Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

20 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

в Нобеля есть знакомая матери, говорит на прикладную лингвистику подали пока только три заявления из 27 мест …

 

Зараз , хто добре знає мови - мріє про навчання за кордоном .

Насправді - не погана спеціальність -

хоч для дорощування , хоч як перша ступінь навчання.

 

В синів друзі близнюки-баскетболісти аматори 2000 р.н.  з цієї спеціальності ( навчаються в Нобеля ) - прикладна лінгвістика - у Англію "по обміну" цього року їздили , звісно ж , з Англії назустріч ніхто сюди не приїхав.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

Вам кортіло , коли мої хлопці почнуть заробляти ? 

Молодший  зараз  на судні , яке пришвартоване у Гамбурзі на Ельбі www.marinetraffic.com/en/ais/home/centerx:10.0/centery:53.5/zoom:8,

Молодец! И что о семье не задумывается - тоже молодец. С такой работой  все равно воспитывать сыновей возможности нет.  А в таком случае нафиг та семья сдалась🙂 Старший тоже уже так зарабатывает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, OlaR сказал:

Молодец! И что о семье не задумывается - тоже молодец. С такой работой  все равно воспитывать сыновей возможности нет.  А в таком случае нафиг та семья сдалась🙂 Старший тоже уже так зарабатывает?

молодший поки ще на плавпрактиці .

Старший на плавпрактиці навіть більше заробляв.

Старший щойно "навчальний" диплом бакалавра отримав . Наступний крок - справа за "робочим" .

 

Одружуються зараз лишень лохи .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

В пятницу позвонили ему и предложили идти на международную экономику в Гончара на контракт. Не хочет, сказал им я хочу ещё другие заведения рассмотреть.

Должна Вас огорчить - на контракт идти предлагают всем подряд вне зависимости от личных качеств, когда понимают, что  бюджет по более высоким приоритетам человеку не светит. Практически везде на 10 контрактных мест 2-3 заявления максимум :) Есть исключение типа медвузов и еще парочки. В большинстве случаев достаточно написать ЗНО на "сдал", чтоб тебя зазывали на контракт - денюжки всем нужны :) Прикольно, когда так зовут на бюджет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

молодший поки ще на плавпрактиці .

старший щойно "навчальний" диплом отримав . Наступний крок - справа за "робочим" .

То есть? Старший уже так же зарабатывает, как младший? Не папа с мамой ему Айфон покупают и машину заправляют?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, OlaR сказал:

То есть? Старший уже так же зарабатывает, как младший? Не папа с мамой ему Айфон покупают и машину заправляют?

старший навіть більше на плавпрактиці заробив .

 

звичайно ж , за зароблені гроші й живе .

На них і розраховує .

але , вважаю , що  рахувати , хто більше , хто меньше заробив , зараз зарано - рахувати  має сенс , починаючи приблизно з десятого року трудової діяльності .

Одружуються зараз лишень лохи . Але бабам , чомусь нелохів подавай . З якого ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

старший навіть більше на плавпрактиці заробив .

 

Так они моряки оба? Тогда полностью поддерживаю - пока плавают им семья нафиг сдалась. Бо то треш, когда мужчину жена и дети по полгода не видят - ни к чему хорошему такое не приводит. Вот сойдут на берег - будут думать о детях. А пока на квартиру с машиной заработают. Главное, чтоб в портах про 3 презерватива не забывали. 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

Одружуються зараз лишень лохи . Але бабам , чомусь нелохів подавай . З якого ?

Да Вы же сами все время постите, что бабы уже раздуплились и вот эти нелохи им и даром не нужны.  Только лохов хотят! 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Так они моряки оба? Тогда полностью поддерживаю - пока плавают им семья нафиг сдалась. Бо то треш, когда мужчину жена и дети по полгода не видят - ни к чему хорошему такое не приводит. Вот сойдут на берег - будут думать о детях. А пока на квартиру с машиной заработают. Главное, чтоб в портах про 3 презерватива не забывали. 🙂

сім'я зараз взагалі нікому не потрібна - кожен сам за себе .

 

Одружуються лише лохи .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, OlaR сказал:

Да Вы же сами все время постите, что бабы уже раздуплились и вот эти нелохи им и даром не нужны.  Только лохов хотят! 🙂

хочуть як завжди - увіпхнути невпихуєме 😀

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Бездомный сказал:

сім'я зараз взагалі нікому не потрібна - кожен сам за себе .

