Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Можно ли начинать стротельство, если земля не оформлена

bogdan20

Рекомендовані повідомлення

... у кожному місті чи районі є кілька "бдітельних громадян" - які з незрозумілих мені причин РОКАМИ відстежують хто і що поблизу будує - і раз в місяць катають заяву з проханням перевірити законність будівництва і т.д. - причому катають одразу в кількох екземплярах - в архітектуру, ДАБК, прокуратуру... У нас в місті таких писак 4-5, їх листи вже в окремі папкі підшивають...

+100!

Знаю одного такого, скільки він з усіх мешканців, а особливо органів крові попив :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо, у зв'язку з новими штрафами, і тут таке почнеться, але поки про подібне не чув. Разом із тим, маючи самобуд, його "власник" розуміє, що можуть оштрафувати. Просто раніше ніхто штрафу не боявся, а зараз все змінилося.

 

 

На день архітектури під шашличок "налагоджували звязки" з ДАБК-ником (це щорічна традиція) - і він признався що зверху спускають план по штрафах - якщо він хоче втриматись на місці - то мусить наштрафувати певну сумму (типу як у ДАІ) - можливо у Києві цей норматив можна виконати і невиходячи з кабінету - а наші бігають як посолені - є люди яких вже по третьому кругу штрафують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На день архітектури під шашличок "налагоджували звязки" з ДАБК-ником (це щорічна традиція) - і він признався що зверху спускають план по штрафах - якщо він хоче втриматись на місці - то мусить наштрафувати певну сумму (типу як у ДАІ) - можливо у Києві цей норматив можна виконати і невиходячи з кабінету - а наші бігають як посолені - є люди яких вже по третьому кругу штрафують.

 

:shock: ...що тут скажеш... тоді зрозуміло "звідки ноги ростуть".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От і до Київської області докотилося...

Інспекція почала телефонувати та повідомляти про бажання відвідати ділянку... Може вибірково, а може й ні...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
Хочу построить второй этаж и мансарду без изменения площади в плане (общая площадь меньше 300). Документы на существующий дом есть. На участок только договор застройки от советской власти. В архитектуре сказали (я пока только консультировался) что сохранение геометрических размеров подразумевает и высоту тоже. Реально ли в такой ситуации получить стройпаспорт и разрешение?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...