Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Які крокви вибрати?

Andriy.Grysyuk

Рекомендовані повідомлення

"Хоть я и не брался рассчитывать"- тогда зачем давать размеры сечения и вводить человека в заблуждение? Я не собирался цеплять чью-либо компетенцию и порядочность и задевать ваше самолюбие, а лишь усомнился и попросил обосновать сечение прогона, которое справедливо считаю нецелесообразным.

 

Что то логика у вас хромает. Давая ориентир на правильный выбор, я вывожу человека из заблуждения. А совсем не наоборот, как почему то вам показалось. Я показал, что оно (сечение) целесообразно, вы по прежнему считаете наоборот?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крокви я вже замовив: по 4 м., буду зточувати. Як краще: накладати одну на одну, чи робити "ляпуху"? Це питання №1.

Питання №2. Я залив монололітний пояс висотою 15 см. під мауерлат (100*120), повставляв шпильки з різьбою. Схема майбутнього вузла - на рисунку. Але є великі сумніви щодо:

- шпильки залиті з кроком 1,6 м. Всього на стіні, довжиною 10 м. - 7 шпильок.

- мауерлат буде зміщений до зовнішньої сторони стіни (по рекомендаціях будівельників).

Як бути?

1630998375__(8).thumb.jpg.469848dd549993f4d9f176a8fdcf5772.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крокви я вже замовив: по 4 м., буду зточувати. Як краще: накладати одну на одну, чи робити "ляпуху"? Це питання №1.

Питання №2. Я залив монололітний пояс висотою 15 см. під мауерлат (100*120), повставляв шпильки з різьбою. Схема майбутнього вузла - на рисунку. Але є великі сумніви щодо:

- шпильки залиті з кроком 1,6 м. Всього на стіні, довжиною 10 м. - 7 шпильок.

- мауерлат буде зміщений до зовнішньої сторони стіни (по рекомендаціях будівельників).

Як бути?

 

 

 

хорошая ляпуха скрученная на шпильках это лучший вариант, в остальном у Вас все правильно:good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...