Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Жінки і будівництво....

Nobel

Рекомендовані повідомлення

От читаю теми з "как мы строимся" и чесно по-доброму заздрю чоловікам, в яких жінки приймають активну участь в облаштуванні своїх осель...територій, стилю і взагалі такому чудовому стилю життя, як "приватна садиба"...

 

 

Чоловіки, от де Ви знайомитесь з такими жінками???? З жінками, які люблять "такий" стиль життя??? Для яких недостатньо просто закритися в 1-2к квартирі з ремонтом раз в 10 років і принципу "не чіпайте мене...мені і так добре"...

 

Скажу так...важко щось зараз познайомитися з сучасними молодими представницями, які будуть брати участь/допомагати і разом облаштовувати свій "куточок раю" на цьому світі...Абсолютній більшості крім простої квартири/салонів краси і гулянь в клубах 2-3 рази на тиждень більше нічого не потрібно (та і нічого не вміють більше...:()

 

А шкода...шкода "закопати" свою мрію про "такий" стиль життя і поміняти його на чергову квартиру....:sorry:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может, не там ищешь? ;)

Лично я жену отловил на Кавказе :D

Спасал в горах :D Вот, спас на свою голову :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel, признайтесь честно

вам именно такие девушки, как вы описали, и нравятся больше всего

вы уже даже подумываете, не бросить ли стройку ради ....

... ну дальше по тексту :)

 

других богинь просто не замечаете. они не задевают ваши чувства...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну це скоріше "інші" не помічають мене...статус "друга" є з багатьма чудовими жінками...які люблять все те, що я перечислив....

 

а от ті, з ким такий статус переходить в інше русло - так це як я називаю "клаберші":)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однажды мужики спросили деда, скажи вот ты с женой живешь полста лет и не ругаетесь (в деревне все про всех знают). Как это?

 

— Вы знаете, что молодые вечерами ходят на посиделки, а потом провожают парни под ручку девок, по центральной улице гуляют. Один вечер проводил — ничего, два — повод… а три считай жених. Вот и я пошел провожать одну, иду что-то говорю, а она вдруг стала вытаскивать потихоньку свою руку из-под моей. Я не понял, оказывается я шел прямо в лужу на дороге, сворачивать не стал. Она лужу обежала и опять меня под руку. К следующей луже я шел целенаправленно. Она также убирала руку.

 

На следующий вечер с другой девушкой я по прежнему маршруту. Та же картина, обегала лужи. На следующий вечер пошел с третьей. И опять посередине дороги по лужам. Подхожу — она за меня крепко держится, слушает меня и… пошла по луже со мной. Ага — просто не увидела лужу. Тогда я к следующей — поглубже. Подруга ноль внимания на лужу. Вот с тех пор и ходим рядышком и не ругаемся, живем ладком.

 

Все мужики рты пооткрывали, а которые постарше и говорят, что ты дед раньше не рассказал как выбирать жен. Может и мы были бы счастливее.

 

(с)тырено из сети.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну це скоріше "інші" не помічають мене...статус "друга" є з багатьма чудовими жінками...які люблять все те, що я перечислив....

 

а от ті, з ким такий статус переходить в інше русло - так це як я називаю "клаберші":)

вот все бы вам на готовенькое :D

дружит - принимаете, переходит в иное русло - принимаете, потом разочаровываетесь

 

завоюйте, как принцессу из сказки, поставьте не престол, как богиню, ту какую ищите, и будет вам счастье

она ж потом за вами и не только в лужу пойдет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

завоюйте, как принцессу из сказки, поставьте не престол, как богиню, ....

 

Сказка о Золотой рыбке :)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогий Nobel,

а от з жіночого погляду участь в будівництві виглядає не зовсім так респектабельно, як вам здається.

Мені особисто в основному справу доводиться мати з чоловіками-будівельниками, які досить неповажно ставляться до жінки, поводяться зверхньо (типу Стройка - та це не бабське діло, або Чого вона сюди лізе, або ще краще Бабське діло - горшки і т.д.). Жінка ж не може їм загнути матюка чи натовкти пику (сорі за грубості, але часто заслуговують). Або ж загнуть ціну за розгрузку, знаючи, що Жінка заплатить, розгрузити ж сама 5 тонн всерівно не зможе. І от я, спостерігаючи за такими горе-чоловіками, не раз думала: Це ж чийсь син, батько, чоловік, брат... То ж невже він і з мамою, дружиною, сестрою повівся б так само?

То ж за 1.5 роки мого будівництва я 500 разів пожаліла, що я не чоловік...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

belosnezka

 

тягнути/контролювати процес будівництва самій жінці звичайно важко...ніхто і не говорить, що дружина має стати разом з чоловіком і вкладати бруківку чи мурувати паркан...

 

я говорю про бажання/вподобання самого стилю заміського життя ... адже не все життя буде будівництво, настають часи, коли просто потрібно посадити дерево/квіти...доглянути це все (знову ж ніхто не говорить про гектар біля будинку...це вже інша історія...інші витрати і найнята людина), але тих 5-10-15 соток, що має більшість біля будинку просто треба любити...і це явно не квартира, куди просто прийшов після роботи, розігрів напівфабрикат в мікрохвильовці і дивишся ТВ...

