Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Возможно для кого-то это и норма.

Пф... Це норма відсотків для 80 жінок.

На меня никогда никто руку не поднимал и если бы поднял, рядом не был бы ни за что
Як сказала моя жінка, ти, звісно, залишишся зі мною, я тебе не кину, і навіть спати з тобою буду, якщо ти на мене коли руку піднімеш. Хоча і некомфортно спати в ліжку з трупом з перерізаним горлом, але я тебе так кохаю, що і з таким спати буду :D А враховуючи значну частку її осетинської крові, я їй чомусь вірю, як собі. :) Але краще жити з такою Жінкою, ніж з вівцею, яка буде терпіти, що її б"ють.

 

Добавлено через 1 минуту

Я вроде не с вами разговаривала. Я с оно не общаюсь.

Шановна, Ви перекручували мої слова. Дуже негарно, маю зауважити, так робити. Я би, на Вашому місці, вибачився.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я с оно не общаюсь.

 

Как вы могли подумать что я могу близко знать это? :fool:

 

Ого у вас нелюбовь :D. Пока ничего не понимаю, но подозреваю, что не за просто так Вы его недолюбливаете. В данной теме вроде хороший всегда, не?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что так можно было?:D

Это работает в отношениях?:rolleyes:

Работает. Избавляетесь от ненужных отношений без статьи за побои.)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Шановна, Ви перекручували мої слова. Дуже негарно, маю зауважити, так робити. Я би, на Вашому місці, вибачився.

Нешановне, я о вас буду говорить исключительно в среднем роде как и вы обо мне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Феєрична тупість - читати, та робити висновки, протилежні прочитаному.

І да, після того я жінок не бив - я кидав їх одразу, як тільки починалися бодай щонайменші натяки на винос мозку. Тільки дружині після кількох років спільного життя зробив скидку і почав лікувати отеті заскоки, як почали з"являтися (благо, то бува рідко і гарно лікується) - я її кохаю, та й діти у нас.

А себя лечить не пробовали, вместо жены?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В данной теме вроде хороший всегда, не?

То я просто не розібрався, хто тут тупі баби. Але вже бачу претендентк. Зараз почну гнобити аргументами ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То я просто не розібрався, хто тут тупі баби. Але вже бачу претендентк. Зараз почну гнобити аргументами ;)

 

Без статистики не начинайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А себя лечить не пробовали, вместо жены?

Я себе постійно лікував, поки не вилікувався від вавок в голові, отриманих дякуючи "вихованню" в колективі.

Так, я себе виховував - ну а що робити, коли соціум виховував висопримативних особєй, які не повинні думати? Ви ж не забувайте, в мене дитинство та юність припали на сраний совейский союз з усіма похідними. Довго довелося видавлювати з себе наслідки того "виховання".

Нє, звісно, рецидиви бувають, надзвичайно рідко, але іноді да. Я просто намагаюся не перекладати їх на сім"ю і лікувати самостійно.

Ну і я того не соромлюся. Чому жінки так негативно реагують на такі речі - мені не зрозуміло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

nataliko, irishka как Вы считаете поведение Вомбат'а, Бездомн'ого зависит от собеседниц или они со всеми себя так общаются?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

школа - спортклассы ( без девачек ).

 

У меня дочка в 5 лет пошла в школу - никто ее не обижал. К 11-ому классу успела побывать в 2 двух школах и трех классах - никаких проблем.

Сын в 6 лет пошел в школу - все отлично. Через месяц поменял школу - тоже никаких проблем в новом классе. В спортклубе с 10 лет и тоже никаких конфликтов, ни с пацанами, ни с тренерами, ни с родителями..

 

Игорь, а ты, как папа, не конфликтовал с другими родителями/учителями? Ну, реально, какая-то непонятная хрень.. Щимили твоих пацанов, причем, что старшего, что младшего.. Ты точно там к директору школы в кабинет дверь не открывал с ноги?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

nataliko, irishka как Вы считаете поведение Вомбат'а, Бездомн'ого зависит от собеседниц или они со всеми себя так общаются?

