Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Воздушная прослойка в пироге стены. Подскажите

Skiperok

Рекомендовані повідомлення

Хто вам таке сказав ТП-ППС 1 а ТП ГБ 0.6

 

Звідки такі дані?:o:D

Ось читайте тут www.cgamma.ru/spravochnik/teploprovodnost/

 

Паропроникність незакінчується на межі.Згідно ДБН паропроникність повинна збільшуватись з середини приміщення на зовні.

 

Тобто Ви вважаєте що цегла має паропроникність більшу за ППС, а ППС більшу паропроникність за ГБ :lol:

Читайте тут www.teplo-ppu.ru/index.php?id_page=36

 

Вчіть матчасть шановний8)

 

Добавлено через 2 минуты

Хто вам таке сказав ТП-ППС 1 а ТП ГБ 0.6

 

.

 

Якби так і булоб, то всі мостили при утеплені фасадів на стіни не ППС а ГБ:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто Ви вважаєте що цегла має паропроникність більшу за ППС, а ППС більшу паропроникність за ГБ :lol:

Читайте тут www.teplo-ppu.ru/index.php?id_page=36

 

Вчіть матчасть шановний8)

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Якби так і булоб, то всі мостили при утеплені фасадів на стіни не ППС а ГБ:beer:

Мабуть повчитися потрібно вам.Я вважаю що паропроникність цегли менша від ППС і меньша від ГБ і так воно є..Але це ще залежить від товщини матеріалу.

В наведеній вами таблиці показники паропроникності написані як коефіцієнт паропроникності Мг/(м*ч*Па) що означає ,скільки міліграм пару проходить через1м товщини матеріалу за 1 годину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вважаю

Якими нормативними документами Ви підтверджуєте свою думку?

Я відразу не зрозумів, що маю змогу посперечатися з ВЕЛИКИМ знавцем для якого якісь там закони і таблиці це не аргумент:D

 

Добавлено через 4 минуты

Але це ще залежить від товщини матеріалу.

.

 

 

Ну звісно Ви тепер писатимете про товщину матеріалів, але і дитині зрозуміло, що 2 метри ГБ буде теплішим ніж 10 см ППС.:lol:

 

Надалі вважаю перервати непотрібний трьоп, кожен залишається при своїй думці.

Бажаю Вам вдачі і теплих стін:beer:

 

Добавлено через 1 минуту

Мабуть повчитися потрібно вам..

PS.

І якщо Ви звертаєтесь до незнайомої людини то треба писати "Вам" з великої літери.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой а можна і я влізу?

 

Є на світі такий собі ДБН В.2.6-31:2006 Конструкції будинків і споруд. Теплова ізоляція будівель.

 

Там є розділ 6 з простеньким розрахунком та додаток Л з табличкою Л.1. На жаль, а можливо і на щастя, більшість людей те не цікавить.

 

І вже не пам'ятаю, що там солов'їною, але російською звертання на "ви" з великої букви писати допустимо але зовсім не обв'язково. Більше того, багато хто вважаєе, що це звернення писати з великої букви буде грубою помилкою.

 

Ні, не ІМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якими нормативними документами Ви підтверджуєте свою думку?

Я відразу не зрозумів, що маю змогу посперечатися з ВЕЛИКИМ знавцем для якого якісь там закони і таблиці це не аргумент

Одним з основних нормативних документів є ДБН.Раджу вам перечитати щоб в майбутньому неписати дурниць.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...