Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Що обговорював ? Вошів Окунської у Парижі ? :rolleyes:

 

Чи те , як мати Луки Дончіча після розлучення не заважала батьку робити з сина суперзірку НБА з зарплетнею 40 000 000 долларів на рік( + приблизно стільки ж від реклами ) ? ;)

 

В цьому сенсі Окунську згадав лише як приклад - поведінка Окунської - то типова поведінка українки у випадку розлучення . .

в смысле,что детей забрала всех себе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в смысле,что детей забрала всех себе?

 

Адекватна дружина , після розлучення не заважає батьку опікуватися дітьми .

 

Егоїстична дура - робить дітей заручниками , перетворює дутей у засіб покарання втраченого чоловіка .

 

Моя двоюрідна сестра - доктор гінеколух , щоб помстится чоловіку альфачу , виховала їх спільного сина таааким каблуком - каблучищем .

Зараз сама ридає крокодиловими слізьми , бо дуже не подобається їй , як поводиться з сином невістка , та де ж там - є каяття , та нема воріття .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адекватна дружина , після розлучення не заважає батьку опікуватися дітьми .

 

Егоїстична дура - робить дітей заручниками , перетворює дутей у засіб покарання втраченого чоловіка .

 

Моя двоюрідна сестра - доктор гінеколух , щоб помстится чоловіку альфачу , виховала їх спільного сина таааким каблуком - каблучищем .

Зараз сама ридає крокодиловими слізьми , бо дуже не подобається їй , як поводиться з сином невістка , та де ж там - є каяття , та нема воріття .

 

там история закрученная, она свалила не спроста. он ее загнал как паршивую лошадь со всех сторон. так что, если бы он ее не особо уничтожал, то мог бы жить и беспокоится, а не делать справки, что он пару тысяч получает в партии)

хотя мне нравится,когда таких шмарок наказывают, сам первую,кот думала,что сильно хитрая наказывал. но там уж перебор с этим. почти полное уничтожение)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там история закрученная, она свалила не спроста. он ее загнал как паршивую лошадь со всех сторон. так что, если бы он ее не особо уничтожал, то мог бы жить и беспокоится, а не делать справки, что он пару тысяч получает в партии)

хотя мне нравится,когда таких шмарок наказывают, сам первую,кот думала,что сильно хитрая наказывал. но там уж перебор с этим. почти полное уничтожение)

 

а хто перший почав ? ;)

 

хто підсилав йому биків , щоб морду натовкли ? ;)

 

 

 

Видеозапись этого инцидента изначально была выложена в сервисе youtube.com в сентябре 2010 года пользователем NataliyaOkunskaya, что якобы указывает на имя бывшей супруги Сергея Власенко - Натальи Окунской. Сергей Власенко, адвокат осуждённого экс-премьер-министра Украины - Юлии Тимошенко, потратил много времени и средств, чтобы избавиться от этого .

 

Опинися на місці Окунської чоловік - вже давно сидів би у в`язниці - на пляшці , а не у Парижі воші розводив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хто перший почав ? ;)

 

хто підсилаі йому биків , щоб морду натовкли ? ;)

 

)) ну не вникал в эту драмму. прокрутил ролик. поет она как все, мол заставлял за 20 гривень отчитываться))) что-то мне не верится,что миллионер , а у него бабла не мало за 20 грн жену задрачивает.

 

Добавлено через 5 минут

а хто

 

Опинися на місці Окунської чоловік - вже давно сидів би у тюрмі , а не у Парижі воші розводив

 

по его поведению, то он знает за что получил. с этого ролика, создается впечатление, что он накосячил, а папа или брат ее ему лящей надавали. тем более заяву не кинул, хотя депутат все таки...

 

Добавлено через 3 минуты

А

 

Моя двоюрідна сестра - доктор гінеколух , щоб помстится чоловіку альфачу , виховала їх спільного сина таааким каблуком - каблучищем .

Зараз сама ридає крокодиловими слізьми , бо дуже не подобається їй , як поводиться з сином невістка , та де ж там - є каяття , та нема воріття .

