Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Балансування роботи ТП

vovarpd

Рекомендовані повідомлення

Перечитав теми і неможу на 100% зрозуміти як правильно відбалансувати ТП.

 

Прошу допомоги.

 

Вхідні дані.

ТП має 3 контура.

Контур 1 - орієнтовно 75м (кухня + петля в туалеті)

Контур 2 - орієнтовно 35м (ванна)

Контур 3 - орієнтовно 65м (коридор)

 

Насос Speroni SCR 25/40 (включена 2 швидкість)

Колектор Rehau з розходомірами.

 

Я спробував вентилі на обратці відкрутити на максимум. І спробував вирівняти показники розходомірів. Максимум чого зміг добитися - це таке (середній розходомір має найбільший потік і зменшити його вже неможливо, напевно через то що контур там вдвічі менший чим у інших):

(ссылка на изображение устарела)

 

 

Після цього вентилями на обратці підрегулював і добився +- однакової температури обраток (наощуп, і термометром прикидав) і получилось таке:

(ссылка на изображение устарела)

 

Враховуючи що температура обраток зараз всюда однакова - це можна вважати що я відбалансував ТП ? температуру підлоги так точно не вимірював але на ощуп ніби тоже однаково гріє.

 

 

і ще одне питання.

так як ТП тільки коридор+кухня+санвузли (в сумі 33кв.м.), то в решті кімнат стоять радіатори. в одній з кімнат встановлено термостат Calormatic 330 (площа кімнати 30кв.м, з великим проходом в кухню і в коридор). Виставлена температура +17.

Включено неперервне регулювання.

 

В результаті котел працює в режимі 30-40 градусів. Нагріває до 40, відключається.. остигає до майже 30 - знову включається.

Все ніби добре, і температура +17 підтримується в кімнаті.

 

Але при цьому ТП така собі.. тепла в принципі але хотілося б тепліше :) температура +22-23 на поверхні.

 

От виникає наступне питання.

Ну ладно, зараз я виставив +17 і ТП ледь тепла.. допустим коли я буду жити то виставлю +22 а то і більше, і ТП нормально вже повинна би гріти.

 

але як заставити працювати ТП літом (у ванній наприклад), при наявності програматора. адже він не дасть котлу включитися. а якщо виставити завідомо вищу температуру і перекрити радіатори (залишити тільки рушникосушку), тоді котел включиться, але чи це нормальне рішення ? щось мені здається що котел буде пробувати нагріти до цільової температури на програматорі , і в резульаті буде працювати постійно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.

Максимум чого зміг добитися - це таке (середній розходомір має найбільший потік і зменшити його вже неможливо, напевно через то що петля там вдвічі менша чим у інших):

забейте...серьзено

 

Враховуючи що температура обраток зараз всюда однакова - це можна вважати що я відбалансував ТП ? температуру підлоги так точно не вимірював але на ощуп ніби тоже однаково гріє.

да, все нормально

В результаті котел працює в режимі 30-40 градусів. Нагріває до 40, відключається.. остигає до майже 30 - знову включається.

Все ніби добре, і температура +17 підтримується в кімнаті.

 

Але при цьому ТП така собі.. тепла в принципі але хотілося б тепліше :) температура +22-23 на поверхні.

зачем теплее? чтобы в комнате было 22?? Вам экономить газ (17 градусов) или теплый пол? будет пол теплее-будет жарко в комнате..

 

Ну ладно, зараз я виставив +17 і ТП ледь тепла.. допустим коли я буду жити то виставлю +22 а то і більше, і ТП нормально вже повинна би гріти.

ничего не поменяется....ТП будет соответствовать приблизительно температуре котла...а в неперервном режиме котел частенько будет на 40 работать...выход-откручивать термогловку поболее или выключить неперервный режим

 

але як заставити працювати ТП літом (у ванній наприклад), при наявності програматора. адже він не дасть котлу включитися. а якщо виставити завідомо вищу температуру і перекрити радіатори (залишити тільки рушникосушку), тоді котел включиться, але чи це нормальне рішення

Нормальный режим....если в котле есть байпас , или вы вмонтировали внешний

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.

ничего не поменяется....ТП будет соответствовать приблизительно температуре котла...а в неперервном режиме котел частенько будет на 40 работать...выход-откручивать термогловку поболее или выключить неперервный режим

хм.. я думав що якщо підняти температуру на програматорі з +17 до +22 тоді котел буде більшу температуру води підтримувати.

 

десь тут на форумі читав що робота атмокотла в такому низькотемпературному режимі не є для нього доброю.

якщо то дійсно так, тоді цікаво чому ж фірмовий програматор сам заганяє котел в такий низькотемпературний режим ?

 

Нормальный режим....если в котле есть байпас , или вы вмонтировали внешний

 

Vaillant Atmomax Pro 24kw. незнаю чи є там байпас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

]хм.. я думав що якщо підняти температуру на програматорі з +17 до +22 тоді котел буде більшу температуру води підтримувати.

он наберет +21 и на долго уйдет в 40....и все с начала

 

десь тут на форумі читав що робота атмокотла в такому низькотемпературному режимі не є для нього доброю.

якщо то дійсно так, тоді цікаво чому ж фірмовий програматор сам заганяє котел в такий низькотемпературний режим ?

Это касается чугунников...более глубоко разбирайтесь в читаемом..Настеннику глубоко побоку

 

Хотите горячий Тп-вырубайте непрерывку, а вобще на каждом доме по разному...сколько сталкивался так и не вывел идеальной формулы...везде по разному

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...