Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Резервное питание для котла - Стабилизированный ИБП + аккумулятор

Blues Man

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Inauri сказал:

котел 130ВТ 6 годин - 0.7квт*г

Ні-ні в мене котлу достатньо попрацювати 1 годину на добу, 0.150кВт*г йому вистачить. Тим паче для скорочення часу роботи економії можна трішки підняти температуру теплоносія. Головне щоб газ був))) Про сонячну панель розумію що взимку більшість днів хмарні, але ж світло може пропадати не лише взимку. Тут більше питання 

1 час назад, Inauri сказал:

Як хочете ту батарею заряджати швидко спробуйте знайти зарядку 12В 80А.

Хочу не швидко, а повільно заряджати  - я ж можу поєднати дуже маленьку сонячну панель з великим аккумулятором, або слабкий безперебійник з кількома великими батареями?

Чи правильно я розумію, що чим сильніший безперебійник тим більші в нього витрати на холостий хід? Хочеться якраз оці супутні витрати енергії скоротити.

LiFePo4 хочу через велику кількість циклів.

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теж почав задумуватись. в мене електрокотел, газу немає.

планую на всяк випадок запарелелити який дров яний котел,але щоб ще можна було їжу на ньому готувати. я так розумію, щоб труби ППр не плавились гідрострілку поставити. питання в роботі насосу залишилось. 

ХЗ що нас жде. А може й 3 тижні електрики не буде..можуть по ТЕС лупонути  і все...

то як той безперебійник зарядиться і на скільки його хватить) Будинок остиває швидко..

може якусь маленьку сонячну панельку  з акумом, щоб взагалі не залежати від відключення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Куркуль сказал:

Ні-ні в мене котлу достатньо попрацювати 1 годину на добу, 0.150кВт*г йому вистачить. Тим паче для скорочення часу роботи економії можна трішки підняти температуру теплоносія. Головне щоб газ був))) Про сонячну панель розумію що взимку більшість днів хмарні, але ж світло може пропадати не лише взимку. Тут більше питання 

Хочу не швидко, а повільно заряджати  - я ж можу поєднати дуже маленьку сонячну панель з великим аккумулятором, або слабкий безперебійник з кількома великими батареями?

L5ajn7F.jpg

Грудень 25 квт*г з 1Квт потужності. 800Ват*г на добу може і буде робити.

 

 

58 минут назад, Куркуль сказал:

Чи правильно я розумію, що чим сильніший безперебійник тим більші в нього витрати на холостий хід? Хочеться якраз оці супутні витрати енергії скоротити.

Так.

58 минут назад, Куркуль сказал:

LiFePo4 хочу через велику кількість циклів.

Я для себе обрав більше потужності, сподіваюсь три роки ця війна тривати не буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

то як той безперебійник зарядиться і на скільки його хватить) Будинок остиває швидко..

може якусь маленьку сонячну панельку  з акумом, щоб взагалі не залежати від відключення

Так что бы с гарантией то заряжать от мелкого генератора

Вы еще не забывайте что холодилтник/скважина тоже электричества просят

Панель скорее на лето, но для поддержки трусов зимой тоже не помешает, но это нужно 1-2кВт по панелям так что бы хоть на что то расчитывать

я в плане панелей пока теоретик, мои первые 600 ват надеюсь завтра приедут :-)

а так бесперебойником плюс мелкий генератор пользуюсь довольно давно

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Куркуль сказал:

Чи правильно я розумію, що чим сильніший безперебійник тим більші в нього витрати на холостий хід? Хочеться якраз оці супутні витрати енергії скоротити.

В целом да, но и от технологии по которой сам бесперебойник построен тоже зависит к примеру у меня на 500 ват есть трансформаторный у него холостой ход 30 ват и есть на 1 квт высокочастотник у него холостой ход 12 ват

но там еще потери и на проводах и там сям но это мелочи

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, mib сказав:

В целом да, но и от технологии по которой сам бесперебойник построен тоже зависит к примеру у меня на 500 ват есть трансформаторный у него холостой ход 30 ват и есть на 1 квт высокочастотник у него холостой ход 12 ват

но там еще потери и на проводах и там сям но это мелочи

водою можна запастись. в мене вона свята. місяцями не портиться) ну і на скільки хватить його чисто на насос без генератора і скільки коштує?

по батареям теж поки розбирають. почитав сьогодні. не знаю, на скільки там акума вистачає ,але вирябляє не фонтан  приблизно 1 квт в день взимку. якщо на сомому низькому рівні працює насос, то вистачить на насос і може лампочку економку. 

alton.com.ua/avtonomnaya-solnechnaya-elektrostanciya-1-kvt.html

 

image.png.0e926fea941e16879f76c5ed6386aa58.png

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, МаТраС сказав:

ну і на скільки хватить його чисто на насос без генератора і скільки коштує?

