Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

нужен напарник на покупку датчика температуры бойлера к VITOPEND 100

VOVANM

Рекомендовані повідомлення

думаю что типа такого

 

Гривен по 100 возьмусь сделать. Только без разъема(не встречал где можно купить) и не меньше 10 штук.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гривен по 100 возьмусь сделать. Только без разъема(не встречал где можно купить) и не меньше 10 штук.

 

а вот и бизнесмен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может бизнес организовать - клепать датчики аля висман?

Для начала нужно сделать один, поставить на бойлер (на Ваш, например), протестировать, а затем уже можно выкладывать сюда мануал по изготовлению:)

Гривен по 100 возьмусь сделать. Только без разъема(не встречал где можно купить) и не меньше 10 штук.

Разъем можно использовать и старый, что с ним будет? Но подобрать можно легко. Там стандартное расстояние между клемами.

2 VOVANM. Я бы вам сделал (для пробы) один. Мастерская у меня в Лютеже, рядом с вами. Но нет у меня именно на 10кОм терморезистора. Если где-то попадется, куплю.

С космодрома конечно нужно заказывать уже зная что.

p.s. фото датчика увидеть можно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала нужно сделать один, поставить на бойлер (на Ваш, например), протестировать, а затем уже можно выкладывать сюда мануал по изготовлению:)

 

Разъем можно использовать и старый, что с ним будет? Но подобрать можно легко. Там стандартное расстояние между клемами.

2 VOVANM. Я бы вам сделал (для пробы) один. Мастерская у меня в Лютеже, рядом с вами. Но нет у меня именно на 10кОм терморезистора. Если где-то попадется, куплю.

С космодрома конечно нужно заказывать уже зная что.

p.s. фото датчика увидеть можно?

 

фото нет, так как нет и датчика.

а нтс 10 ком я куплю на выходных.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нашел спецификацию к своему котлу - таки есть там датчик,и таки 980грн цена...Но отказаться я уже не могу,ибо у меня договор с конторой что они мне его вешают,подключают и берут на обслуживание,а за это дают полный пакет доков для газ конторы.Переплатил?100пудово,но тупо нет времени в этой кухне разбираться сейчас...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня :)

Насправді усе досить просто (всі маніпуляції на котлі, від'єднаному від мережі електроживлення):

1. Беремо терморезистор NTC 10 кОм (бажано з латунною клемою - для кращого термоконтакту)

2. Додаємо трохи термопасти на задню частину клеми (для кращого термоконтакту)

3. Беремо 10-12 см мідного багатожильного дроту

4. Закріплюємо наш новий давач на трубі гарячого водопостачання поруч зі старим за допомогою "хомутика" з мідного дроту.

5. Під'єднуємо контакти терморезистора до клем, попередньо від'єднаних від старого/пошкодженого.

6. Вмикаємо котел і насолоджуємося теплою водичкою :)

Я сам зіткнувся з подібною проблемою минулого тижня. На один вечір довелося під'єднати замість давача резистор опором біля 6 кОм. Регулятор виставив у майже мінімальне положення. Така проста маніпуляція усунула неприємне блимання індикаторів і дозволила отримати комфортну температуру в мережі гарячого водопостачання.

Після заміни давача за описаною процедурою котел працює бездоганно!

Власникам самостійно відремонтованих котлів пропоную потратити зекономлені кошти на рідних чи близьких людей :) або допомогти тим. хто потребує допомоги.

Майстрів з ремонту тільки прошу не дерти три шкури з убитих горем власників несправних котлів.

І всім форумчанам - удачі в житті :)

IMG_4138.thumb.JPG.de9f999116a95fe5775309ccec44f643.JPG

IMG_4142.thumb.JPG.1f75894dd6e519be29a8ebcacf66d338.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sergvas,Всё оно конечно так-только тут разговор о датчике НТС бойлера.А требования к ним немного разные-к НТС СО и к НТС ГВС,хоть они и оба по 10 кОм.....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sergvas,Всё оно конечно так-только тут разговор о датчике НТС бойлера.А требования к ним немного разные-к НТС СО и к НТС ГВС,хоть они и оба по 10 кОм.....