 

вряд ли она из мести покалечила малого. скорее всего тупорылая,как и большинство баб. вот ,что получилось с малого и без отца,то и получилось.

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вряд ли она из мести покалечила малого. скорее всего тупорылая,как и большинство баб. вот ,что получилось с малого и без отца,то и получилось.

____________

 

есть чудесное выражение - "яке йшло таке й здибало"

имея вокруг в большинстве тупорылых баб, не стоит удивляться полученным результатам

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть чудесное выражение - "яке йшло таке й здибало"

имея вокруг в большинстве тупорылых баб, не стоит удивляться полученным результатам

 

так и и не удивляюсь. может оба такие. а что имеем, то имеем. или мы имеем в обществе большинство разумных баб?) мне попадалось с десятка одна более менее например

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне попадалось с десятка одна более менее например

меняйте окружение

а может и стоит начать с себя, оно же не просто так 1 из 10

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хто перший почав ? ;)

 

 

почав перший-он. так как знал с какой собакой жизнь связывает. ему бы конячку посмиренней нужно было, а не пантеру:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почав перший-он. так как знал с какой собакой жизнь связывает. ему бы конячку посмиренней нужно было, а не пантеру:D

 

та яка там пантера ?

 

Ше скажи левиця - світська :D

Вшива сука шакала Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергей Власенко, адвокат Юлии Тимошенко

 

Адвокат юльки вже явно не сама хороша людина, але все одно видно бабську дурну мстиву натуру.

есть чудесное выражение - "яке йшло таке й здибало"

имея вокруг в большинстве тупорылых баб, не стоит удивляться полученным результатам

На жаль не завжди так. Скільки прикладів, що нормальному хлопцеві палась сука, а нормальній дівчині - бидло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

меняйте окружение

а может и стоит начать с себя, оно же не просто так 1 из 10

 

да что вы говорите:) если вы немного умнее среди своих коллег, то не х их защищать)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адвокат юльки вже явно не сама хороша людина, але все одно видно бабську дурну мстиву натуру.

 

та просто успішний адвокат - то вже дуже специфічна людина - профдеформація

 

На жаль не завжди так. Скільки прикладів, що нормальному хлопцеві палась сука, а нормальній дівчині - бидло.

 

То недопрацювання батьків - батько мусить навчити сина розбиратися у дівках , а мати - доньку , розбиратися у хлопцях .

 

Але ж як батько навчить сина , як розбиратися у тій багнюці , коли мати - сукадурастерво , ізолює сина від батька ?

 

З.І. Замість батька ( який не знайв , як , та й не хотів навчати ) моїми вчителями були Соммерсет Моем , та отой старший друг альфач , сина якого зіпсувала дружина гінеколух - моя двоюрідна сестра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адвокат юльки вже явно не сама хороша людина, але все одно видно бабську дурну мстиву натуру.

 

тут кажись они нашли друг друга. похожи оба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут кажись они нашли друг друга. похожи оба

 

якщо вам не подобається профдеформація адвоката ,то подивіться на профдеформацію мєнта або ізбушника :rolleyes:

 

але ж біля них завжди сито та "безпечно" - тому баби до них завжди у чергу стають :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо вам не подобається профдеформація адвоката ,то подивіться на профдеформацію мєнта або ізбушника :rolleyes:

 

але ж біля них завжди сито - тому баби до них у чергу стають :rolleyes:

 

да,красавчик.чтобы всех так шкур наказывали,то может быить у других серое вещество немного лучше работало.

но я его так и не понял. на хер она ему нужна была при его положении?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отстали. Да и год назад вы это уже обсасывали

 

То комплекс неполноценности. Причин может быть много. Зачастую подобные персонажи с вагоном притензий ко всему и вся, не обсасывают, а просто отсасывают по определению, хотя... может и по факту)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То комплекс неполноценности. Причин может быть много. Зачастую подобные персонажи с вагоном притензий ко всему и вся, не обсасывают, а просто отсасывают по определению, хотя... может и по факту)

 

мы пропустили мощный батл Фасад-VS Бездомный?)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мы пропустили мощный батл Фасад-VS Бездомный?)

