Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Капличка

K_B

Рекомендовані повідомлення

Хочу побудувати капличку. Не знаю яку деревину для цього використати - смерека, сосна, дуб, модрина. Дошки хочу просушити в сушці, а потім вони будуть розпиляні на бруски 50-60х40мм і зроблений купол каплички, зверху - бляха. Капличка знаходиться з південно-західної сторони горизонту - літом пече сонце, а весною і осінню - західні дощі і вітри. Поки-що зупинився на модрині, але є такі думки, що модрину може покрутити. Пропонували сибірську модрину (лиственницю), але вона дорога. Хотів би почути думки і пропозиції на форумі. Богдан
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже планирую строить капличку, в поперечном сечении шестигранник, площадью застройки 4х4 метра.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас каплиці та ін.культові споруди на приватних ділянках не прижилися. Може тому що безбожники чи не всі, та й церква у нас дещо вивернута, на відміну від Західної. Думаю каплиця має будуватись по аналогії зі зрубом із зимового лісу. З модрини було б найкраще. Але при якісній обробці хімією по-моєму можна використати будь-що на ваш розсуд - ви ж у ній жити не будете
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...