Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Бездомный сказав:

"Два з половиною чоловіки" -  там весь сітком  можна дерти на цитати 

 

дивно , як таке взагалі  зняли в США , і феміністки не  затягали авторів по судах

 

Не дививсь цей серіал, треба буде глянути. Це фейсбук мені сьогодні відео підсунув, я аж цю тему згадав. Дивлюсь бува на фейсбуці розважальні відео, в основному зарубіжні, бо наші часто тупо передирають ідеї з зарубіжних з гіршою якістю виконання. Зустрічаються багато по вашій темі, якщо на слух англійську розумієте (бо не завжди є субтитри), то можу порекомендувать деяких виконавців

 

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

черговий доказ того , що шлюб беруть  виключно лохи :pozor:

tsn.ua/glamur/vasil-virastyuk-pislya-15-rokiv-shlyubu-zi-skandalom-rozluchayetsya-z-druzhinoyu-2420884.html

Василь Вірастюк після 15 років шлюбу зі скандалом розлучається з дружиною

"Я увесь час допомагав і зараз допомагаю своїм дітям (фінансово, і це адекватна сума), але "апетит" дружини в рази перебільшує мої можливості. Я готовий нести відповідальність за дітей, і хотів би щоб вони проживали зі мною"

вони з колишньою дружиною також наразі ділять через суд спільно нажите за 15 років подружнього життя майно ( ми пахали - я та мавпа . яка весь час сиділа дупою в мене на шиї ) 

7f091275f0724c4fa4c17ef599daadc2.jpeg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

#архивное

Максим, Вы можете сделать репост моего предложения? У вас в ленте много свободных мужчин.
Женщина-медик высокой культуры и быта (Первый Мед), ищет партнера для дикого секса в лесу, на капоте автомобиля бизнес-класса. Брутального,  взрывного, до сорока, не отягощенного интеллектом и не шибко грамотного.
Бонусом подберу очки или линзы, в зависимости от обстоятельств.
Заранее благодарна, доктор-офтальмолог.

Сделал репост, откликнулись сразу трое: Акоп, Левон и Оганез. Написали, что по одному не выезжают, очки не потребуются, заранее благодарят.

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Бездомный сказав:

386709694_748914443913714_8634003089286361255_n.jpg

Ты изменилась, похудев,
И даже выглядишь моложе.
Ты стала мне еще дороже -
Таких не видел я нигде.

(с) Юра-эксперт

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приклад демочки для "його" сім'ї

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут Ярослав якось  радив Італійське кіно на тему гілки - фільм - "Ідеальні незнайомці" .

Так от - фільм - годнота .

У що  баба  перетворює   "сім'ю" , у якій "рівноправні стосунки" .

 

– Дай мені, жінко, свою невеличку істину! – попросив я.

І стара промовила так:

– Ти йдеш до жінок? Не забудь канчука!

 

Так казав Заратустра.

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стомільйонний доказ , що одружуються виключно лохи 

 

 

384309460_883531323143423_1980506933542174364_n.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"свіжий" серіальчик - як  маркер  розпаду інституту сім'ї у так званому "цивілізованому суспільстві"

Секс/Життя

сюжет 

розбещену прострочену бридку  потворну порванку у віці тутешніх "наречених" ( +/- 40 ) ,  з освітою психовагіні (:pozor::pozor::pozor: ), з "пробігом" під мільйон  миль прутнів , взяв заміж "хороший чесний хлопець - інвестиційний банкір":lol:( всім старим , але не нагулявшимся порванкам  по інвестиційному банкіру , бо на меньше , ніж інвестиційний банкір  вони не згодні :lol: ) та відвіз з Нью-Йорку у маєток рівня палац у Коннектикуті , і що з того вийшоло :pozor:

 

Серіал про незрілу сорокарічну шльондру ( а коли ж вона дозріє ? кори рак на горі свисне ? ), яка мало того, що не може визначитись, що їй потрібно в житті, так ще й поводить себе як 14-тирічна

 

Гість Катерина Гість 9 травня 2023 14:59

Серіал сподобався, однак таке відчуття (тільки 1 сезон додивилася) після перегляду, що скільки б ти не був у шлюбі, і щасливий до певного періоду потім в якийсь момент тобі щось збрикне в голову і все з ніг на голову.

 

5000.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...