Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оздоблювальні роботи в неопалювальному приміщенні

gothic3men

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім форумчанам...

Цікавить слідуюче питання: які внутрішні оздоблювальні роботи можна виконувати в будинку, що поки не має опалення?

чи можна вішати гіпсокартон на стелю (вологостійкий чи звичайний), чи можна шпатлювати,красити, опалення на об'єкті цього року не буде, от і цікавить як поведуть себе ці матеріали зимою, коли будуть великі морози , чи непотріскає шпатлівка, непокруть гіпсокартон....?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще залишити все на стадії - штукатурки.

Від морозу та вологи все може потріскатись і повідпадати.

Або ж шукати матеріали, яким це все по барабану. Але це, по перше, дорого, по друге, не довіряю я цим матеріалам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи можна вішати гіпсокартон на стелю (вологостійкий чи звичайний),

можна... але не зашивати повністю, якихось пів-листа не монтувати, щоб був продух між чорновою стелею і гіпсокартоном... На той випадок коли в приміщені ще велика вологість.

Але як на мене, то краще, зробити самі каркаси з профіля, а гіпсокартон потім, коли буде нормальний температурний режим і оптимальна вологість.

 

чи можна шпатлювати,красити,

В вашому випадку - категорично не можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
чи можна вішати гіпсокартон на стелю (вологостійкий чи звичайний),

 

Вологи багато не буде, штукатурка та стяжка просохнуть, кажуть гіпсокартон на складах в епіцентрі лежить на вулиці, тому скажіть чи можна просто повісити на стелю гіпсокартон і нешпаклювати на зиму? ...ну не всіж за один рік вішають потолки, шпаклюють, красять і пересиляються...хтось з практики сказати може??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вологи багато не буде, штукатурка та стяжка просохнуть, кажуть гіпсокартон на складах в епіцентрі лежить на вулиці, тому скажіть чи можна просто повісити на стелю гіпсокартон і нешпаклювати на зиму? ...ну не всіж за один рік вішають потолки, шпаклюють, красять і пересиляються...хтось з практики сказати може??

 

На складах они лежат ровненькие в палетах,а у на потолке от перепадов влажности и температуры весь волнами пойдёт.Это я Вам как практик говорю,т.к. от нескольких таких обьектов пришлось отказатся-картон горбатый.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На складах они лежат ровненькие в палетах,а у на потолке от перепадов влажности и температуры весь волнами пойдёт.Это я Вам как практик говорю,т.к. от нескольких таких обьектов пришлось отказатся-картон горбатый.

 

З попереднього посту з гіпсом здається нічого несталось...можливо коробить звичайний а вологостійкий ні???то візьму вологостійкий....якщо дійсно, з практики, навіть воголостійкий покрутило то не буду вішати

 

Добавлено через 1 минуту

пс: я просто хочу купити його зараз поки є кеш, бо після виборів ціни підуть вверх і то сильно, якщо я куплю гіпсокартон і складу його на 2-му поверсі лист на лист, з ним за зиму щось зробиться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...