Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как сделать качественную штукатурку?

мастерок

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, BAV_Lug сказав:

Навіщо в цьому пирозі сітка? Яка її функція?

Армування газоблоку як слабкого матеріалу... ?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Андрій Миколайович сказал:

Армування газоблоку як слабкого матеріалу... ?

Сподіваюсь що бетон ви армували не ззовні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vikctor сказав:

Сподіваюсь що бетон ви армували не ззовні...

Армування маю на увазі бо там планується штукатурка + плитка. Короше - є стіна D500 300мм. Маю маяки, фасадний клей, штукатурку, грунтовку )))

Напишіть, будь ласка, який пиріг мені зробити у котельній під плитку? Стіни - рівні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Андрій Миколайович сказав:

Армування маю на увазі бо там планується штукатурка + плитка. Короше - є стіна D500 300мм. Маю маяки, фасадний клей, штукатурку, грунтовку )))

Напишіть, будь ласка, який пиріг мені зробити у котельній під плитку? Стіни - рівні.

Имхо - гб-плитка 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Андрій Миколайович сказав:

Армування маю на увазі бо там планується штукатурка + плитка. Короше - є стіна D500 300мм. Маю маяки, фасадний клей, штукатурку, грунтовку )))

Напишіть, будь ласка, який пиріг мені зробити у котельній під плитку? Стіни - рівні.

Самий простий.  Ні хера не робите. Просто декілька мішків клея більше піде. Якщо перепад більше 1 см, то можна погратися з маяками.

Але, для себе в топочній мені було б  плювати на якихось пару тріщин в затирці 

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут трохи не той варіант оскільки котельня 5 * 2,5 м, там і пралка стоятиме, хочу зробити більш менш норм вигляд, але так як на атку площу ніхто штукатурити не піде і перед розводкою труб потрібно зробити стіни, хочу сам, але не можу визначитись  пирогом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Андрій Миколайович сказал:

Армування маю на увазі бо там планується штукатурка + плитка. Короше - є стіна D500 300мм. Маю маяки, фасадний клей, штукатурку, грунтовку )))

Напишіть, будь ласка, який пиріг мені зробити у котельній під плитку? Стіни - рівні.

З рівними стінами навіщо вам взагалі якийсь пиріг? В багатьох темах на цьому форумі на рівні стіни з ГБ укладали плитку одразу. Якщо прагнете ідеалу і пліточних робіт у вигляді легкой прогулянки, то штукатурте по маяках і потім плитка. Як штукатирити клеями я важко собі уявляю і головне навіщо цей ізврат. Як не уявляю навіщо в будь-якой суміші для вирівнюваня стін під плитку потрібна сітка, бо навряд ви настільки перфекціоніст що хвилюєтесь за тріщінки під плиткою.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...