Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як і чим обробити старі дерев'яні балки перекриття

ahomin

Рекомендовані повідомлення

Порадьте як і чим обробити старі дерев'яні балки існуючого перекриття, вони трохи трухляві в деяких місцях на незначну глибину і подекуди видно дірки, як від шашеля. Сфотографував найгіршу. Місця, де видно трухляву деревину, оббиті сокирою, зверху в очі не кидалося.

DSC01135.thumb.jpg.50584d0e3e0a28882b6201adb7e6396c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте як і чим обробити старі дерев'яні балки існуючого перекриття, вони трохи трухляві в деяких місцях на незначну глибину і подекуди видно дірки, як від шашеля. Сфотографував найгіршу. Місця, де видно трухляву деревину, оббиті сокирою, зверху в очі не кидалося.

 

Если есть возможномть их снять самое бюджетное и долговечное отработка (отработаное масло) в 2слоя и проблем не будет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у себя на даче обрабатывал еще с дедом лет 12назад отработкой "старый дедовский метод" запаха нет вообще, главное дать хорошо высохноту не на сонце а на ветерке.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

балки внутри дома, судя по фото. отсутствие запаха - не значит отсутствие вреда.

 

А вы думаете от антисептиков и прочих обрабатывающих расходов нет вреда???я думаю такой же как и от отработки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы думаете от антисептиков и прочих обрабатывающих расходов нет вреда???я думаю такой же как и от отработки.

 

А я думаю,антисептик не предназначен для уменьшения трения между металлическими поверхностями...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно вы и правы но раньше так делали лет этак 50назад и все стоит и все здоровы.

 

А антисептик дает хоть какой то эффект если дерево обрабатывать в ванне не менее 24часов, то тогда будет толк, а если просто пшикать из опрыскивателя это чтоб глаз радовало.))))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

антисептики тоже зло, тем более что толку от них мало. дерево должно быть хорошо высушено, тогда обработка имхо вообще не нужна, по крайней мере у меня на даче мазанка пол века стоит и никаких проблем с деревом. пропиток там тоже нет никаких.

 

пс-себе обрабатывал льняной олифой

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді, бачу тут розгорнулась ціла баталія :). Балки зняти не можу, на них тримається відремонтована стеля 1 го поверху, замінити на нові не дозволяє бюджет, вони сухі, сухіше не буває, і трухляві тільки в деяких місцях і на глибину десь 1 см.

Напевно мені треба зняти цей трухлявенький шар сокирою і тоді обробити?

А де та льняна оліфа продається?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

странно, в киевских есть во всех.

www.nl.ua/ru/otdelochnye_materialy/laki_kraski/rastvoriteli/olifa_himreaktiv_naturalnaya_lnyanaya_0_94_l.html пробуйте тут, во Львове вроде есть Новая линия.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді, бачу тут розгорнулась ціла баталія . Балки зняти не можу, на них тримається відремонтована стеля 1 го поверху, замінити на нові не дозволяє бюджет, вони сухі, сухіше не буває, і трухляві тільки в деяких місцях і на глибину десь 1 см.

Напевно мені треба зняти цей трухлявенький шар сокирою і тоді обробити?

А де та льняна оліфа продається?

 

Если уж так смущает антисептик,можно обработать раствором медного купороса : на 10л воды(тёплой) 2кг купороса,только сначала очистите балки,можно не только топориком ,можно на дрель одеть щётку металлическую зачистить всё смести и обработать несколько раз с интервалом 3-4 часа(впиталость-подсохло и опять обработка) Мы таким образом ещё в 1995 году обрабатывали первые венцы бруса (под облицовку стен)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я проти антисептика нічого не маю, просто тут люди написали, що з нього толку мало, якщо не занурювати деревину. Хоча я сьогодні читав інструкції на каністрах з різними антисептиками, всюди пишуть, що можна наносити пензлем чи щіткою.

Знайшов таки ту лляну оліфу в Епіцентрі, так на ній взагалі написано, що вона розчинник і нічого про захист деревини.

Так що остаточного висновку я ще не дійшов, тільки сумнівів набрався.

А де цей мідний купорос взяти можна? І чим він краще інших засобів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все средства защиты хороши "до того как...",для не повреждённой древесины.Олифа,скорее для водооталкивания,септики против грибков и т.п.Судя по фото в Ваших балках кто-то живёт:) и потихоньку доедают.Не уверен,что им помешает олифа или септик.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де цей мідний купорос взяти можна? І чим він краще інших засобів?

 

применяется в садоводстве,функция уничтожить жучков-паучков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

применяется в садоводстве,функция уничтожить жучков-паучков.

Він знищить "живність" разово чи буде захищати на постійно? Чи обробляти поверх нього ще чимось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він знищить "живність" разово чи буде захищати на постійно? Чи обробляти поверх нього ще чимось?

 

Ответить затрудняюсь,точнее а ХЗ. Наблюдений не проводил в этом плане.Говорю же мы им пользовались ещё в 1995 году,когда такого выбора этих мулек не было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якою "мулькою" тепер користуєтесь?

 

Не рекламы ради. СЕНЕЖ (Россия) с недавних пор в Украине.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...