 

15 хвилин тому, МаТраС сказав:

водою можна запастись. в мене вона свята. місяцями не портиться) ну і на скільки хватить його чисто на насос без генератора і скільки коштує?

по батареям теж поки розбирають. почитав сьогодні. не знаю, на скільки там акума вистачає ,але вирябляє не фонтан  приблизно 1 квт в день взимку. якщо на сомому низькому рівні працює насос, то вистачить на насос і може лампочку економку. 

...

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упс, други, а может кто ткнет носом в нормальную недорогую зарядку 12 В 20-30А для килотных АКБ?

Шо то я уже запутался...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, МаТраС сказал:

водою можна запастись. в мене вона свята. місяцями не портиться) ну і на скільки хватить його чисто на насос без генератора і скільки коштує?

Скорее не насколько :-) потому как ИБП достаточной мощности для скважинного насоса покупать смысла нет и больно дорого и жрать в холостом ходе он будет много, и самое главное запас батарей нужен не детский

4 часа назад, МаТраС сказал:

по батареям теж поки розбирають. почитав сьогодні. не знаю, на скільки там акума вистачає ,але вирябляє не фонтан  приблизно 1 квт в день взимку. якщо на сомому низькому рівні працює насос, то вистачить на насос і може лампочку економку. 

Скорее не так, вы месячную выработку поделили на 30 дней, а правда где то рядом с тем что один ясный день когда есть выработка потом 3-5-неделя пасмурная потом опять несколько дней с выработкой

если всю крышу панелями не увешать то декабрь-январь на панели лучше не расчитывать

3 часа назад, Canton сказал:

Упс, други, а может кто ткнет носом в нормальную недорогую зарядку 12 В 20-30А для килотных АКБ?

Шо то я уже запутался...

с нормальными и не дорогими есть проблема их похоже не существует :-)

но к примеру есть блоки питания для светодиодных лент, их на олх полно я недавно купил на 33 ампер за 400 грн

но это получается одностадийная зарядка можно настроить к примеру на 13,7 вольт

в вашей теме я писал про промышленные блоки питания с настройкой и по амперам и по вольтам на том же олх их можно купить по 1500-1600 грн на 30-50 ампер настраиваемых

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, mib сказав:

Скорее не насколько :-) потому как ИБП достаточной мощности для скважинного насоса покупать смысла нет и больно дорого и жрать в холостом ходе он будет много, и самое главное запас батарей нужен не детский

Скорее не так, вы месячную выработку поделили на 30 дней, а правда где то рядом с тем что один ясный день когда есть выработка потом 3-5-неделя пасмурная потом опять несколько дней с выработкой

если всю крышу панелями не увешать то декабрь-январь на панели лучше не расчитывать

с нормальными и не дорогими есть проблема их похоже не существует :-)

но к примеру есть блоки питания для светодиодных лент, их на олх полно я недавно купил на 33 ампер за 400 грн

но это получается одностадийная зарядка можно настроить к примеру на 13,7 вольт

в вашей теме я писал про промышленные блоки питания с настройкой и по амперам и по вольтам на том же олх их можно купить по 1500-1600 грн на 30-50 ампер настраиваемых

я веду мову постійно про циркуляцыйний насос)) по суті - це головне, щоб вижити. тому варіант дешевенької панелі і гарного акума підійшов би. 

хай навіть не кожен день топити а раз в три.  насос десь 60 - 70 ватт тягне

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, МаТраС сказал:

я веду мову постійно про циркуляцыйний насос)) по суті - це головне, щоб вижити. тому варіант дешевенької панелі і гарного акума підійшов би. 

хай навіть не кожен день топити а раз в три.  насос десь 60 - 70 ватт тягне

 

Может у нас с вами разные понятия про дешевенькую панель

мне панель на 600 ват обошлась грубо в 250$ Мппт контроллер грубо в 150$
зимой если в месяц это даст 20 кВт*ч за месяц буду считать большой удачей

Если вернуться к бесперебойнику и акуму то на олх можно найти что то более менее за 2000 грн это будет 300-500 ват плюс хотябы пару авто акумов это еще грубо 6000 грн

итого ваши 70 ват плюс холостой ход 30 это 100 ватт или 8 ампер

с авто акумов можно взять 50% лучше 30% но считаем 50

получается запаса у вас на 10 часов работы насоса, сколько там это топок зависит уже от вашего котла

если заряжать генератором то это те же 10 часов если солнечной панелью то от тех же 10 часов до месяца зависит от погоды

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, mib сказав:

Может у нас с вами разные понятия про дешевенькую панель

мне панель на 600 ват обошлась грубо в 250$ Мппт контроллер грубо в 150$
зимой если в месяц это даст 20 кВт*ч за месяц буду считать большой удачей

Если вернуться к бесперебойнику и акуму то на олх можно найти что то более менее за 2000 грн это будет 300-500 ват плюс хотябы пару авто акумов это еще грубо 6000 грн

итого ваши 70 ват плюс холостой ход 30 это 100 ватт или 8 ампер

с авто акумов можно взять 50% лучше 30% но считаем 50

получается запаса у вас на 10 часов работы насоса, сколько там это топок зависит уже от вашего котла

если заряжать генератором то это те же 10 часов если солнечной панелью то от тех же 10 часов до месяца зависит от погоды

 

я трохи слабкий в цих питаннях. за 9000 грн наче в ссилці все в комплекті з акумом на 1 квт батарея.