 

А вам две упомянутые вами барышни не кажутся проявляющими в беседе все классические чисто женские качества во всей своей красе? ИМХО именно это Бездомного и Вомбата и бесит.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

nataliko, irishka как Вы считаете поведение Вомбат'а, Бездомн'ого зависит от собеседниц или они со всеми себя так общаются?

Думаю со всеми кто не игнорирует их. А вы считаете что женщина может спокойно воспринимать то что они пишут?

Почитайте что и как они отвечают мужчинам, мужчины тоже неподходящие "собеседницы"?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж гарна людина в стосунках з жінками. Я їх не принижую, ні морально

Феерична брехня

 

В неї раз на півроку бува починаються глюки, то доводиться трохи мізки вправляти.

 

якщо і видєлується - то не часто і то швидко лікується

 

Ну і да, я свою жінку досить довго виховував. Навіть до сих пір бувають рецидиви, які доводиться лікувати.

 

Тільки дружині після кількох років спільного життя зробив скидку і почав лікувати отеті заскоки, як почали з"являтися (благо, то бува рідко і гарно лікується)

 

А ось це називається "розмовляти", а не "лікувати заскоки" та "вправляти мізки", що ви "з великою повагою" до своєї дружини повторили на публіку пять разів у майже кожному пості.

 

Як вправляти? Аргументами і логікою.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

nataliko, irishka как Вы считаете поведение Вомбат'а, Бездомн'ого зависит от собеседниц или они со всеми себя так общаются?

А Вы думаете, что мы с остальными форумчанами также общаемся?)))

Такие себе стервы? )))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы думаете, что мы с остальными форумчанами также общаемся?)))

Такие себе стервы? )))

У вас вылазит и у них вылазит. Можно обсуждать, с кого начинается, но сути вопроса это не изменит. Они тут не хуже вас, хотя и не лучше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вам две упомянутые вами барышни не кажутся проявляющими в беседе все классические чисто женские качества во всей своей красе? ИМХО именно это Бездомного и Вомбата и бесит.
Скоріш, відсутнсть логічного мишлення. Читати написане і робити прямо протилежний написаному висновок - то треба мати якусь ну дуже дивну логіку. Взагалі, люди, які не можуть мислити логічно - страшні люди, від яких треба триматися подалі. Це стосується і чоловіків, і жінок. Вони не прораховують можливі наслідки, вони навіть не можуть пов"язати якийсь наслідок зі своїми попередніми діями. І якщо мужику можна просто начистити рило - це найпростіший спосіб таким довести свою точку зору, там аргументи не діють інші, то з жінками інакше, бити їх - то закладати нєхілий такий стрес собі в життя, а цього робити не можна, тому що всі хвороби саме від стресу, тільки деякі від задоволення.

 

Добавлено через 1 минуту

Такие себе стервы? )))

Не лестіть собі. Стерва і дура - то трохи різне.

Тільки не сприймайте персонально до себе, не ображайтеся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не, то вы меня не поняли. Это тема о счастливом браке, а не о счастливом разводе. Вы про психолога сказали, как про врача онколога, которому попался безнадежный пациент и врач ему должен рассказать, как ему сгладить последние деньки. А я говорил про врача, который в любом случае буде выписывать лекарства в надежде на улучшение.

Так понятней?

 

 

Вы пришли в тему о позитивном со своим негативным опытом.

 

В каждом браке бываю как негативные так и позитивные моменты. И если жить в иллюзорном мире браке, где все хорошо и нет проблем и вообще так будет всегда, то такой брак скоро закончиться. Это тоже самое что ездить на машине и не осознавать что с тобой чисто гипотетически может случиться ДТП :) А в том что я сказал, что психолог может и не помочь, нет ничего плохого. Наоборот, это назидание всем, что лучше до него вообще не доводить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не лестіть собі. Стерва і дура - то трохи різне.

