Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де правильно поставити електрощиток в будинку

gothic3men

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім. Підходить діло до електропроводки і постала проблема з вибором місця під щиток з автоматами, пзв....

Щиток хочеться зробити "втопленим" у стіну.

Де його поставити чи у віранді (На плані №7), чи в коридорі (№2), чи під сходами...чи взагалі хотілосяб у топковій якщо можна, там буде твердопаливний котел і ...можливо!! колись газовий котел

Малюночок слабенький але по можливості..проконсультуйте будь ласка...

 

1-yi_poverkh_800.jpg

1-ий поверх мого будинку.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если веранда отапливаемая, я бы поставил щит в углу где сходятся помещения 6, 7, 8. Если же нет то в углу помещения 2, где стоит размер площади 6,2. В топочной места не так и много.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если веранда отапливаемая, я бы поставил щит в углу где сходятся помещения 6, 7, 8. Если же нет то в углу помещения 2, где стоит размер площади 6,2. В топочной места не так и много.

 

Дякую за відповідь...

1.у віранді місце нормальне АЛЕ чи буде віранда опалюватись ще не знаю...а яка має бути мінімальна температура в приміщенні з щитком(в батьків щиток в коридорі який неопалюється....)?

2. в топковій було б класно, місце знайшовби, але якщо з часом схочу поставити газовий котел? то газовщики не наїдуть, що електрощиток і котел в одном приміщенні?

3. знайомий рекомендує під сходами, але цей варіант мене смущає...туди ніколи не буду заглядати, а недай Бог щось закоротить....мабуть потрібно щоб було на видному місці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь...

1.у віранді місце нормальне АЛЕ чи буде віранда опалюватись ще не знаю...а яка має бути мінімальна температура в приміщенні з щитком(в батьків щиток в коридорі який неопалюється....)?

2. в топковій було б класно, місце знайшовби, але якщо з часом схочу поставити газовий котел? то газовщики не наїдуть, що електрощиток і котел в одном приміщенні?

3. знайомий рекомендує під сходами, але цей варіант мене смущає...туди ніколи не буду заглядати, а недай Бог щось закоротить....мабуть потрібно щоб було на видному місці?

 

 

проконсультуйте пліз по вимогам до приміщення з електрощитком:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Діапазон робочих температур автоматів від -25 до +40 град.Цельс.

Головне, щоб не було різкої зміни температури, утворюється конденсат

Тема по встановленню щитка в котельній, розлядалась. Пошукайте по форуму.

В щит при нормальному монтажі загладувати треба раз в 3 місяці, підтягнути контакти и раз в місяць, візуальний огляд.

 

1) ширина проходов в свету должна быть не менее 0,8 м, высота проходов в свету не менее 1,9 м. Ширина прохода должна обеспечивать удобное обслуживание установки и перемещение оборудования. В отдельных местах проходы могут быть стеснены выступающими строительными конструкциями, однако ширина прохода в этих местах должна быть не менее 0,6 м;

Змінено користувачем Konstruktor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...