 

приємно приїжджати до когось в приватний сектор в гості, бачити там порядок, зелень/квіти, альпійські гірки і т.д....але всі ми знаємо, скільки це вартує коштів/часу і просто особистого бажання все це сторювати і підтримувати...і немаловажу роль в таких будинках відіграють саме жінки...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогий Nobel,

а от з жіночого погляду участь в будівництві виглядає не зовсім так респектабельно, як вам здається.

Мені особисто в основному справу доводиться мати з чоловіками-будівельниками, які досить неповажно ставляться до жінки, поводяться зверхньо (типу Стройка - та це не бабське діло, або Чого вона сюди лізе, або ще краще Бабське діло - горшки і т.д.). Жінка ж не може їм загнути матюка чи натовкти пику (сорі за грубості, але часто заслуговують). Або ж загнуть ціну за розгрузку, знаючи, що Жінка заплатить, розгрузити ж сама 5 тонн всерівно не зможе. І от я, спостерігаючи за такими горе-чоловіками, не раз думала: Це ж чийсь син, батько, чоловік, брат... То ж невже він і з мамою, дружиною, сестрою повівся б так само?

То ж за 1.5 роки мого будівництва я 500 разів пожаліла, що я не чоловік...

Ну це питання "філософське". Є і жінки, які не гірше чоловіків матюки гнуть, є чоловіки, які ну не хочуть за дешево на собі 5 тон тягати, бо лікувати спину і все інше теж не дешево, а ще ж , як Ви самі казали, вони чиїсь батьки і чоловіки, і треба сімю забезпечувати. Але жалкувати за тим, що ви не чоловік не варто, бо жінка може посміхнутись, пожартувати, похвалити і це вже стимул для чоловіків працювати краще, чоловік (мужчина) такого прівелею немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я добрый по жизни, и строители пользуються этим и постоянно наё-----ют, но как прийдет супруга, они могут её овчаркой обозвать, но дрожат не хило, становятся послушными и сразу честными, и сразу стройка улучшается и строится уже по проекту и правилам, так что посылаю супругу на стройку очень часто, думаю надёжнее будет дом. А так она добрая и без неё вся жизнь была бы кривая.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однажды мужики спросили деда, скажи вот ты с женой живешь полста лет и не ругаетесь (в деревне все про всех знают). Как это?

 

— Вы знаете, что молодые вечерами ходят на посиделки, а потом провожают парни под ручку девок, по центральной улице гуляют. Один вечер проводил — ничего, два — повод… а три считай жених. Вот и я пошел провожать одну, иду что-то говорю, а она вдруг стала вытаскивать потихоньку свою руку из-под моей. Я не понял, оказывается я шел прямо в лужу на дороге, сворачивать не стал. Она лужу обежала и опять меня под руку. К следующей луже я шел целенаправленно. Она также убирала руку.

 

На следующий вечер с другой девушкой я по прежнему маршруту. Та же картина, обегала лужи. На следующий вечер пошел с третьей. И опять посередине дороги по лужам. Подхожу — она за меня крепко держится, слушает меня и… пошла по луже со мной. Ага — просто не увидела лужу. Тогда я к следующей — поглубже. Подруга ноль внимания на лужу. Вот с тех пор и ходим рядышком и не ругаемся, живем ладком.

 

Все мужики рты пооткрывали, а которые постарше и говорят, что ты дед раньше не рассказал как выбирать жен. Может и мы были бы счастливее.

 

(с)тырено из сети.

Улыбнуло.

 

А не было в той деревне девушки на выданье, которая бы жениха сама мимо лужи провела? Или весь смысл в том, чтобы так заслушаться, чтобы вместе в лужу по колено?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Улыбнуло.

 

А не было в той деревне девушки на выданье, которая бы жениха сама мимо лужи провела? Или весь смысл в том, чтобы так заслушаться, чтобы вместе в лужу по колено?

Просто хитрый дед не рассказал до конца всю правду.На самом деле девушка была слепоглухонемой(поэтому не заметила лужу,а когда почуствовала,что шагает по воде,не могла сказать ему-"Ты что придурок?Устраиваешь мне тут проверки водными процедурами").В этом и был рецепт его счастья.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сказка о Золотой рыбке :)?

ну...

тут кто какую сказку знает, ту и в жизни реализует...

 

бабка просила, но дед озвучивал ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну...

тут кто какую сказку знает, ту и в жизни реализует...

 

бабка просила, но дед озвучивал ;)

 

Вот вот...:) Вначале реализуем добрые и вечные.... сказки,

но возвращаемся к "рыбке"...увы...:pardon:

 

Но не всё так грустно :).....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ааааааа :Bravo:

спасибо, Владимир В. :roll:

"о добром, умном, но сверх человеке

о счастье, о любви и о свободе

о том, кто ищет и всегда находит"

 

люблю кукина - старый солдат киплинга, неисправимый романтик

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Улыбнуло.

 

А не было в той деревне девушки на выданье, которая бы жениха сама мимо лужи провела? Или весь смысл в том, чтобы так заслушаться, чтобы вместе в лужу по колено?

 

Не моя притча, так что не в курсе.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...