Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Але ж чомось батьки часто бють дітей ...

Чому ?

Тому що бити так легко , а виховувати - то складно та дорого .

 

Так а що робити з телегонією?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а що робити з телегонією?

 

запитай у Вінки - вона у цьому - профі .

 

Мні аназів ДНК вистачає .

 

Якщо вже звертитися до "лженаук" - то що до впливу астрологіі ?

Обидва хлопці - леви , старший , навіть - під час сонячного затьмарення народився , а коли молодший народився - годинник у родзалі - вперше за багато років зупинився ( тому точний час народження - невідомий )

 

 

Та й я б не с казав , що вони - Чеди - тобто нерозвинуті інтелектуально тупі качки - гопніки - ні в якому разі.

 

 

О ! Ще шахи згадав ! Шахи - то дуже важливо для розвитку хлопця .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

запитай у Вінки - вона профі

 

Га? Та будь яка дівчина знає на кого точно схожі її діти :D

 

Добавлено через 8 минут

Якщо вже звертитися до "лженаук"

 

Ооооо, голубе, так ти спікся :)

лише бабораби і порванки заперечують факт існування цього явища.

Обидва хлопці - леви

 

Батьківська гордість :rolleyes:

 

О ! Ще шахи згадав ! Шахи - то дуже важливо для розвитку хлопця .

Вірно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol: Вы настоящий друг! :D

 

Немає чого заздрити ;) зараз хильнемо оковитої з ним і послухаємо розповіді про Ваший бізнес і про Ваші 20 бджолосімей :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Безхатьченко продовжить, як захоче :D

 

прізвища літературних персонажів не перекладаються:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прізвища літературних персонажів не перекладаються:rolleyes:

 

Лише тотальна Українізація зігріє наші серця! :rolleyes: :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж чомусь батьки часто б`ють та сварять дітей ...

Чому ?

Тому що бити та сварити - то так легко , а виховувати - то складно та дорого .

 

Меня особо не избивали, раз влетело крепко, когда сверстнице во дворе "бумерангом" стальным почти выбил глаз...по делу считаю

Во время, что проводил у деда, мог поймать слегка, но тоже считаю по делу. В остальное время дед и так суров был, поэтому не борзел я

Дед был из многодетной семьи куркуля и рассказывал как сурово их воспитывал отец, после того как его сослали в Сибирь - дети все выжили...это тоже на пользу пошло

Так что я считаю, битие в определённых ситуациях аж как полезно

Хотя вербальная атака, мозговыеб тоже могут больно ранить...

Кажному своё

По своим - не доводилось, даже жену как то тормозил от нанесения тяжких телесных...:D

В остальных случаях доброе слово в сочетании с кольтом - в моём случае звучит так - режу правду матку с эпитетами, наочными примерами, посылом к подсознанию, к инстинктам, к корням (память дедов) + примеры из истории, никаких скидок на возраст, ну или подбираю лайт вариант

Как то так...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лише тотальна Українізація зігріє наші серця! :rolleyes: :flag1:

 

 

Та хіба ж булгаківського Івана Бєздомного перекладуть на Безхатьченка ?:rolleyes:

 

За версією Бузини ( з якою я погоджуюся ) , одним з прототипів Івана Бєздомного , був Володимир Сосюра - саме він у Москві лежав на дурці , та після втечі з дурки бігав по Москві у лікарняному халаті - як Іван Бєздомний.

А ще Сосюра відомий тим , що був гайдамакою петлюрівської армії , та потрапив у полон до червоних на станції Знаменка .

 

Гайдамака .

 

 

Бій відлунав.

І червоні знамена

Затріпотіли на станції знов.

І до юрби полонених

Сам комісар підійшов.

 

Аж до кісток пропікає очима.

Хлопці стоять перед ним, як мерці.

П'яно хитається смерть перед ними,

Холодно блима наган у руці.

 

"Є гайдамаки між вами, я знаю,

Кожного кулі чекає печать!"

Стиснуто зуби в останнім відчаї -

Всі полонені мовчать.

 

"Всі ви такі, як і я, чорнобриві -

Шкода стріляти усіх!

Гляньте навколо - і сонце, і ниви..."

Відповідь - сміх.

 

"Ну, так пощади не буде нікому!

Вас не згадає замучений край!"

Вийшов один і сказав кмісару -

Я гайдамака ! Стріляй!

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає чого заздрити ;) зараз хильнемо оковитої з ним і послухаємо розповіді про Ваший бізнес і про Ваші 20 бджолосімей :rolleyes:

 

Пасека не моя, а хобби мужа, но шось сил он не подрасчитал, пришлось нам всей семьей ему помогать :D У меня есть свои увлечения ;). По бизнесам вам в закрытую тему, за опыт перенять сомневаюсь, но вот с понтами достойно все звучит :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ну, тоже мне вспомнили бузину... Таких п... Ещё поискать, хотя про покойных лучше промолчать
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ну, тоже мне вспомнили бузину... Таких п... Ещё поискать, хотя про покойных лучше промолчать

 

А я Бузині , навіть , вдячний - своїм "Вурдалаком ..." він подарував мені алгоритм розбору біографій російських та радянських класиків - усі - геть усі кацапи - такі кумедні :lol::lol:

 

Саме Бузина остаточно вилікував мене від прищепленої мені з дитинства любові до "узкай культури":rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ооооо, голубе, так ти спікся :)

лише бабораби і порванки заперечують факт існування цього явища.

