Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Іду до архітектора, подивіться і критикуйте

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

З цим іду до архітектора. посидів, прикинув по ділянці, сторонам світу, розміщенням септика і т.д.

на перший погляд проєкт здається ПРОСТИМ як двері на фоні інших вимудрених, але я відірвусь на фасаді, буде або в старому англійському стилі, або в сучасному. основним фактором такої простоти є спосіб виконання (сам з Божою поміччю:);))

як в тому анекдоті

з розмови двох дітей:

- а нас папа в магазині купив

- а у нас папа бідний, він нас сам робив:lol:

дах двоскатний, стіни зовнішні ГБ 400мм внутрішня несуча стіна - цегла 385мм (півтори цегли)

перекриття плити. без цоколя

покритикуйте другий поверх і порадьте де можливо зробити маленький підвал

скажіть що не так, буду вдячний.

P.S.

вікна/двері майже не ставив, потім додадуться по смаку))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

забув вкласти плани в тему:lol:

 

[ATTACH]177725[/ATTACH]

 

[ATTACH]177726[/ATTACH]

 

Места под лестницу маловато.

На втором этаже коридор с острым углом неэстетично и неудобно.

Нет кладовых и подсобных помещений.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для драбини ніби хватає. я запланував 2100х2800...:o

а що зробити на другому? хочеться дітям дві однакові кімнати, щоб не сварились)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не очень хорошо то, что кухня и гостиная находятся в глубине дома, а кабинет ближе ко входу. Нарушено зонирование. Да и не очень хорошо через весь дом нести продукты на кухню.

Соглашусь с тов. Archist,с лестницей действительно что-то не так. Просчитайте точно, сколько подъёмов будет в ней.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если поменять местами котельную и лестницу - водоснабжение будет более компактным.

 

с планом второго этажа не пляшет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б зробив так - на першому переніс кухню на місце кабінета (а кабінет на місце кухні)- через стіну від котельної - це сутьево покращить зонування і спростить комунікації. І поміняв би місцями сходи і ванну. Тоді вся обслуговуюча зона булаб при вході - а житлова в глибині будинку. На другому поверсі єдине що змінилося б - це розташування сходів і ванної.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б зробив так - на першому переніс кухню на місце кабінета (а кабінет на місце кухні)- через стіну від котельної - це сутьево покращить зонування і спростить комунікації. І поміняв би місцями сходи і ванну. Тоді вся обслуговуюча зона булаб при вході - а житлова в глибині будинку. На другому поверсі єдине що змінилося б - це розташування сходів і ванної.

 

напевне так з роблю, буде правильніше. дякую.

скоро викладу план який зробили архітектори, покритикуєте, добре?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

напевне так з роблю, буде правильніше. дякую.

скоро викладу план який зробили архітектори, покритикуєте, добре?

Ну не знаю, как-то не солидарно. Почему вы не доверяете своему проектировщику?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю, как-то не солидарно. Почему вы не доверяете своему проектировщику?

Поддержу коллегу )), как то странно, ведь советы вам должен давать архитектор, который у вас уже есть и которому вы доверили, ведь вы выбрали его не на "обум" ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю, как-то не солидарно. Почему вы не доверяете своему проектировщику?

А как на счёт доверяй, но проверяй? :) Вы же видели, что иногда выкладываются тАААкие проекты от "архитекторов", что студент второго курса пединститута лучше нарисует)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю, как-то не солидарно. Почему вы не доверяете своему проектировщику?

 

Ви мене напевне не правильно зрозуміли, я довіряю свому архітектору (доречі, над моїм проєктом працює двоє) і саме такі малюнки я дав йому для початку роботи, надіюсь зовнішні розміри, несуча стіна та кількість плит не зміниться, а от розташування кухні сходів і ванни можна ще змінювати. також я щойно придумав нові сходи і в понеділок піду на цілий день в офіс фірми і буду працювати над плануванням.

я тему назвав "іду до архітектора". просто не знаю, як поведе себе архітектор, коли я захочу щось змінити, а він вже зробив щось по старому.

Взагалі питання до архітекторів, важко з нами, замовниками? ми хоч самі знаємо, що ми хочем??? не зліться на нас, просто будинок це не пиріжок, якщо не сподобався, то викинув. тут треба помучатись (і помучати) тиждень зате потім гарно жити.

