Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

стоимость 3-х фазного подключения.

Andrew82

Адекватная цена на подключение (27Квт квота)  

30 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Есть у нас в кооперативе подключение к старой осветительной сети, маленькая квота, зимой сильно заниженное напряжение.

Нашлась инициативная группа, поставила свой трансформатор, есть еще места предалгают подключиться. 3 Фазы, кваота 9Квт на фазу.

Буду на днях решать подключаться или нет. не последним аргументом будет мнение форума. Какой вы считаете адекватной цену на подключение?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть у нас в кооперативе подключение к старой осветительной сети, маленькая квота, зимой сильно заниженное напряжение.

Нашлась инициативная группа, поставила свой трансформатор, есть еще места предалгают подключиться. 3 Фазы, кваота 9Квт на фазу.

Буду на днях решать подключаться или нет. не последним аргументом будет мнение форума. Какой вы считаете адекватной цену на подключение?

 

Все очень индивидуально. Есть на форуме люди, которые за пару сотен долларов себе подключают 15кВт 3-х фазного, а есть люди которые вложили сотни тысяч долларов в ТП, реконструкцию сетей и др. Поэтому вам это голосование ничего не даст. У меня 1кВт получился больше 500 долларов. Исходя из этого проголосовал по последнему пункту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какую Вам озвучили цену?

Этим опросом ничегошеньки не добьетесь и не узнаете.

Как правильно сказал PASHA, это сугубо индивидуальные расценки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Назвали 25кгрн, в Киеве.

Вот и узнаю насколько ажекватна данная цыфра. В данный момент острой необходимости нет, но продполагаю что потом подобного предложения уже не будет, буду кусать локти и планировать установку стабилизатора и\или генератора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Назвали 25кгрн, в Киеве.

Вот и узнаю насколько ажекватна данная цыфра. В данный момент острой необходимости нет, но продполагаю что потом подобного предложения уже не будет, буду кусать локти и планировать установку стабилизатора и\или генератора.

 

Если 9 кВт на каждую фазу за 25 тыс грн да еще и в Киеве - берите срочно и не раздумывайте!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это почти по себестоимости.

Сосед подкючался по 850 долл за кВт.

 

Доброго дня. В мене така ситуація....є новий масив (біля м.Рівне)роздали під участки, один крутий дядько( голова сільради) провів приватну лінію до свого учаска, який знаходиться в найдальшому місці масиву....поставив транформатор 250кВт, поставив 35 стовпів, кабель сип4х70 довжиною приблизно 1100м...

ізначально говорив що все це йому стало 160 тис грн, запропонував спочатку ділимо на перших 10 чоловік -вони платять по 16тис (за 6кВт,380В) за підключення до лінії, при підключені остальних будинків гроші будуть вертатись, тобто підключиться 20 чоловік =>160/20=8 тис грн...

зараз передумав і вирішив брати з кожного по 16 тис і нікому нічого....

народ за 6 кВт 16тис грн це нормально чи ні? він стверджує щ сьогодні платиш і заключаєш зі мною договір і завтра користуєшся світлом...а як же РЕС, техумови,проект...це ж ще біля 5 тис?

ПС: господа Ваша думка? є варіант підключитись до сільського трансформатора за 200м, для цього треба поставити 2 стовпи і умовити власника лінія кинути свій кабель на 5 його стовпів, що це може коштувати ...

на його лінію получається можна кинути 30 споживачів по 8 кВт, а це 30*16тис =480 тис грн, не хилий підйом получається 480-160=320 тис грн... чи я щось не так поняв?))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...