Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Що буде з першого червня???

Conductor-25

Рекомендовані повідомлення

Мене люди налякали, що з першого червня (чи липня) буде зміна якихось будівельних правил, і тоді буде всім капець.

Хто що чув? що зміниться? чи вплине це на отримання буд.паспорта?

Дайте ссилку почитати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене люди налякали, що з першого червня (чи липня) буде зміна якихось будівельних правил, і тоді буде всім капець.

Хто що чув? що зміниться? чи вплине це на отримання буд.паспорта?

Дайте ссилку почитати.

 

 

Может речь идет про налог на недвижимость для домов свыше 250кв.м. ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может речь идет про налог на недвижимость для домов свыше 250кв.м. ?

 

Так налог на богатство еще не принят, или я что-то пропустил?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может речь идет про налог на недвижимость для домов свыше 250кв.м. ?

 

Та ні, там щось про нову процедуру отримання буд.паспорта і щось ще про проекти.

Але наскільки я розумію, то зараз проект взагалі не вимагають (якщо приватний будинок менше 300м2) , а будуюсь я по ескізному проекту, а робочий проект роблю просто для себе і він ніде не фігурує. це правда?

Тоді і не будуть у мене авторський і технічний нагляд? у мене планується одноповерховий мансардний будинок з цокольним поверхом приблизно 160 м2 (не київська область, західний регіон).

напишіть будь-ласка що у мене мусить бути зроблене. бо як завжди буває, тобі щось такого наговорять, що нічого не зрозуміеш, і вийдеш з нулем інформації.

У мене буде ескізний проект і робочий проект. з ескізним я іду в Районну архітектуту, там мені його "видають на безоплатній основі" і з ним я іду в обласне ДАБК? там заповнюю якусь деларацію і мені видають буд.паспорт, і вперед будуватись?

І потім тільки здавати в експлуатацію?

Чи щось не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть речь о квалификационных сертификатах и обязательности внесения (с 1 июня 2012 г.) их данных в декларацию о готовности объекта к эксплуатации

 

Постанова від 13 квітня 2011 р. N 461 Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

 

И в декларацию о начале выполнения подготовительных работ:

 

Постанова від 13 квітня 2011 р. N 466 Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт

 

Ясно, что ничего не ясно:

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 та № 466"

1. У пункті 6 додатка 1 до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461, графу «Серія та номер кваліфікаційного сертифіката (обов’язково зазначається з 1 червня 2012 р.)» виключити.

 

2. У постанові Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 466:

 

1) у Порядку виконання підготовчих робіт, затвердженому зазначеною постановою:

 

в абзаці четвертому додатка 1 слова «, серія і номер кваліфікаційного сертифікату - обов'язково зазначається з 1 червня 2012 р.» виключити;

 

у пункті 6 додатка 2 графу «Серія та номер кваліфікаційного сертифіката (обов’язково зазначається з 1 червня 2012 р.)» виключити;

 

2) у Порядку виконання будівельних робіт, затвердженому зазначеною постановою:

 

в абзаці четвертому додатку 1 та в абзаці другому додатка 4 слова «, серія і номер кваліфікаційного сертифікату - обов'язково зазначається з 1 червня 2012 р.» виключити;

 

у пункті 6 додатка 2 графу «Серія та номер кваліфікаційного сертифіката (обов’язково зазначається з 1 червня 2012 р.)» виключити.

 

 

Постанова від 23 травня 2011 р. N 554 Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте мені будь-ласка. Але я зовсім нічого не зрозумів.:unknown:

Дуже прошу Вас, якщо не важко,:confused: написати (по-простому) , куди і з чим я маю іти і що кому писати або заповнювати і чи буде мені ВАЖЧЕ або ДОВШЕ отримати буд.паспорт з першого числа чи ні.

Просто будівельний сезон вже почався, а у мене ще навть котлован не виритий....:-o

А затримався я через те, що архітектор з яким працював зимою, відмовився проводити роботу далі через особисті проблеми...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

куди і з чим я маю іти і що кому писати або заповнювати і чи буде мені ВАЖЧЕ або ДОВШЕ отримати буд.паспорт з першого числа чи ні.

По простому - нет у прорабов сертификатов, а данные сертификатов надо вносить в декларации. Скорее всего 1 числа ничего в этом вопросе нового не произойдёт.

 

[spoiler=ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту постанови]

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 та 466»

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

 

Відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів», Порядку виконання підготовчих робіт і Порядку виконання будівельних робіт, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 466 з 1 червня 2012 року у документах, що подаються замовником будівництва до інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю, обов’язково зазначається серія та номер кваліфікаційного сертифіката виконавця робіт (виконроба). Однак Урядом не прийнято рішення щодо внесення змін до Порядку проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 554, в частині запровадження сертифікації виконробів, у зв’язку з чим на сьогодні сертифіковані фахівці такого напрямку відсутні.

