Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хто працює малогабаритной буровой? Треба консультація

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Купую МБУ

Є пара питань - дуже треба порада.

Хто працює з такою штукою? Відгукніться.

 

Я над1юся що Ви будете не проти мого опусу 1 мо1х питань тут.(маю над1ю що мен1 хтось допоможе.А заодно 1 Вы щось корисне взнаете.

Значится так :два роки назад м1й товариш задумав соб1 свердловину,виготовив штанги,бур 1 взялись ми з ним бурити(вручну).В результат1 ми пройшли першу воду десь на 8 метрах, 1 зайшли в р1чковий п1сок на 14 метрах.Вставили ф1льтр та труби(оранжев1 канал1зац1йн1 110) -в результат1 чувак мае воду вже два роки 1 вода значно краща чим в сус1д1в з криниць(8-9 метр1в).Я звичайно теж загор1вся .Криниця в мене так соб1-т1ж 8-9 метр1в ,вода паршива,1 дебет 1м3 в сутки.Тим л1том взяли ми все те зал1зо тай взялися бурити в мене(десь к1лометр в1д товариша на одн1й площин1).Також пройшли першу воду на 8 м ,а на 15 вперлись в дуже тверду буру глину шаром 40см,дал1 г1рше -п1шли шар1 глини р1зних кольор1в б1ла,зелена,синя 1 стали ми в чорн1й.Все дал1 не змогли -руки в1дпадали.За три дн1 пройшли 2 метри.

А в к1нц1 л1та удача-мен1 запропонували бартером "малогабаритку" дуже виг1дно.Я взяв ,докупив помпу,надивився ролик1в на ютуб1,1 взялись ми бурити .З1бралась купа народу -кожен майже майстер(щось бачив,щось чув:)).В результат1 за 10 годин ми пройшли вс1 т1 глини (а було 1х ого-го) 1 п1д веч1р зайшли в чорный п1сок(як гречка)на 65!!! метрах.Швидко вийняли бур 1 почали вставляти труби.Тут стався самий великий облом на 18 метрах труби стали 1 н1 як.Судячи по всьому ствол замулився по ст1нкам.

Я думаю для профес1онала проблема ясна 1 над1юсь що хтось щось п1дкаже,бо в цьому роц1 я твердо нам1рений продовжувати.

П.С.-на 30 метрах в мене був начебто шар б1лого п1ску десь 2-3 метри от 1 думаю весь р1к -треба булоб мабуть в ньому ставати.Буду радий любим коментарям 1 п1дказкам.

Звиняйте за шрифт -щось з компутером.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...