Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

воздушне отопленіе від каміна

nikolai-83

Рекомендовані повідомлення

просто хочеться почути плюси и мінуси даної системи опалювання і настількі вона ефективна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смысл вопроса-вообще не понятен. Какая система? Воздушная совмещенная с рекуператором или что именно?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

камін з вкладишом....від його ідуть воздушні канали по кімнатах з теплим воздухом що гріеться від каміну ще якась вставка в трубі шо іде до комину
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

воздух подаеться з двору можливо якимсь вентілятором....бачив раз і нічого в том не понімаю
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

воздух подаеться з двору можливо якимсь вентілятором....бачив раз і нічого в том не понімаю

 

Может имеется ввиду наружная подача воздуха для горения?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знаю точно шо на трубу спавлять радіатор кажуть в епіцентрі продаеться

 

Значит имеется ввиду каминная вставка + конвекция воздуха внутри "отделочного короба", соответственно обогрев без дополнительных вентиляторов???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря что с чем сравнивать))))

 

Тут в соседних темах много раз сравнивались разные виды отопления по сравнению с чугунными топками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто хочеться почути плюси и мінуси даної системи опалювання і настількі вона ефективна

Система эффективна как альтернативный аварийный краткосрочный элемент отопления дома. Неэкономично-очень много дров улетает для отопления всего дома. Точно не скажу, но раз в 5-10 больше, чем у ТТ котла. Сложность разводки отопительных воздуховодов-теплый воздух очень не хочет двигаться по горизонтальным каналам. Для больших площадей нужны просто огромные камины. Отопить до 100м2 реально, больше-сложно. ИМХО!

Для начала сопоставьте теплопотери дома и мощность предполагаемого камина.

ЗЫ: Я себе это реализовал, но для аварийного отопления дома. Т.е. камин отапливает только две комнаты-ту в которой он стоит и над ней. В случае крайней Ж..-вся семья живет в 2-х комнатах. Ну и когда с эстетических побуждений зажигается камин экономится от 20 до 50% газа.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Система эффективна как альтернативный аварийный краткосрочный элемент отопления дома. Неэкономично-очень много дров улетает для отопления всего дома. Точно не скажу, но раз в 5-10 больше, чем у ТТ котла. Сложность разводки отопительных воздуховодов-теплый воздух очень не хочет двигаться по горизонтальным каналам. Для больших площадей нужны просто огромные камины. Отопить до 100м2 реально, больше-сложно. ИМХО!

Для начала сопоставьте теплопотери дома и мощность предполагаемого камина.

ЗЫ: Я себе это реализовал, но для аварийного отопления дома. Т.е. камин отапливает только две комнаты-ту в которой он стоит и над ней. В случае крайней Ж..-вся семья живет в 2-х комнатах. Ну и когда с эстетических побуждений зажигается камин экономится от 20 до 50% газа.

 

ИгорьН, очень интересует один главный вопрос. С какой топкой у Вас так улетают дрова в трубу в таком количестве и такой негатив к воздушному отоплению?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИгорьН, очень интересует один главный вопрос. С какой топкой у Вас так улетают дрова в трубу в таком количестве и такой негатив к воздушному отоплению?

не знаю як в кого і стільки дров мені казали шо в суткі дві охапкі дров хватае шоб отопить хату 150кв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю як в кого і стільки дров мені казали шо в суткі дві охапкі дров хватае шоб отопить хату 150кв

Це маячня, шановний. Я опалюю каміном, як допоміжним джерелом до газового котла. В цьому сезоні ( тепла зима) спалив десь 4-5 кубів дубових дров. Але це зовсім "не дві охапки".

І поважайте, будь-ласка, своїх колег-форумчан. Якщо не вмієте спілкуватись письмово, то, можливо, краще посадіть дитину, або ще кого-небудь, хто вміє і диктуйте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це маячня, шановний. Я опалюю каміном, як допоміжним джерелом до газового котла. В цьому сезоні ( тепла зима) спалив десь 4-5 кубів дубових дров. Але це зовсім "не дві охапки".

І поважайте, будь-ласка, своїх колег-форумчан. Якщо не вмієте спілкуватись письмово, то, можливо, краще посадіть дитину, або ще кого-небудь, хто вміє і диктуйте?

як вмію так пишу

стараюсь бути максимально чемним,виводить непрофесіоналізм коли мова йхла про дві охапкі малось на увазі в суткі(не думаю що ви за день спалюєте 4-5кубів)а таке слово"дві охапкі вперше як почув теж думав шо воно значить,просто цитував

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Больно читать тему...

 

 

ГОСПОДА!!! Большая просьба. Либо пишите на русском, либо на украинском.

 

ПАНОВЕ!!! Велике прохання. Пишіть або російською або українською.

 

Прохожий

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як вмію так пишу

стараюсь бути максимально чемним,виводить непрофесіоналізм коли мова йхла про дві охапкі малось на увазі в суткі(не думаю що ви за день спалюєте 4-5кубів)а таке слово"дві охапкі вперше як почув теж думав шо воно значить,просто цитував

Я мав на увазі те, що 4-5 кубів в таку теплу зиму це значно більше двох охапок на день. Хоча багато залежить від того, як утеплений Ваш будинок.

Раджу все ж таки зупинитисть на таких безальтернативних обігрівачах, як Йотул 18,570, якщо знайдете, то ще 510.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я мав на увазі те, що 4-5 кубів в таку теплу зиму це значно більше двох охапок на день. Хоча багато залежить від того, як утеплений Ваш будинок.

Раджу все ж таки зупинитисть на таких безальтернативних обігрівачах, як Йотул 18,570, якщо знайдете, то ще 510.

 

Может у Вас особняк 700 квадратов, а у Николая хата, вот у Вас и уходит 5 кубов. Хотя 5 кубов это всего навсего Газель. Я за 3 месяца спалил примерно столько же, и хочу сказать это примерно сахарный мешок дров в день, в принципе две бооольшие охапки, у кого какие руки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...