Тільки не сприймайте персонально до себе, не ображайтеся.

Неужели вы думаете, что я могу обидеться на слабого мужчину с комплексом Наполеона? Не принимайте персонально к себе и не обижайтесь)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріш, відсутнсть логічного мишлення. Читати написане і робити прямо протилежний написаному висновок - то треба мати якусь ну дуже дивну логіку. Взагалі, люди, які не можуть мислити логічно - страшні люди, від яких треба триматися подалі.

Вибачте, але ви ж тут з жiнками спілкуєтеся. I проблеми, перш на все, з самими жiночними :). А з такими вашими очiкуваннями можна звернути на криву дорiжку :D

 

О, окончательно на личности перешли. Я в гараж :D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Феерична брехня

З чого такі висновки? В стосунках з жінками я їх ніколи не принижую. Ну, тепер в мене стосунки тільки з однією жінкою, але і раніше я не принижував.

Але цікаво послухати і Вашу точку зору.

А ось це називається "розмовляти", а не "лікувати заскоки" та "вправляти мізки"
Це питання термінології. Кохана називає це занудством :D

Як я кажу дружині: "А зараз у нас починається сеанс лікувальної психотерапії". Вона сама потім (через деякий час, звісно, хіба ж жінка одразу визнає, що вона не права?), підходить, скромно так потупів взор своіх прєкрасних очей і каже: "Ну, ти ж мене знаєш, в мене буває іноді... Але я тебе і такого кохаю :D"

І ось ця здатність навіть вибачаючися, зробити мене винним - досі мене дивує. Хоча вже не бісить.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы считаете что женщина может спокойно воспринимать то что они пишут?

А Вы думаете, что мы с остальными форумчанами также общаемся?)))

Такие себе стервы? )))

С Татьяной5, к примеру Бездомный , реагировал иначе.

Возможно причина не только в мужчине?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели вы думаете, что я могу обидеться на слабого мужчину с комплексом Наполеона?

А ще в мене великий жип і великий отой самий. Запишіть, щоб не забути. І при цьому зріст - 1,50. Ну, в кепці і прижку, ясна річ.

Очікую нових, цікавих даних про свій психологічний портрет :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріш, відсутнсть логічного мишлення. Читати написане і робити прямо протилежний написаному висновок - то треба мати якусь ну дуже дивну логіку. Взагалі, люди, які не можуть мислити логічно - страшні люди, від яких треба триматися подалі. Це стосується і чоловіків, і жінок. Вони не прораховують можливі наслідки, вони навіть не можуть пов"язати якийсь наслідок зі своїми попередніми діями. І якщо мужику можна просто начистити рило - це найпростіший спосіб таким довести свою точку зору, там аргументи не діють інші, то з жінками інакше, бити їх - то закладати нєхілий такий стрес собі в життя, а цього робити не можна, тому що всі хвороби саме від стресу, тільки деякі від задоволення.

 

Тут така справа.

Те, що ви особисто вважаєте себе розумною людиною з розвиненим логічним мисленням - це не більше, ніж ваша особиста думка про себе.

 

І якщо мужику можна просто начистити рило - це найпростіший спосіб таким довести свою точку зору

А ось не зветься "довести свою точку зору", незважаючи на те, що ви особисто у це вірите :D І, в принципі, це і є рівень ваших "аргументів" і "логічного мислення".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С Татьяной5, к примеру Бездомный , реагировал иначе.

На форумі немає гендерного поділу, реагують на думки, виказані в повідомленні. Якщо думки ідіотські - то і реакція, як на ідіота. Чи на ідіотку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось не зветься "довести свою точку зору", незважаючи на те, що ви особисто у це вірите :D І, в принципі, це і є рівень ваших "аргументів" і "логічного мислення".

А это вы за прививки взъелись. Не нужно тащить работу домой!:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...