Будь-ласка, продовжуйте давати нові думки, тепер я майже впевнений, зробити кухню на місці кабінету, (доречі, щоб гарненько вивести вент.канал з кухні в одну стіну з котельнею) і можливо змінити форму сходів на двохмаршові з поворотом на 90 градусів і проміжною площадкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось нова концепція.

перед входом сходи і цегляна колонна на куті. яка підпирає терассу на всю площу над тамбуром/топочною.

вент.канали та вікна не позначені.

другий поверх також ще в розробці.

які думки?

Всіх з наступаючим Великоднем.!!!

викладаю також креслення ділянки для уявлення по сторонам світу, зверху північ.

P.S. розвернути будинок не зміг, але він має стояти паралельно ділянці.

dreem1.thumb.jpg.c90a1fb18280029d761328ec51e9f232.jpg

z1.jpg.b4e95e906ff8c317cc5f5652c9f6b49d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось нова концепція.

перед входом сходи і цегляна колонна на куті. яка підпирає терассу на всю площу над тамбуром/топочною.

вент.канали та вікна не позначені.

другий поверх також ще в розробці.

які думки?

Всіх з наступаючим Великоднем.!!!

викладаю також креслення ділянки для уявлення по сторонам світу, зверху північ.

P.S. розвернути будинок не зміг, але він має стояти паралельно ділянці.

 

И вас с наступающим!

Концепция, в основе которой лежит проходная кухня-столовая, в которую открываются четыре двери (в т . ч. туалета) - изначально ошибочна и нуждается в утилизации.

Ориентация, при которой на юг и юго-восток ориентированы тамбур, котельная и кухня, а на запад и северо-запад жилые комнаты идёт вслед за концепцией.

Ну а такие детали как недостаточная высота для душевой и неправильные открывания дверей - это уже мелочи на фоне глобальной катастрофы.

Странно, что оба ваших архитектора вам об этом не сказали...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И вас с наступающим!

Концепция, в основе которой лежит проходная кухня-столовая, в которую открываются четыре двери (в т . ч. туалета) - изначально ошибочна и нуждается в утилизации.

Ориентация, при которой на юг и юго-восток ориентированы тамбур, котельная и кухня, а на запад и северо-запад жилые комнаты идёт вслед за концепцией.

Ну а такие детали как недостаточная высота для душевой и неправильные открывания дверей - это уже мелочи на фоне глобальной катастрофы.

Странно, что оба ваших архитектора вам об этом не сказали...

 

Дякую, що розбили в пух і прах.... давно мене так не... :-x

мої архітектори зробили мені окультурений варіант мого першого малюнку з певними змінами.

а цей малюнок накреслив я САМ для пошуку альтернативи.

я хотів якось відокремити кухню від прихожої чимось схожим на барну стійку.

а чим не підходить розміщення тамбура/топочної?

наскільки я розумію, сонце зходить справа, в 12.00 воно знизу, ввечері зліва, а цей малюнок взятий з документації, і наскільки я розумію, він розміщений на папері згідно сторін світу.

чи щось не так?

просто поки свята, я маю більше вільного часу, і можна пошукати щось нове.

роз'ясніть будь-ласка (краще намалюйте) як світить сонце, щоб я розумів.

 

доречі, на Вашому типовому проекті "Дон"

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=3422&pictureid=37780

так само 4 двері з одного холлу, а кухня взагалі двері в двері стикається з туалетом......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, що розбили в пух і прах.... давно мене так не... :-x

мої архітектори зробили мені окультурений варіант мого першого малюнку з певними змінами.

а цей малюнок накреслив я САМ для пошуку альтернативи.

я хотів якось відокремити кухню від прихожої чимось схожим на барну стійку.

а чим не підходить розміщення тамбура/топочної?

наскільки я розумію, сонце зходить справа, в 12.00 воно знизу, ввечері зліва, а цей малюнок взятий з документації, і наскільки я розумію, він розміщений на папері згідно сторін світу.

чи щось не так?

просто поки свята, я маю більше вільного часу, і можна пошукати щось нове.

роз'ясніть будь-ласка (краще намалюйте) як світить сонце, щоб я розумів.

 

доречі, на Вашому типовому проекті "Дон"

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=3422&pictureid=37780

так само 4 двері з одного холлу, а кухня взагалі двері в двері стикається з туалетом......

 

Рисовать не буду (нет времени), объясню на пальцах.

