Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вынос за пределы участка водяной трубы местного значения

Гість Andrew Donbass

Рекомендовані повідомлення

Всем добрый день или вечер:)! Господа опытные и знающие подскажите новичку по такому вопросу: был произведен перенос участка для постройки и обслуживания инд. жил. дома. Все как положено с изменениями в ген. плане, заверенными всеми инстанциями и сессией поссовета(перенесли пять участков), но через новые участки проходит водяная труба местного значения, архитектура при внесении изменений в ген. план указала:"при строительстве индивидуального жилого дома вынести эту самую трубу за пределы участка). Местный ЖКХ, в ведении которого находится эта самая труба требует чтобы я вынес эту трубу сам(кроме меня никто из владельце пяти участков не строится и соответственно активно морозятся), на вариант с частичным выносом трубы(хотя бы половину в обход моего и соседских участков) крутят носом. Выступать всеобщим спонсором не желаю.

Сегодня разговаривал со знакомым строителем, тот мне сказал, что т.к. труба принадлежит ЖКХ, то и переносить ее должны они своими силами, якобы недавно они сталкивались с такой ситуацией и местный совет перенес трубу своими силами.

Как быть? Подскажите кто сталкивался с такой ситуацией, что делать и на какие нормы и правила опираться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки під час землевідведення вам було вказано обмеження (умову) то вам потрібно зробити так, як це і вказано:

"при строительстве индивидуального жилого дома вынести эту самую трубу за пределы участка)

Тобто винесіть трубу за межі своєї ділянки і ви виконаєте цю умову. Однак перенести це не просто викопати й закопати, це проект, погодження його, перевірка, коротше купа клопоту. І як завжди так буває у рішенні ради ні слова про те хто і за чий рахунок це має робити.

Вам потрібно звернутись в раду за роз’ясненням, конкретно у комісію з питань ЖКХ і земельну щоб вони узгодили це питання і винесли на сесію для врегулювання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

tapok,

может не в теме топика вопрос, но все же пишу Вам, так как по многим вопросам вы даете консультацию.

проблема.

в дачном кооперативе, сосед напротив моей дачи, всю воду с участка (в том числе и с крыши) отводится на дорогу.

как следствие - вода стоит на дороге, при сильном дожде - идет ко мне на участок.

вопрос - может знаете какие то нормативные документы, регулирующие данный вопрос.

заранее благодарен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теоретично можна притягти правила забудови згідно з якими заборонено відводити воду (у т.ч. з даху) на чужі ділянки, але це гіморно і важко довести бо ж вода потрапляє не лише з даху і не безпосередньо до вас, а спершу на дорогу. Тому раджу йти шляхом меншого спротиву і насИпати бордюра щоб перешкодити прямому потраплянню води у двір, а також обабіч дороги викопати дренажний колодязь (яму) на кілька кубів для збору надлишку води з дороги.

У мене до речі була схожа проблема - під час сильних злив з дороги текла вода у двір, у мене там ухил. Насипав трохи під воротами, трамбував щебнем, коротше підняв рівень - вода стала мене оминати але почав "тонути" сусід нижче. Потім сусід підняв - вода пішла далі. Найгірше тому у кого рівень найнижче :o І воно-то неправильно, потрібна централізована дренажна каналізація, але справа затратна і загайна, тому є як є... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо.

дело в том, что если подсыплю - не смогу открыть ворота.

 

если правильно понял - то законодательно этот вопрос не регулируется. странно это.

 

еще раз спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...