 

В чем конкретно требования разные? Что можно требовать от ПРОСТОГО NTC-резистора? Если изначально соблюдены параметры, все будет работать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотрите внимательно в даташит на изделия.

зы: предвидя последующие вопросы о простоте "обычных NTC-резисторов" во вложении ознакомительная статья.:)

2007_06_32.pdf

Змінено користувачем fagot68
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотрите внимательно в даташит на изделия.

зы: предвидя последующие вопросы о простоте "обычных NTC-резисторов" во вложении ознакомительная статья.:)

 

статью не осилил, но думаю можно проверить точность сделаного датчика при помощи пирометра. И посмотреть что покажет пирометр и что покажет датчик...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку :)

У специфікації деталей на МІЙ котел обидва давачі ідуть за одним номером :) (007 на ст.38-40, 44-46)

Про різницю між давачами взагалі:

Не вдаючись у подробиці, терморезистори ТNС - терморезистори з від'ємним температурним коефіцієнтом опору - чим вища температура, тим нижчий опір резистора. 10кОм - опір при кімнатній темперетурі (23-25 С). Звичайно, є деякі відмінності. Але їх результатом у випадку котлів буде трохи інше положення регулятора, ніж Ви, можливо, уже звикли (у межах 5мм). На мою думку - це не дуже велика незручність у порівнянні з ціною :)

Якщо Ви потребуєте більш детального опису, то я можу розповісти про системи автоматичного регулювання, але я не думаю, що це буде цікаво багатьом (можливо інженерам, але їм напевно і пояснювати таких речей не треба).

Особисто мені приємно зекономити 700грн (чи скільки той давач коштує). А Вам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот вы не совсем меня поняли:для котлового контура такая замена будет не критичной ибо:скорость роста температуры и теплоёмкость самого первичного(вторичного) обменника сильно отличаются от скорости роста температуры и теплоёмкости внешнего бойлера.Работать то оно будет,только вопрос как?Измерительные мосты контроллера считались то под определённый тип резистора.....Скажем при задаче бойлера в 60°С температура фактическая будет плавать от 55 до 65°С или фактическая температура будет менее заданной....(не пример-просто мысли в слух),а это в свою очередь расход не дешёвого нынче газа.....ну и т. д.:)

Зы: я совсем не против замены ,но только замена должна быть корректной,ибо этот форум читает весь мир....:):):)

зы2: в подобных случаях я использую устройство на базе датчика DS18B20 ,но это отнюдь не бюджетное исполнение.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот вы не совсем меня поняли:для котлового контура такая замена будет не критичной ибо:скорость роста температуры и теплоёмкость самого первичного(вторичного) обменника сильно отличаются от скорости роста температуры и теплоёмкости внешнего бойлера.Работать то оно будет,только вопрос как?Измерительные мосты контроллера считались то под определённый тип резистора.....Скажем при задаче бойлера в 60°С температура фактическая будет плавать от 55 до 65°С или фактическая температура будет менее заданной....(не пример-просто мысли в слух),а это в свою очередь расход не дешёвого нынче газа.....ну и т. д.:)

Зы: я совсем не против замены ,но только замена должна быть корректной,ибо этот форум читает весь мир....:):):)

зы2: в подобных случаях я использую устройство на базе датчика DS18B20 ,но это отнюдь не бюджетное исполнение.:)

 

Может я чего-то не понял...человек в 15 сообщении этого поста, дал таблицу с характеристиками датчика. Я подобрал термистор с такими-же характеристиками. Точность он обеспечивает 1 процент(заметьте,это даже не один градус )??? Стоит 3 гривны. Какие могут быть проблемы?

