Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приватизація ділянки на дві сімї

Shushkka

Рекомендовані повідомлення

Вітаю. По рішеню сільської ради в 15км від Києва у мене земля 13сот.

Планую будувати будинок на дві сімї :beer: ( з братом ).

Виникає питання щодо приватизації ділянки. Приватизовувати як оду ділянку з правом власності, а конкретно будинок приватизовувати окремо, чи розбивати окремо на дві незалежних ділянки.

По фіналу хочеться щоб будинки були з окремою адресою, окремими лічильниками на електроенергію і т. д.

Я чайник у цих питаннях, тому не судіть строго, а порекомендуйти що краще і як це робити. :)

ДЯКУЮ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. По рішеню сільської ради в 15км від Києва у мене земля 13сот.

Планую будувати будинок на дві сімї :beer: ( з братом ).

Виникає питання щодо приватизації ділянки. Приватизовувати як оду ділянку з правом власності, а конкретно будинок приватизовувати окремо, чи розбивати окремо на дві незалежних ділянки.

По фіналу хочеться щоб будинки були з окремою адресою, окремими лічильниками на електроенергію і т. д.

Я чайник у цих питаннях, тому не судіть строго, а порекомендуйти що краще і як це робити. :)

ДЯКУЮ!!!!!

 

Рішення у Вас (швидше за все) на одну особу, якщо у Вас пуста ділянка, то й приватизувати Ви зможете лише не ту (одну) особу, яка фігурує в рішенні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так рішення одне на мене, і ділянка пуста!

Тобто приватизується одна ділянка на двох власників на рівних правах? А якщо розглянути варіант поділу ділянки навпіл. Так можна приватизовувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так рішення одне на мене, і ділянка пуста!

Тобто приватизується одна ділянка на двох власників на рівних правах? А якщо розглянути варіант поділу ділянки навпіл. Так можна приватизовувати?

 

В такому випадку земля буде оформлена на Вас. Далі можете поділити і подарувати/продати частину.

Або змінюйте зараз рішення та подавайте дві заяви на приватизацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В такому випадку земля буде оформлена на Вас. Далі можете поділити і подарувати/продати частину.

Або змінюйте зараз рішення та подавайте дві заяви на приватизацію.

А що по виготовленю документів. Який шлях дешевший, і які плюси і мінуси цих варіантів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що по виготовленю документів. Який шлях дешевший, і які плюси і мінуси цих варіантів?

 

Приватизація на одну особу: "+" лише одна особа використає своє право на приватизацію; "+" не треба змінювати рішення та роботи два проекти відведення; "-" поділ - це час та кошти.

Зараз важко сказати, що вигядніше. Треба багато деталей уточнювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приватизація на одну особу: "+" лише одна особа використає своє право на приватизацію; "+" не треба змінювати рішення та роботи два проекти відведення; "-" поділ - це час та кошти.

Зараз важко сказати, що вигядніше. Треба багато деталей уточнювати.

 

Дякую за інфо. ;) Буду приватизовувати на себе, а брату зроблю "подарунок на день народження.":friends:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми теж збиралися поділити одну ділянку навпіл, коли один дарує іншому половину вже приватизованої

там теж є свої нюанси - ділянку доведеться розділяти в натурі, а потім з одного робити два окремих акти, фактично ще дві приватизації - бо біганина з папірцями ідентична. ну і за договором дарування треба платити податок з подарованого :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми теж збиралися поділити одну ділянку навпіл, коли один дарує іншому половину вже приватизованої

там теж є свої нюанси - ділянку доведеться розділяти в натурі, а потім з одного робити два окремих акти, фактично ще дві приватизації - бо біганина з папірцями ідентична. ну і за договором дарування треба платити податок з подарованого :)

 

На якій стадії приватизації своєї ділянки я можу робити наступну приватизацію ( дарування.)???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми теж збиралися поділити одну ділянку навпіл, коли один дарує іншому половину вже приватизованої

там теж є свої нюанси - ділянку доведеться розділяти в натурі, а потім з одного робити два окремих акти, фактично ще дві приватизації - бо біганина з папірцями ідентична. ...

 

Поділ робиться не через проект відведення, а через технічку, що протіше та дешевше, ніж "приватизація".

 

На якій стадії приватизації своєї ділянки я можу робити наступну приватизацію ( дарування.)???

 

Коли буде виготовлено та зареєстровано на Вас держдавний акт на "всю" ділянку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...