Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приватизация земли возле дома в городе

Serg75

Рекомендовані повідомлення

Привет Всем.

Подскажите по такому вопросу.

Живу в частном доме в городе. Имею в частной собственности участок земли 8 сотых на которм и стоит дом.

По соседству есть участок на котором стоит очень старый дом, на три отдельных входа. Каждой частью владеет отдельный хозяин. Двор один на всех. Земля у них не приватизирована общей площадью около 7

сотых. Хочу и надеюсь, что получится купить все три части дома одна за одной.

 

Поэтому вопрос. Если я куплю все три части дома, позволят ли мне приватизировать все 7 сотых плюс к моим 8? Ведь итого получится 13 сотых, а в городе, насколько я понял, дают приватизировать только до 10 сотых.

 

И еще. Если я куплю толко две части дома из трех, разрешат ли мне приватизировать соответствующие купленым частям дома части земельного участка?

 

Спасибо! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви взагалі не зможете приватизувати бо приватизовувати можна лише один раз, і ви це право вже мабуть використали. Але цілком можливо на когось із повнолітніх членів родини, а далі вже як захочете
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви взагалі не зможете приватизувати бо приватизовувати можна лише один раз, і ви це право вже мабуть використали. Але цілком можливо на когось із повнолітніх членів родини, а далі вже як захочете

 

Коли я купляв будинок, земля вже була приватизована на попереднього власника, і я її купив окремим договором купівлі-продажу.

А чи можливо приватизувати не безкоштовно. Я не маю на увазі вартість оформлення документації тощо, а вартість самої землі.

Логічно-теоретичне запитання. Чому я не маю права приватизувати земельну ділянку, на якій стоїть куплений мною будинок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо право приватизації не використане то можете скористатись будь-коли. Купуйте сусідній будинок і приватизовуйте ділянку.

А чи можливо приватизувати не безкоштовно.

Можливо, тільки приватизація за гроші називається купівлею або викупом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подруга собралась купить домишко на неприватизированной земле, чтоб потом заняться приватизацией земли. И тут обнаружилось, что с января сего года невозможно купить дом на неприватизир. земле, согласно какого-то нового постановления. Нотариус провести такую сделку отказалась. Сначала нынешние собственники должны приватизировать землю на себя, а потом продавать.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подруга собралась купить домишко на неприватизированной земле, чтоб потом заняться приватизацией земли. И тут обнаружилось, что с января сего года невозможно купить дом на неприватизир. земле, согласно какого-то нового постановления. Нотариус провести такую сделку отказалась. Сначала нынешние собственники должны приватизировать землю на себя, а потом продавать.

 

Спасибо! Наверное, придется у себя в городе "навестить" нотариусов и отдел земельных ресурсов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам найкраще "проплатити" приватизацію землі сусідам, щоб вони зробили на 3 один акт (спільна-часткова власність), а потім викупити в них будівлю разом з земел. Нажаль, в даний момент ви не зможете купити будинок без оформленного права власності на землю. Тож ідіть до нотаріуса, оформлюйте договір попереднього продажу, потім в міську раду за оішенням, і робіть акт. Звертайтеся, по земельним питанням допоможу і в консультації і ділом
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...