Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

полотенцесушка в системі ГВП

иван 55555

Рекомендовані повідомлення

доброго дня.запитання до монтажників.закінчив я об"ЄКТ де полотенцесушки включив в систему ГВП.сушки самі звичайні(металеві).і о чудо-з крана гарячої води пішла ржава вода.так було поки не поміняв сушку на нержавійку.вчому власне питання?в старих будинках всі труби металеві,та такого надмірного окислення металу не відбувається,чому ж в моєму випадку так сталось?чи різні метали?які сушки ви використовуєте якщо включаєте їх в систему ГВП?чи може сушки якісь в мене не правильні попались?буду вдячний за відповіді.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня.запитання до монтажників.закінчив я об"ЄКТ де полотенцесушки включив в систему ГВП.сушки самі звичайні(металеві).і о чудо-з крана гарячої води пішла ржава вода.так було поки не поміняв сушку на нержавійку.вчому власне питання?в старих будинках всі труби металеві,та такого надмірного окислення металу не відбувається,чому ж в моєму випадку так сталось?чи різні метали?які сушки ви використовуєте якщо включаєте їх в систему ГВП?чи може сушки якісь в мене не правильні попались?буду вдячний за відповіді.

 

Нержавійка та мідь. Іржава вода була у Вас от того, що ішов процес окислювання внутрішньої поверхні сушки, згодом це б припинилось.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так припинилося би... А ще згодом замінили би всі змішувачі - факт! :D

Для ГВП тільки - латунь, мідь. Підтримую...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за відповіді!я ж зрозумів що вся причина в сушках,та ніяк мозок не може зрозуміти (чому в старих будинках з стальними трубами іде прозора вода,а тут кусок металу врізаний в систему настільки псує колір води?)мабуть таки якість металу.всім дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вапчета по нормам водопровод ХВС и ГВС выполняют из стальных оцинкованных труб... может тут зарыта собака в старых домах... :pardon:

а еще они и эмалированные бывают... :eek:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...