Согласно традициям к размещению зданий в нашей климатической зоне, лучшими ориентациями для различных помещений считаются: для кухни - северная сторона (во избежание перегрева), для спален - восток, юго-восток, для жилых комнат - юг, юго-восток, для вспомагательных и технических помещений - северная сторона (как дополнительный тепловой буфер). У вас получилось немного наоборот.

Далее. Открывание дверей санузла в кухню запрещено как нормами так и здравым смыслом. Кроме того, просто не представляю расстановку мебели в таком "многофункциональном" помещении.

 

До речi, в моем проекте кухня отделена от холла и от с/у перегородкой с дверью.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

намагався прислухатись до порад.

подивіться зараз. по сторонам орієнтовано правильно?

підкреслюю ще раз, це ЧОРНОВИЙ варіант від мене. архітектор буде підганяти під конструктив і всі інші вимоги.

може вхід перенести на низ будинку? чи буде затуляти сонце в вітальні?

Всіх зі святом!!!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!!!

arh33.jpg.803be7cefd4eb5efe8622ef345ebeb9c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

останній пост напевне точно іде в утіль.:cry:

уявив другий поверх і стало страшно...:bad:

напевне не варто займатись не своїм,:fool:

викладу ідею і креслення архітектора.

в сан.вузлі у шпаринах в перекритті (там де вент.канали)будуть іти вода і опалення на верх і каналізація вниз

на першому поверсі під драбиною кладовочка,

розташування кухні на південному заході оговорено з дружиною, у мене так само виходить зараз кухня і це зовсім не заважає, тим більше, що вікна виходять в сад, і все видно. кухня в глибині будинку так само подобається.

відсутність кладовок і гардеробних також абсолютно влаштовує.

на другому поверсі, вихід на терассу з загального коридору.

двері розкладені на мій смак, потім можливо зміним, вікон нема.

викладую варіант архітектора перекркреслений мною.

як вам?

arh55.jpg.389576a9f9afb3abd17ee65678c1f3b7.jpg

arh552.JPG.e368285b55a1e09acc2dbc9382748eb0.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зеленым - это вы проем между кухней и гостиной обозначили?

 

а вообще, кажется мне, что вас обманывают. это не архитекторы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

а чому у Вас таке відчуття? я вже писав, що всі попередні "проекти" були моїми потугами...

тільки останній малюнок є роботою архітектора.

а якщо зауваження до простоти будинку, то мене вона влаштовує, я не зовсім люблю всілякі "вичурності". мені імпонує мінімалізм і простота форми.

чи щось іще я не бачу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

санузел на первом этаже одну из стен имеет в полтора кирпича зачем-то. при этом вентканалы расположены не в ней, а в другой, достаточно тонкой стене.

зачем такие стены на террасе?

на лестнице спупенек маловато

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

санузел на первом этаже одну из стен имеет в полтора кирпича зачем-то. при этом вентканалы расположены не в ней, а в другой, достаточно тонкой стене.

зачем такие стены на террасе?

на лестнице спупенек маловато

 

1. та стіна несуча (просто я ще не бачив схеми розкладки плит) чи може там буде моноліт, а в іншій вент.канали.2. стіни на терассі намалював сам, щоб їх було видно на плані. (а там будуть просто перила)3. висота кожної ступені 20 см доволі приянятна висота (хоча можем і трішки зменшити в процесі роботи, та я не бачу сенсу.)що іще не професійно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что она "несет" эта стена в санузле?

у вас по середине идет несущая. а стена санузла перпендикулярно центральной.

уменьшить высоту ступеней = добавить количество. возможно, если развернуть лестницу.

а если лестницу поменять местами с санузлами - бо все вентканалы вообще можно собрать в одном месте.

при этом санузел на втором этаже не будет иметь общих стен со спальнями. т.е. ловить звуки посещения санузла не придется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что она "несет" эта стена в санузле?

у вас по середине идет несущая. а стена санузла перпендикулярно центральной.

уменьшить высоту ступеней = добавить количество. возможно, если развернуть лестницу.

а если лестницу поменять местами с санузлами - бо все вентканалы вообще можно собрать в одном месте.

при этом санузел на втором этаже не будет иметь общих стен со спальнями. т.е. ловить звуки посещения санузла не придется.

 

На рахунок тої "несучої" стіни я ще в архітектора спитаю.

а про перенесення драбини, навіть не знаю... просто в такому випадку, всюду виходять самі вузькі коридори... немає жодного вільного простору...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...