Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть індентифікувати "інверторну" зварку.

Нестроитель

Рекомендовані повідомлення

Мені знайомий запропонував інверторну зварку(недорого), каже що зараз має напівавтомат і трансформаторну і ця йому йому без потреби. Але справа в тому, що вона йде без рідного корпусу(каже, що виробник плати - француз в безіменному корпусі) і я не можу встановити потужність(ампераж). Якщо хтось по вигляду може підказати, буду дуже вдячний:

1. виробник(версія - француз, точніше невідомо)?

2. потужність(сам пробував варити нею 2мм і 3мм електродами)?

3.має значення в який роз"єм підключати масу(у верхній чи нижній)?

IMG_2572-3.thumb.JPG.3510065da4e4b15e94651b92d2c6057e.JPG

IMG_2568-1.thumb.JPG.3e186c66a4e213b0cfa1a5eac9daa133.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такая начинка в GYSMI 161, INVERTER 4000, FUBAG in 160, IMS 1600, Титан 4000, и еще у кучи аппаратов.

Непонятно, почему нет фото со стороны "крутилки" (морды) - именно там название аппарата, причем на всех без исключения аппаратах и прописано, прикалываетесь?

По цвету краски это точно не француз

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такая начинка в GYSMI 161, INVERTER 4000, FUBAG in 160, IMS 1600, Титан 4000, и еще у кучи аппаратов.

Непонятно, почему нет фото со стороны "крутилки" (морды) - именно там название аппарата, причем на всех без исключения аппаратах и прописано, прикалываетесь?

По цвету краски это точно не француз

 

Ніяких приколів із моєї сторони. По геометрії роз"ємів можу судити , що це похоже на GYSMI 161, INVERTER 4000,IMS 1600. Доречі останні дві писали, що французкі. Дякую за підказку.

я писав, що корпус "безіменний". На ньому приклеєна етикетка бензопили(так, для краси, напене:)

Якщо це плата із вищевказанних зварок, то по ціні мене задовільняє.

???Підкажіть будь-ласка по розташуванні в роз"ємах маси і тримача: чи має значення куди підключати?

По твердженню знайомого, цю зварку зкомплектували на сервісі, я так розумію, що із "зекономленних" запчастин.

IMG_2574-1.thumb.JPG.b800d65882efbd5e043c6e3c709a764c.JPG

IMG_2575-1.thumb.JPG.955c09d89322de7eae5f9ffc10d8f97c.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що із "зекономленних" запчастин.

Тогда понятно. Нужно с помощью любого мультиметра промаркировать выходы "+" и "-". Держак лучше к "+", массу к "-". В большинстве случаев - все равно, а аппарату тем более.

"Крутилку", более, чем на 2/3 рекомендую никогда не ставить - дольше проживет аппарат, да и 100-120 А вполне достаточно для тройки, беречь аппарат от ударов, даже небольших - ремонт этих аппаратов, обычно, не имеет смысла, дорогой. Эти аппараты задуманы одноразовыми. Варят, при нормальном напряжении сети, весьма приятно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже Вам вдячний за підказки і поради.

 

Можна рахувати, що тема розкрита і вичерпана:beer:!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...