Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

цокотіння в клапані

иван 55555

Рекомендовані повідомлення

доброго дня шановні форумчани!виникла в мене незрозуміла ситуація.змонтував я котельню:котел,буфер,після буфера через триходові насоси відправляють теплоносій до користувача. після насосів поставив зворотні клапана.після включення насосів почався незрозумілий частий цокіт в трубах.під час дослідження його походження виникла думка,що то шток в зворотньому клапані.що порадите зробити щоб його(цокотіння)позбутися?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для отопления обратный клапан должен быть с металлическим штоком. И желательно на очень мягкой пружине. Короче, клапан должен быть дорогим, типа "Европа".

И даже при таком раскладе бывает, что клапан шумит.

Что делать?

Если клапан на вертикальном участке то можно вырвать пружину. На горизонтальном можно поиграться заменой клапана. Но в любом случае, когда шток клапана чуть зарастет то шум прекратиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

клапан на вертикальному трубопроводі.а вириваючи пружинку не можливо пошкодити шток?може є якісь нюанси,хитрощі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

клапан на вертикальному трубопроводі.а вириваючи пружинку не можливо пошкодити шток?може є якісь нюанси,хитрощі?

 

Можно вырывать только при направлении жидкости снизу вверх! А пошкодити можно всё ) Вообще, если оно работает, я б его не трогал. Если это цокание нигде не слышно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за пораду.з понеділка поїду на об"єкт,пошаманю з клапанами і відпишусь з фото.може будуть у Вас ще якісь поради,стосовно котельні.Ви просто не уявляєте,як Ваші(деяких)форумчан поради,фото ваших котелень допомагають таким як я в реалізації себе як монтажника!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

DSC00318.JPG.d43e632f47e8af3c713db075e77ac74e.JPG ось ці злощасні клапана!серцевина металева,повиривавши пружинки цокіт припинився:)!всім хто вніс свій досвід у мою темку ВЕЛИКЕ людське дякую!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купи лазерный уровень. Насосы, краник, манометры дожны висеть ровненько.

В установке таким образом в фильтров перед насосами толку мало.

020420101151.thumb.jpg.99c87f0ca70369d91ea91e0f32464ece.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за пораду!обов"язково виправлюсь,дякую за зразок роботи!а в такому розміщенні фільтр де ставити?один на всі насоси?тобто на подающому колекторі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...