 

Враховуючи зазначене, порядки, затверджені постановами Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 та 466, потребують внесення змін.

 

2. Мета і шляхи її досягнення

 

Проект постанови підготовлено з метою узгодження між собою актів Кабінету Міністрів України з питань професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури, та недопущення виникнення проблем при поданні замовником будівництва до інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю документів, необхідних для початку будівництва і прийняття в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів.

 

З цією метою пропонується у додатках 1 та 2 до Порядку виконання підготовчих робіт, додатках 1, 2 та 4 до Порядку виконання будівельних робіт, та додатку 1 до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів посилання на необхідність зазначення серії та номера кваліфікаційного сертифіката виконавця робіт виключити.

 

3. Правові аспекти

 

Правовідносини у даній сфері регулюються:

Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

Законом України «Про архітектурну діяльність»;

постановами Кабінету Міністрів України:

від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт»;

від 13.04.2011 № 461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених

будівництвом об'єктів»;

від 23.05.2011 № 554 «Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури».

 

....

Міністр регіонального розвитку,

будівництва та житлово-комунального

господарства України А.М. Близнюк

____________ 2012 р.

 

 

 

Более точный ответ, думаю, может дать apxitektop

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нам в архитектуре киево-святошинского района специалист у которой делаем стройпаспорт сказала что для домов до 300 м.кв. ничего не поменяется...

надеюсь, они там в курсе больше чем мы :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

простою мовою - з 1 червня для того щоб подати повідомлення про початок будівельних робіт та щоб здати будинок в експлуатацію ви підете до дядьки з посвідченням віддаште йому чесно зароблені гроші за те що він вам дасть номер свого посвідчення. До першого червня ви були самі замість дядьки без посвідчення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

простою мовою - з 1 червня для того щоб подати повідомлення про початок будівельних робіт та щоб здати будинок в експлуатацію ви підете до дядьки з посвідченням віддаште йому чесно зароблені гроші за те що він вам дасть номер свого посвідчення. До першого червня ви були самі замість дядьки без посвідчення

 

Тоді дайте відповіді на самі важливі 3 питання:

1. якщо я збираюсь будуватись "господарським способом" тобто без залучення організацій з ліцензіями, якщо я буду здавати будинок в експлуатацію після 1 червня 2012, то в мене його просто не приймуть? (будинок 160 м2)?

2. Якщо я отримаю буд.паспорт до 1 червня 2012 року, тоді дія нового закону на мене не розповсюдиться?

3. Як правильно зробити (куди за чим іти) щоб встигнути до 1 червня вскочити в останній вагон?

Всім дякую за поради!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді дайте відповіді на самі важливі 3 питання:

1. якщо я збираюсь будуватись "господарським способом" тобто без залучення організацій з ліцензіями, якщо я буду здавати будинок в експлуатацію після 1 червня 2012, то в мене його просто не приймуть? (будинок 160 м2)?

2. Якщо я отримаю буд.паспорт до 1 червня 2012 року, тоді дія нового закону на мене не розповсюдиться?

3. Як правильно зробити (куди за чим іти) щоб встигнути до 1 червня вскочити в останній вагон?

Всім дякую за поради!!!!!

1. ви змушені будете скористатись при здачі послугами дяді з ліцензією, тобто він максимум під'їде до вас на об'єкт, гляне і за копію своїх папірців ви йому заплатите суму. Раніше платили від 800 грн до 3000 в залежності як домовились

2. Якщо логічно мислити, то при умові, що ви отримаєте буд. паспорт та зареєстроване повідомлення про початок робіт до 1 червня, то повинні були б здати в експлуатацію по законодавству яке діяло на той момент, але ми живемо в нелогічній державі, тому гарантувати вам щось не буде думаю ніхто. Офіційного розяснення з цього приводу немає. Є думки, що з 1 червня ще щось змінять, але це на рівні ОБС

3. Отримати погоджений буд. паспорт та зареєструвати повідомлення про початок будівельних робіт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З 01.06 Ваш добробут ще зросте - будете "домазувати" ще пару сот гривень до папірця в ІДАБК . Це зроблено в рамках спрощення процедур розставання народу зі своїми кревними грошима. Україна - для / бля людей .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

напевне я вже не встигну до 1 червня... капець...

не переймайтесь

щоб цим тільки і закінчилось

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...