Если брать первый попавшийся под ногами термистор и пробовать прилепить:o а потом рассуждать о точности и технологии самих приборов...то наверно лучше DS1820:D

Можете мне не верить, но я такие термисторы использую давно и сотнями и для точности 1 градус калибровку вообще не произвожу, для датчиков инкубаторов калибрую с точностью 0.05 градуса и что самое интересное в течении нескольких лет показания не уходят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ладно с датчиками разобрались, где взять вторую часть этой игрушки - разъем, какой он там у висмана?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ладно с датчиками разобрались, где взять вторую часть этой игрушки - разъем, какой он там у висмана?

 

там разьем простой, у витоденса две мамы тоненьких, купить на радиорынке два папы по 10 копеек и все )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ладно с датчиками разобрались, где взять вторую часть этой игрушки - разъем, какой он там у висмана?

 

1. померять на плате расстояние между контактами. (5 или 7.5мм)

2. спросить на кардачах (павильон 9-в) разъем 2х...сколько так вы замеряли, круглый.

3. усе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір, fagot68.

Звичайно ж, після заміни давача трохи зміняться положення регулятора для відповідних температур (я вже писав про 5мм відхилення).

Для прикладу, мій новий давач NTCALUGE2C90169 (був у нас на фірмі) на температурі 50С має максимальне відхилення 3С (у точно тому самому положенні регулятора не догріває 3 градуси). Але ж у Вас не проградуйовано регулятор - температурних міток біля регулятора нема :) ? А з якою точністю Ви можете на око виставити значення механічного регулятора температури?

Я Вам відкрию таємницю - якщо Ви заміните на давач від Viessmann за 800грн, то деякі відхилення теж будуть (може не 5, а 1-2 мм). А от на рахунок плавати - то це не так. Для кожного конкретного давача ви будете мати повторюваність температури для конкретного положення регулятора.

Між іншим, Ваш (і мій) механічний регулятор має значно більший розкид параметрів і "старіння" характеристик внаслідок механічного зношення, ніж термістори (вони або працюють правильно, або ж дуже швидко і різко виходять з ладу - КЗ або розрив).

Можемо поговорити і про зміну термічного опору між каналом гарячого водопостачання (опалення) і термодавачем внаслідок поступового осідання нерозчинних часток на трубопроводах, але на них ми можемо впливати тільки прочищанням/промиванням (у нас у Львові вода дуже поганої якості :) Вам може більше пощастило). Але як часто Ви прочищаєте Ваш котел? Мабуть у кращому випадку один раз на сезон.

Щодо дорогого газу - згоден (але якщо Вам вдасться досягнути його перевитрати, то доведеться ще й терпіти перегрів води, не зменшивши її температуру регулятором).

Отже, резюме:

Хочете зекономити - міняйте сміливо.

Маєте зайві гроші, а слова про "оригінальні комплектуючі" зачаровують - так само сміливо беріть оригінальний компонент.

Якщо у Вас виникають питання про конектори - краще самі нічого не міняйте, а запросіть знайомого радіолюбителя/телемайстра або в гіршому випадку інженера :), дайте йому почитати оцю дискусію і запитайте поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня уже есть в наличии термисторы с характеристикой которую просил коллега.см. рисунок.

Могу облагородить, вставить в гильзу и прислать новой почтой кому надо...

84050219_2.png.6f1a17ab737c022a93bad7783548fe64.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот что я нарыл есть датчик температуры NTC 10k Viessmann, а есть Датчик температуры бойлера для Vitopend NTC I=3750 Viessmann, который и есть Артикул 7179114

 

www.thermoconsult.ru/magazin-oborudovanija/zapchasti-k-kotlam-i-kontrolleram-viessmann/datchik-temperatury-ukhodjashhikh-gazov-viessmann-kopija-30092011-153801/

 

thermoconsult.ru/magazin-oborudovanija/zapchasti-k-kotlam-i-kontrolleram-viessmann/datchik-temperatury-nakopitelja-kopija-22062011-132819/

 

а теперь вопрос чем они отличаются?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первый - см. вложение, второй - с Витоденса походу.8-)

 

то что отличаются названием, артикл, и назначением, это понятно, а вот таблицей кОм к t?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...