якщо топити на ніч 4 години і вранці 3. , то це 700 вт. Х 30 = 21 квт.  наче вложують + лампочка на 5 ватт.. в кінці кінців, можна буде меньше топити.. насос свердловини буде включатися пару раз в місяць.. в мене емкості по 250 та 100 літрів. скупнутися економно та на їжу повино хватити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, МаТраС сказал:

я трохи слабкий в цих питаннях. за 9000 грн наче в ссилці все в комплекті з акумом на 1 квт батарея.

якщо топити на ніч 4 години і вранці 3. , то це 700 вт. Х 30 = 21 квт.  наче вложують + лампочка на 5 ватт.. в кінці кінців, можна буде меньше топити.. насос свердловини буде включатися пару раз в місяць.. в мене емкості по 250 та 100 літрів. скупнутися економно та на їжу повино хватити

Начинаю чувствовать себя разрушителем мечт :-)

я не знаю о какой ссылке про 9000 грн идет речь

смотриие в 100 а/ч батареи 1,2 кВт*ч запасенной энергии но если высасывать из нее все 100% то не факт что ее хватит на зиму

соответственно нужно высасывать 50% а это значит что уже нужно две батареи по 100 а/ч что бы получить реалтный запасенный кВт

С солнцем тоже я уже писал что в условном декабре его может не быть 5 дней итого вам на 5 дней нужно запасти в аккумуляторах или на такой случай иметь мелкий генератор

со скважиной то что вы ее включите на 2 минуты это хорошо, но мощность вашего скважинного насоса меньше не станет, соответственно нужен либо ибп достаточной мощности либо генератор

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, mib сказав:

Начинаю чувствовать себя разрушителем мечт :-)

я не знаю о какой ссылке про 9000 грн идет речь

смотриие в 100 а/ч батареи 1,2 кВт*ч запасенной энергии но если высасывать из нее все 100% то не факт что ее хватит на зиму

соответственно нужно высасывать 50% а это значит что уже нужно две батареи по 100 а/ч что бы получить реалтный запасенный кВт

С солнцем тоже я уже писал что в условном декабре его может не быть 5 дней итого вам на 5 дней нужно запасти в аккумуляторах или на такой случай иметь мелкий генератор

со скважиной то что вы ее включите на 2 минуты это хорошо, но мощность вашего скважинного насоса меньше не станет, соответственно нужен либо ибп достаточной мощности либо генератор

дякую, що розвіюєте мрії)). це корисно. ззарання готуюсь до цього, бо вірогідність, що ..бнуть по тес велика

alton.com.ua/avtonomnaya-solnechnaya-elektrostanciya-1-kvt.html

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, МаТраС сказал:

дякую, що розвіюєте мрії)). це корисно. ззарання готуюсь до цього, бо вірогідність, що ..бнуть по тес велика

alton.com.ua/avtonomnaya-solnechnaya-elektrostanciya-1-kvt.html

Там цена указана от 1100$ это больше чем 9000 грн, ну и если позвонить то 99% что гибрида на 1кВт у них нет в наличии, их просто нигде нет, на алишке и то один вид остался

но в целом система жизнеспособна, я себе примерно так и делаю

панель приехала, надеюсь на выходных поставлю, все остальное уже готово

ну и буду в своей теме про авто акб вести журнал :-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Даю бюджетный лайфхак, для тех у кого есть безхозный компьютерный бесперебойник с меандром и хочется его подключить к котлу отопления или насосам...

подключаете на выходе бесперебойника вот такой ферорезонанскый стаб - и получаете на выходе очень очень неплохой синус..

Пользуйтесь.

 

cn-2-315-1.800x600.jpg

ferrorezonansnyi-stabilizator.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 26.08.2022 в 11:43, Diver сказал:

Даю бюджетный лайфхак, для тех у кого есть безхозный компьютерный бесперебойник с меандром и хочется его подключить к котлу отопления или насосам...

подключаете на выходе бесперебойника вот такой ферорезонанскый стаб - и получаете на выходе очень очень неплохой синус..

Пользуйтесь.

 

Бонусом теплий ламповий звук ))) Це неможливо забути 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, dneprstab сказал:

Бонусом теплий ламповий звук ))) Це неможливо забути 

Феррорезонансные стабы звук убивают на корню...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Canton сказал:

Феррорезонансные стабы звук убивают на корню...

Сарказм , Шелдон (с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...