Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Юрію, ваші дописи не несуть конструктиву. Запропонуйте конкретний напрямок дії, можливо він прийнятний і його варто взяти на озброєння
я ж писала - похоже на нытьё :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е если я не заплачу , то моего ребенка выгонят из школы ?

Во первых, Вашего ребенка туда не возьмут, пока не оплатите "добровольный взнос", а во вторых, если ваш ребенок там уже учится, но оплату подняли и Вы не хотите платить, психика Вашего ребенка, а заодно и Ваша, очень скоро прочувствует, почему платить нужно.:(

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрій Київ, людям зараз мало жити, мало жити добре, люди хочуть жити кучеряво. Дуже багато егоїстів. Аж занадто..

 

Добавлено через 3 минуты

оплату подняли и Вы не хотите платить, психика Вашего ребенка, а заодно и Ваша, очень скоро прочувствует, почему платить нужно.

Ви точно про ДЕРЖАВНУ школу тільки що говорили?

Чи життя є тільки в Києві, а якщо в місті немає театру, то й люди там не мають жити, народжувати і навчатись??

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрій Київ, людям зараз мало жити, мало жити добре, люди хочуть жити кучеряво. Дуже багато егоїстів. Аж занадто..
совершенно верно.

я б сказав - чим менше "хлопот", тим краще.

не хочуть зайвий раз напружуватись.

але то таке.

мене більше бісить вбивство,яке чинять ,роблячи вигляд,наче це сміття в відро викинути.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е если я не заплачу , то моего ребенка выгонят из школы ?

Нет.

Сами заберете.

Увидев перед этим кузькину мать)))

Значить не така вона вже й державна.. Ви, щось забули нам сказати про вашу школу..

Самая что ни на есть обычная.

238 г. Киева.

Раньше было меньше. Сейчас класс выпускной.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во первых, Вашего ребенка туда не возьмут, пока не оплатите "добровольный взнос", а во вторых, если ваш ребенок там уже учится, но оплату подняли и Вы не хотите платить, психика Вашего ребенка, а заодно и Ваша, очень скоро прочувствует, почему платить нужно.

Це неправильна школа. Варто її змінити

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Постоянно звучат "аргументы", типа - как раньше было хорошо. А нифига не было хорошо. Никогда, по большому счету.
укажите эти аргументы?

когда и кому было хорошо и кто об этом писал,кроме Иришки,которая утверждает ,что 60-70 лет назад на селе легче выростить 5 детей было,чем сейчас.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це неправильна школа. Варто її змінити

Мы в этом году собираемся)))

На институт)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мене більше бісить вбивство,яке чинять ,роблячи вигляд,наче це сміття в відро викинути

Не відокремлюйте вбивство від життя. Так було, є і буде. Чи це якимсь чином пов’язане з релігією?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы в этом году собираемся)))

На институт)))

можно подумать поступит девочка сама и ничего носить не придется Ж-)

так что шило на мыло поменяете :D

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

людям зараз мало жити, мало жити добре, люди хочуть жити кучеряво. Дуже багато егоїстів. Аж занадто..

Нет. Надо быть мазохистами и хотеть жить плохо, даже мучительно)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет.

Сами заберете.

Увидев перед этим кузькину мать)))

 

Самая что ни на есть обычная.

238 г. Киева.

Раньше было меньше. Сейчас класс выпускной.

 

Ну да , потом в институте приплачивай , потом на работу пристроить -заплати.

А потом -что за страна , что за правительство , везде коррупция .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во первых, Вашего ребенка туда не возьмут, пока не оплатите "добровольный взнос", а во вторых, если ваш ребенок там уже учится, но оплату подняли и Вы не хотите платить, психика Вашего ребенка, а заодно и Ваша, очень скоро прочувствует, почему платить нужно.:(

куда "туда" не возьмут?

возле меня две школы.

никаких вступ.взносов.

фонд класса - 30 грн в месяц,фонд школы 270 в год.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы в этом году собираемся)))

На институт)))

Думаю інформація подана неточно. Можете розписати статті витрат і спосіб їх затвердження?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно подумать поступит девочка сама и ничего носить не придется

Поступит сама.

На контракт. На бюджет не расчитываю.

Носить не собираюсь.

Я на собрания в школу хожу раз в год, слышу, какой у меня замечательно-необычный ребенок, хорошо учиться, не пьет, не курит, матом не ругается...

Узнаю, какой в этом году фонд класса-школы и все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я ж писала - похоже на нытьё :)

Ні, Юрій має конкретну мету. Наразі не можу зрозуміти чи це популяризація релігії чи підведення до моменту коли з рукава можна дістати важливий джокер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю інформація подана неточно. Можете розписати статті витрат і спосіб їх затвердження?

Нет.

Я этими статьями мало интересуюсь.

В фонд школы уходит 500 гривен в год.

Остальное - моющие средства, уборщица, охрана, фонд класса - подарки, учебники...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет.

Я этими статьями мало интересуюсь.

В фонд школы уходит 500 гривен в год.

Остальное - моющие средства, уборщица, охрана, фонд класса - подарки, учебники...

Ну так з цього й треба було починати. А реально ви мали б платити за охорону, обіди і підручники(але це вже не державна школа)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на собрания в школу хожу раз в год, слышу, какой у меня замечательно-необычный ребенок, хорошо учиться, не пьет, не курит, матом не ругается...

Узнаю, какой в этом году фонд класса-школы и все.

Все ясно. Думаю не відкрию очі що ви маєте право самостійно формувати "бюджет", більше того, ставши членом батьківського комітету можете безпосередньо впливати на витрачання коштів, контроль і т.д. Але очевидно простіше віддати 400 грн і не паритись. Даю 99,9% що у вас в класі є люди які не платять і ніхто дітей не забирає, і за великим рахунком ні на що це не впливає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

укажите эти аргументы?

когда и кому было хорошо и кто об этом писал,кроме Иришки,которая утверждает ,что 60-70 лет назад на селе легче выростить 5 детей было,чем сейчас.

 

Фразы о том, как сейчас все плохо не подразумевают, что раньше было лучше? Ну, тогда я, наверное, вас неправильно понимаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви точно про ДЕРЖАВНУ школу тільки що говорили?

Чи життя є тільки в Києві, а якщо в місті немає театру, то й люди там не мають жити, народжувати і навчатись??

Леон, ну Вы как маленький! Все школы, в которых директора хоть как-то пытались сохранить педсостав и качество образования, уже давно стали лицеями и гимназиями, а значит платить нужно. Даже в обычных школах сейчас есть так называемые взносы в фонд класса и фонд школы. В школах, где такие взносы не берут - либо некомплект преподавателей процентов эдак на 30-40, либо же физики бухают прямо на уроках, а трудовики с наколками без мата общаться не могут. Какое образование может дать такая школа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Леон, ну Вы как маленький!

Ірішка, ну і не мені Вам розповідати, що в школах є ліцейні класи, а є бюджетні. Про що мова?? А те за що платить Бєлка, її особиста проблема, Тап_ок(ну і нік..) сказав, що треба робити, щоб в державній школі не платити щомісяця дурні гроші.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, Юрій має конкретну мету. Наразі не можу зрозуміти чи це популяризація релігії...

 

вот к чему порой она приводит...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж мені.. зібрались малозабезпечені і розмірковують про те, як важко виростити двох-трьох дітей і який величезний відсоток доходу йде на контрацептиви..
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...