиралось варіантів

 

Khroma Check-in (cin502,cin503)

IMG_5157_S.thumb.jpg.d22bb3dbc9ba6c8bf8a44ef843de961b.jpg

 

Khroma Check-in (cin401,cin404,cin405)

Image032_S.thumb.jpg.0fa13d382ebb9493f548bceb94169003.jpg

 

Marburg The Wall (78902,78901) дружина вподобала

IMG_5156_S.thumb.jpg.4c4ce2d8d5b78124ab9a0030bcfcb718.jpg

 

Erismann Sceno (5738-09)

Image033_S.thumb.jpg.e310ce6546ef9292dff6883f952d10f2.jpg

 

Це відкопав дизайнер - дуже близьке до задумки, ще незнаю виробника-серію, і вживу не бачили.

Image000_S.thumb.jpg.19fcc96a29790ae7a3583fd0718de154.jpg

 

Printers Guild Glitter (gt30209) - відкинули, 90є за рулон це заркуто :)

IMG_5177_S.thumb.jpg.f58654f26d40ac1d5c898d2e9abc65c6.jpg

 

Ще такий малюнок дружині сподобався (виробника серію не записав)

IMG_5178_S.thumb.jpg.7d686954dd4e1c9bc3176890dee57cff.jpg

 

 

 

П.С.

Щодо електриків - в м-2 мені відверто сказали, що своїх електриків не радили б.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похожие обои у производителя "Славянские обои". Не знаю, как вставить картинку, но попробуйте поискать по названию B97 Венера 2059-10

 

Дякую, кажись по малюнку майже "в десятку" :beer:.

 

4201286474fba31880a2b9.jpg 3997247994fbe26e1ea940.jpg

 

Вінілові на флізеліновій основі - по відгукам краще ніж просто вінілові. Будем взнавати де купити і помацати руками обовязково.

 

Виробник в Україні, треба буде відгуки по цьому виробнику-шпалерах знайти.

 

Добавлено через 3 минуты

(ссылка устарела) схоже?

 

В Киевi декiлька iмпортерiв RASCH

 

Схоже по візернуку до одного зваріантів, який припав дружині

attachment.php?attachmentid=203223

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...