 

Та не, все норм.)) батл был. Все при своих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сина якого зіпсувала дружина гінеколух - моя двоюрідна сестра.

 

А що та невістка такого робить/не робить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що та невістка такого робить/не робить?

 

строїть його у його ж власній квартирі - по місяцю й більше переховується від її істерик в мами :(

 

Це при тому , що багато часу проводить у відрядженнях :(

Добре заробляє.

 

Повертається він лишень за умов якогось "жирного підгону" , але того жирного підгону вистачає не надовго - досить швидко вигадуеться черговий привід для початку терору , й усе починається знов :

 

 

Олеені-олені - не бриті й не голені

Дивні створіння - в них з мозгів стирчать коріння

 

баборабство до добра не доводить.

 

Бо досить часто у таких випадках чоловік тепить-терпить , терпить-терпить , а потім терпець уривається , до рук раптово потрапляє молоток , чи ще якийсь важкий тупий предмет і - він у тюрмі , а вона - у труні - на цвинтарі.

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а у моряков что творится?)) вся жизнь сплошной подгон:lol:

на хер такие семьи вообще нужны?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а у моряков что творится?)) вся жизнь сплошной подгон:lol:

на хер такие семьи вообще нужны?

 

не скажу за усіх моряків та їхніх дружин , але , ті моряки , яких я знаю особисто , мають дуже вірних та віданних пОдруг .

 

 

 

правильна дружина чоловіка , навіть з тюрми - босого-голого - роками чекає.

 

 

Жди меня, и я вернусь.

Только очень жди,

Жди, когда наводят грусть

Желтые дожди,

Жди, когда снега метут,

Жди, когда жара,

Жди, когда других не ждут,

Позабыв вчера.

Жди, когда из дальних мест

Писем не придет,

Жди, когда уж надоест

Всем, кто вместе ждет.

 

Жди меня, и я вернусь,

Не желай добра

Всем, кто знает наизусть,

Что забыть пора.

Пусть поверят сын и мать

В то, что нет меня,

Пусть друзья устанут ждать,

Сядут у огня,

Выпьют горькое вино

На помин души...

Жди. И с ними заодно

Выпить не спеши.

 

Жди меня, и я вернусь,

Всем смертям назло.

Кто не ждал меня, тот пусть

Скажет: - Повезло.

Не понять, не ждавшим им,

Как среди огня

Ожиданием своим

Ты спасла меня.

Как я выжил, будем знать

Только мы с тобой,-

Просто ты умела ждать,

Как никто другой.

 

 

 

 

 

 

У хорошего человека отношения с женщинами всегда складываются трудно. А я человек хороший. Заявляю без тени смущения, потому что гордиться тут нечем. От хорошего человека ждут соответствующего поведения. К нему предъявляют высокие требования. Он тащит на себе ежедневный мучительный груз благородства, ума, прилежания, совести, юмора. А затем его бросают ради какого-нибудь отъявленного подонка. И этому подонку рассказывают, смеясь, о нудных добродетелях хорошего человека.

Женщины любят только мерзавцев, это всем известно. Однако быть мерзавцем не каждому дано. У меня был знакомый валютчик Акула. Избивал жену черенком лопаты. Подарил ее шампунь своей возлюбленной. Убил кота. Один раз в жизни приготовил ей бутерброд с сыром. Жена всю ночь рыдала от умиления и нежности. Консервы девять лет в Мордовию посылала. Ждала

А хороший человек, кому он нужен, спрашивается?..

 

Сергій Довлатов

 

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

правильна дружина чоловіка , навіть з тюрми - босого-голого чекає.

 

Правильная для кого? Для вас? Жизнь проходит, а при ваших приоритетах - ждать никто никого не должен. Или противоречие себе?

П. С. Нормальный чоловiк скажет - не жди и живи. Если сможет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильная для кого? Для вас? .

 

А кому я дружину та матір дітям шукав ?

Вам , чи що ?

 

Багато чого кажуть про хибних дівок , які виховані в "бабиній ямі" , але ж , з таким гіноцентричним батьком - то те ж саме , що з бабиної ямиЖ-)

Якщо не гірше .

 

Терміново зніміть пілотку з голови Ж-)

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...