Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вентилятори Dospel

vovarpd

Рекомендовані повідомлення

Шукав по місту вентилятори вентс серії C з таймером. Незнайшов.

Зато на одній фірмі порадили польські вентилятори Dospel.

 

Ціна фактично в 2 раза дешевша чим у вентса. Таймер є, шарікопідшипник є.

www.dospel.com.ua/catalog/household/3/

007-0037 POLO 5 120 WC

 

Хто використовував вентилятори цієї фірми ? Як з надійністю ?

 

І як рівень шуму ? На сайті рівень шуму вказаний 46 дб на відстані 1м. В аналогічного вентс C 125 рівень шуму 35дБ, але на відстані 3м. тому об'єктивно по таблиці порівняти нереально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
  • 3 тижні потому...
Хто використовував вентилятори цієї фірми ? Як з надійністю ?

 

годик или два должны пожужжать )) Акустическое давление 46 дБ, а это чуть другая величина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

годик или два должны пожужжать )) Акустическое давление 46 дБ, а это чуть другая величина.

кароче я шось їх ледве заставив нормально працювати.. і все одно все якесь таке.. китайське чи шо. недовольний покупкою.

 

купив 2 вентилятора. Dospel POLO 5 150. з таймером.

провалялися в мене рік чи чуть більше в коробках. поки їх поставив.. вже й чеки всі погубив і коробки повикидав.. ))

кароче таймер в одного так і не запрацював.. в того що працює - величина регуліровки таймера завелика.. мінімум то є 2 хв. вже напрягло, особливо коли на 10 сек в ванну забішиш, а воно потім крутить ще 2 хв.

 

повітря викачує потужно.. коли закриваю двері в ванну то шум досить таки високий, відчувається як змінюється шум з закритими і відкритим дверими (звук ніби турбіна якась включається, притому що в дверях внизу є 5 круглих отворів для припливу повітря).

POLO 5 150 для ванни в 4.5 квадрата якийсь явно завеликий - переборщив я відать :)

повітря витягає чотко, зеркало взагалі не потіє, але блін.. чути сквознячок коли в душі стоїш ))) в туалеті якось нема такого ефекту, хотя двері аналогічні, а площа приміщення раза в два менша.

 

злетіла крильчатка в обох практично через 3 дня роботи і ще був якийсь такий шорох.. не голосно але напрягало.. ніби шось кудась тре.

 

крильчатку посадив на клей.

глянув що там тре.. пластик крильчатки до корпуса.. поставив пару шайб під кріплення мотора, таким чином відсунув мотор з крильчаткою дальше.. терти перестало.

 

ну ніби працює, але якось таке відчуття дешевого китаю :)

 

незнаю.. може так неповезло мені з ними. :unknown:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ніби працює, але якось таке відчуття дешевого китаю

 

незнаю.. може так неповезло мені з ними.

 

та так оно и есть. Такие они...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціна фактично в 2 раза дешевша чим у вентса. Таймер є, шарікопідшипник є.

Уважающие себя фирмы и с Вентсом не работают.

А тут в ДВА РАЗА ДЕШЕВЛЕ!!!!!

Что тут можно сказать.

Это примерно как: производят у нас Ланос (имя нарицательное), а тут нашел в салоне, с лучшим фаршем и в два раза дороже. Купили бы? Я не купил бы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважающие себя фирмы и с Вентсом не работают.

А тут в ДВА РАЗА ДЕШЕВЛЕ!!!!!

Что тут можно сказать.

Это примерно как: производят у нас Ланос (имя нарицательное), а тут нашел в салоне, с лучшим фаршем и в два раза дороже. Купили бы? Я не купил бы.

та ладно.. в брата в квартирі стоять домовенти, то працюють краще - якось і тихіше і крильчатки на місці :) а ціна там взагалі смішна.

 

зараз ціна то не показник якості.

 

он мерси нові ломаються як і ланоси :)

лампочки LED я купив в китаї більше року назад - наразі все чотко світить, а в нас такі вдвічі дорожчі.

плитку керамічну купував то дешевша плитка була рівніша за дорожчу :)

 

IMHO кожен випадок окремо треба розглядати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMHO кожен випадок окремо треба розглядати.

Тут согласен, но...

Мерс намного сложнее Ланоса, домовент работает тихо, но не дует.

А по поводу ценообразования... Стою в Спортмастере возле кросовок. Подходит мужик с сыном, явно абитуриентом. Не киевляне, но денежные.

Отец бутсы берет за 400+ грн., со словами: а на Крещатике точно такие больше тыщи стоят. Вот так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...