 

Ти мене тролиш ? Чи мені так здеється ? ;)

 

Батьківська гордість :rolleyes:

 

шпекайся на Новорічні свята , й тобі Санта подарує таку гордість ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эти млять описания природы, страданий, любви какой то имбецильной, этой загадочной русской души...

Скажем так, мне повезло, что дома была большая библиотека книг заграничных авторов - я ненавидел читать, но таки Огенри, Хемингуэя и иже с ними осилил кое как...

Украинских авторов читать тогда не модно было, некоторые тоже рвотный рефлекс вызывали, хотя когда прочёл отрывки тех же произведений без цензуры, прозрел...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тю, в мене того не було, мабудь це якесь генетичне:D

 

А в мене було - і вичавлювати те довелося з себе краплину за краплиною.

 

Добавлено через 4 минуты

Эти млять описания природы, страданий, любви какой то имбецильной, этой загадочной русской души...

Скажем так, мне повезло, что дома была большая библиотека книг заграничных авторов - я ненавидел читать, но таки Огенри, Хемингуэя и иже с ними осилил кое как...

Украинских авторов читать тогда не модно было, некоторые тоже рвотный рефлекс вызывали, хотя когда прочёл отрывки тех же произведений без цензуры, прозрел...

 

Та я навчався у класі з поглибленим вивченням російської літератури :o

 

Хоча "на волі" й я читав лише переклади , переважно англійскомовних та дещицю німецькомовних авторів , але ж російськомовні переклади.

 

Здружитися з українським словом дуже допомогли переклади з польскої - Станілава Лема , Ганни Ожоговської , Генріка Сенкевича е.т.с. - переклади з польської на "узкий" , після українських перекладів , м`яко кажучи , не заходять аж ніяк.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня физмат клас был и спорт, некогда мне было на эти все чтения:lol:

 

Добавлено через 3 минуты

Да, особой карой была музшкола по классу скрипки...

Просто ингода тырили меня старшие за это тэскать "увлечение", этаким ботаном себя ощущал, сейчас жалею что закинул... Теперь над дітьми знущаюсь...:lol: скрипкою та піаніноЖ-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теперь над дітьми знущаюсь...:lol: скрипкою та піаніноЖ-)

 

Изверг :good: ))

 

Младший сам барабаны выбрал :o Беруши - то совсем бесполезные штуковины

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня физмат клас был и спорт, некогда мне было на эти все чтения:lol:

 

так і я висновки зі своєї "школи" зробив на користь спорткласу , та паралельної домашньоі освіти :lol:

 

рятування втопаючих - справа самих втопаючих

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чеди

 

чеди також плачуть :(

 

 

www.eurosport.ru/football/premier-league/2016-2017/story_sto5919942.shtml

 

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D0%B4,_%D0%93%D1%8D%D1%80%D0%B8

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

булгаківського ...

.... Бузини

 

Зашкварно згадувати що одного, що іншого. Ти б ще про толстого розказав, який класний дядько був.

 

Добавлено через 9 минут

чеди також плачуть :(

 

 

www.eurosport.ru/football/premier-league/2016-2017/story_sto5919942.shtml

 

Та він же просто придурок-чед, що з нього взяти. "Чед" ще не означає наявність мізків.

 

Це не чед :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Це не чед :)

 

Я пам`ятаю Гері Спіда за часів , ще коли він був капітаном збіроної Вельсу - харизматичний красень голлівудскої зовнішності , кремезної статури , опорний півзахисник - хребет команди - сталевий стрижень , на якому усе тримається, мільйонер , чемпіон Прем`єр ліги у складі надскромного провінційного , і тому - надсенсаційного "Лідсу" . Один з найкращих гравців Вельсу за усі часи . Знов таки - капітан - гетьман на полі .

Потім - головний тренер збірної - авторитет , який ганяє до сьомого поту , до розриву м`язів альфачів мільйонерів , і вони його не посилають , а сумлінно - старанно слухаються ....

Який має бути авторитет у такої людини ?

Культова постать для Вельсу , кавалер ордену Британської імперії . Автор кількох книжок.

Місцева суперзірка .

 

Якщо він - не Чед , то хто тоді Чед ?

Я не вірю в самогубство такої сильної людини з таких дурних причин.

 

А що на це місцевий психіатр-наглядач скаже ? Чи таке можливо ?

1765328346_crop(1).jpg.fa2c0a30c77a0705974b367098ffe3f1.jpg

405616958_(36).jpg.7f4fd1d47daac6aae84a6d39228b8a89.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та він же просто придурок-чед, що з нього взяти. "Чед" ще не означає наявність мізків.

 

 

Та де ж придурок , якщо він довів свою правоту - за будь що - переміг кінець кінцем .

 

Чергова - стотисячна давалка-порванка просто хотіла одружити на собі успішного спортсмена , або зрубати кілька мільйонів легких грошей - таке бувало й раніше .

 

З тим же Едіком Стрєльцовим , Кріштіану Роналду , Кобе Брайантом , Дереком Роузом , Крістапсом Порзінгісом , Майком Тайсоном ....

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та де ж придурок , якщо він довів свою правоту - за будь що - переміг кінець кінцем .

 

Стоп, тобто влаштовувати груповушку з бухою давалкою-шмарою з ЗППП це приклад наявності мізків?????? :lol:

 

Чергова - стотисячна давалка-порванка просто хотіла одружити на собі успішного спортсмена , або зрубати кілька мільйонів легких грошей - таке бувало й раніше .

 

А оце вже правда. Якщо при спілкуванні з такими порванками(а навіщо взагалі спілкуватись?) частіше думати верхньою головою, а не нижньою, то ризики "попасти" зменшуються, погодься ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...