 

 

Ну как сказать :)  Просто она перестает быть нужной женщине больше, чем мужчине. А преимущество наличия рядом родного человека никуда не делось :)  По крайней мере судя по окружающим :) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

хочуть як завжди - увіпхнути невпихуєме 😀

Да ладно. Вы же сами писали, что перестали обращать внимание на нелохов, бо понимают, что полигамные альфа-самцы для длительных отношений не пригодны и не стоит к ним привязываться, впадать от них в зависимость и т.д. и т.п. На них только реальные хищницы пока охотятся :) Надо отдать должное, иногда успешно. Но то стервой надо быть 100 уровня :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, OlaR сказал:

Да ладно. Вы же сами писали, что перестали обращать внимание на нелохов, бо понимают, что полигамные альфа-самцы для длительных отношений не пригодны и не стоит к ним привязываться, впадать от них в зависимость и т.д. и т.п. На них только реальные хищницы пока охотятся :) Надо отдать должное, иногда успешно. Но то стервой надо быть 100 уровня :)

де я таке писав ? 

в сенсі , що баби розуміють , що полігамні самці не придатні ? 

Навпаки - бабам скільки не кажи , що полігамні самці непридатні , вони все одно - хапаються саме за найполлігамніших

 

 

, а потім ниють , що всі чоловікі сволота 🤣

прив'язуватися взагалі ні до кого  не можна .

кожен сам за себе .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, OlaR сказал:

Ну как сказать :)  Просто она перестает быть нужной женщине больше, чем мужчине. А преимущество наличия рядом родного человека никуда не делось :)  По крайней мере судя по окружающим :) 

вагінопедомразі працюють 🤣

 

інсталлюють хибну матрицю у мозок беззахисної малечі 😥

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Прикольная у вас логика.

Я думал на бюджет стремятся только нишеброды, у которых нету денег в месяц отдать бак бензина за обучение.

поки ми  розважали , у ХДМА ( Херсонська Державна Морська Академія )  усі контрактні місця було зайнято ( хто перший контракт уклав , того й  зараховано , не зважаючи на набрані бали ЗНО - ніякої конкуренції балів ) .

 

Довелося молодшому до Києва - до старшого їхати .

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, OlaR сказал:

Ну как сказать :)  Просто она перестает быть нужной женщине больше, чем мужчине. А преимущество наличия рядом родного человека никуда не делось :)  По крайней мере судя по окружающим :) 

сучасна баба-потреблядь  - "рідна" ?🤣

 

чомусь регочу 🤣

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Прикольная у вас логика.

Я думал на бюджет стремятся только нишеброды, у которых нету денег в месяц отдать бак бензина за обучение.

Тем не менее желающих на контракт значительно меньше, чем контрактных мест. Вот и звонят - зазывают :) Есть еще места, где на одного желающего 2 бюджетных места :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, OlaR сказал:

Да нефига он их не воспитывал. Максимум на еду и чтоб голые не бегали давал  :) А время на сыновей тратить, то вообще не его  :)

Щоб батько витрачав  значний  час та сили саме  на виховання  синів ? - це взагалі не в нашій культурі .

Навпаки - держава робить все , щоб взагалі відсекти батька від участі у вихованні хлопців . Мабуть , хтось там - "на верху" вирішив , що то надто небезпечно - дозволити батьку виховувати синів . 

 

Я дуже добре пам'ятаю , як тутешні бабИ  глузували з мене , коли я писав тут , як граю з синами в баскетбол на спортмайданчику - це ж так смішно - коли батько приділяє вихованню синів багато часу та сил .🤣

Анальник - ахахаха🤣як смішно 🤣

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

сучасна баба-потреблядь  - "рідна" ?🤣

 

Ну потреблядь родной не будет, естественно :) 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

Ну потреблядь родной не будет, естественно :) 

а інших зараз немає - виховують потреблядів на конвейрі 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Бездомный сказал:

поки ми  розважали , у ХДМА ( Херсонська Державна Морська Академія )  усі контрактні місця було зайнято ( хто перший контракт уклав , того й  зараховано , не зважаючи на набрані бали ЗНО - ніякої конкуренції балів ) .

И могу поспорить, что никто ни кому не звонил и не зазывал :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

Щоб батько витрачав  значний  час та сили саме  на виховання дітей - це взагалі не в нашій культурі .

Ситуация меняется. И именно из-за равенства. Мужчина уже не считается лохом, если нянчится с детьми

Я дуже добре пам'ятаю , як тутешні бабИ  глузували з мене , коли я писав тут , як граю з синами в баскетбол на спортмайданчику - це ж так смішно - коли батько приділяє вихованню синів багато часу та сил .

Не говорите глупости. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, OlaR сказал:

И могу поспорить, что никто ни кому не звонил и не зазывал :) 

насправді , в нас був дуже добрий бал ( до бюджета не дотягнули саму дещицю )  , і нам зателефонували - щоб ми поквапилися , бо вільних місць за пару днів не буде .

Так і сталося - контрактні місця у Херсоні скінчилися за два - три дні .

 

Але ми й самі не були впевнені , що нам краще - ХДМА , чи КДАВТ .

Син бажав у Київ - нафіг йому той Херсон не впав.

Проти Київа , Херсон виглядає блідо .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, OlaR сказал:

Не говорите глупости. 

взагалі то

всі ходи записані (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...