Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект компактного 1-го дома с мансардой

petro373

Рекомендовані повідомлення

Зря Вы "Телесистемы" обидели..........он вам хоть и шутя а дело нарисовал ))) Я Вам тоже писал что напоминает бабушкину планировку .......каридорчики.....))))

А девушек вообще обижать не надо.......куда мы без них.......вот к примеру где у Вас гардиробная АААААА? А это вон как важно !!! А вы бы и не знали !!!!!!!!!!!

 

Тфу ты я ж ушел.......:lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви зря ображаєтесь, більш того - якби ви не написали що ви АРХІТЕКТОР - я б поаплодував вашим потугам і детально розповів чому так робити не можна. Але якщо ви АРХІТЕКТОР - то такі речі як мінімальні вимоги до площі приміщень та пожежні і санітарні норми ви знати зобов"язані. А в цьому плані (плані нормативів) - ваш проет просто єресь - і така робота кидає тінь не тільки на вас як на спеціаліста - але і на всю нашу гільдію. Як кажуть - Нічого особистого - це просто бізнес. Вас судять так тому що ваша робота абсолютно не відповідає вашому статусу. Крім того - я людина толерантна можу зрозуміти нетерпимість до критикі (таке буває, всі ми люди) - та ви починаєте відверто хамити людям у яких самі ж попросили допомоги у створенні власного помешкання, а це же ні в які рамкі не лізе (ваше "Ти"- це теж вияв неповаги, з вами тут ніхто свиней не пас).

Порада. Якщо ви не розумієте - що критика проекту - це не намагання вас образити - а лише спроба зробити ваше майбутнье житло кращим - краще зносьте тему. Ваш проект критикували спеціалісти-архітектори до яких вам (судячи з вашої роботи) далеко - та замість того щоб щось змінити у відповідь на зауваження ви просто включили гівномет. Це не добре так хвилюватись. Лікуйте нерви.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...