Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где скважина не уместна?

make_evchanin

Рекомендовані повідомлення

На картинке план усадьбы. Границы картинки - границы усадьбы. Масштаб в соответствии с указанными размерами дома. С восточной стороны течет речка.

 

К западной стене дома примыкает фундамент, его размер соответствует размеру дома. Половина фундамента полностью залита бетоном, вторая - полая, для подвала, без дна.

 

Вода спускается в закопаной трубе самотеком с горы к соседям, у нас во дворе есть ответветвление в наш дом.

 

К сожалению вода - верховодка, постоянно пересыхает, да и качество воды сомнительно.

 

Хочу бурить скважину. Вопросы:

1) где на плане вы бы не реккомендовали бурение?

2) ваше мнение о возможности пробурить скважину в полом фундаменте, с дальнейшей организации подвала и насосной.

 

 

А также интересует, где можно пробурить скважину для заземления с учетом размещения ввода газа, на каком расстоянии? Есть ли возможность как-то объединить воду и заземление в одной скважине?

 

Спасибо

1397904601_.thumb.jpg.3015e0d76092dbd6eba63ef9ff0effee.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопросы:

1) где на плане вы бы не реккомендовали бурение?

2) ваше мнение о возможности пробурить скважину в полом фундаменте, с дальнейшей организации подвала и насосной.

 

1) свердловину я б зробив у місці з якого фотографували будинок,

2) доцільність такого рішення буде зрозуміла після визначення геологічних умов, глибини свердловини, її конструкції, рівня води.

Це Карпати, Поділля,......чи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) свердловину я б зробив у місці з якого фотографували будинок,

2) доцільність такого рішення буде зрозуміла після визначення геологічних умов, глибини свердловини, її конструкції, рівня води.

Це Карпати, Поділля,......чи?

 

це карпати, може щось ще додасте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це карпати, може щось ще додасте?

Якщо буде підвал, то в ньому можна зробити криницю: свердловини в горах і передгір'ях - і дорого, і ризиковано. Криниця не менше глибини русла річки, здається мені, у Вашому випадку більш надійним (напитайте у сусідів) і дешевим рішенням. Якість води можна виправити фільтрами. Головне, щоб вона постійно була. Річка (потічок) не пересихає?

Вигрібну ж яму потрібно зробити герметичною, але проміневий дренаж з неї скинути ближче до річки і нижче колодязя по схилу.

Мало інформації для аналізу та й не люблю я цю писанину, але може якась ідея піде Вам на користь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо буде підвал, то в ньому можна зробити криницю: свердловини в горах і передгір'ях - і дорого, і ризиковано. Криниця не менше глибини русла річки, здається мені, у Вашому випадку більш надійним (напитайте у сусідів) і дешевим рішенням. Якість води можна виправити фільтрами. Головне, щоб вона постійно була. Річка (потічок) не пересихає?

Вигрібну ж яму потрібно зробити герметичною, але проміневий дренаж з неї скинути ближче до річки і нижче колодязя по схилу.

Мало інформації для аналізу та й не люблю я цю писанину, але може якась ідея піде Вам на користь...

 

дякую, а в чому ризик-при бурiннi, чи при експлуатацii?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо буде підвал, то в ньому можна зробити криницю: свердловини в горах і передгір'ях - і дорого, і ризиковано. Криниця не менше глибини русла річки, здається мені, у Вашому випадку більш надійним (напитайте у сусідів) і дешевим рішенням. Якість води можна виправити фільтрами. Головне, щоб вона постійно була. Річка (потічок) не пересихає?

Вигрібну ж яму потрібно зробити герметичною, але проміневий дренаж з неї скинути ближче до річки і нижче колодязя по схилу.

Мало інформації для аналізу та й не люблю я цю писанину, але може якась ідея піде Вам на користь...

 

дякую, a в чому ризик - при бурiннi, чи експлуатацii?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо буде підвал, то в ньому можна зробити криницю: свердловини в горах і передгір'ях - і дорого, і ризиковано. Криниця не менше глибини русла річки, здається мені, у Вашому випадку більш надійним (напитайте у сусідів) і дешевим рішенням. Якість води можна виправити фільтрами. Головне, щоб вона постійно була. Річка (потічок) не пересихає?

Вигрібну ж яму потрібно зробити герметичною, але проміневий дренаж з неї скинути ближче до річки і нижче колодязя по схилу.

Мало інформації для аналізу та й не люблю я цю писанину, але може якась ідея піде Вам на користь...

 

дякую, а в чому ризик? при бурiннi, чи експлуатацii?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо буде підвал, то в ньому можна зробити криницю: свердловини в горах і передгір'ях - і дорого, і ризиковано. Криниця не менше глибини русла річки, здається мені, у Вашому випадку більш надійним (напитайте у сусідів) і дешевим рішенням. Якість води можна виправити фільтрами. Головне, щоб вона постійно була. Річка (потічок) не пересихає?

Вигрібну ж яму потрібно зробити герметичною, але проміневий дренаж з неї скинути ближче до річки і нижче колодязя по схилу.

Мало інформації для аналізу та й не люблю я цю писанину, але може якась ідея піде Вам на користь...

 

Предыдущие ответы делал с мобильного, вышло как-то глючно. :-)

 

Потічок не пересихає повністю. Завжди тече. Говорять, що й форель є, але поки що бачив тільки одну дохлу рибку.

У одних сусідів криниця 15 метрів. Вода є завжди, але рівень може змінюватися дуже сильно.

У других сусідів не така глибока криниця - часто пересихає.

В Коломиї є контора, яка бурить. В суботу приїде їх людина оглянути місце. Але сусід говорить, що в землі скали.

З гори самотьоком іде вода з криниці на два кільця. Постійно пересихає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Коломиї є контора, яка бурить. В суботу приїде їх людина оглянути місце.

 

Приезжал спец из Коломыи. Походил с пеленгатором из двух алюминиевых прутов по участку. Видел, пару раз клюнули.

 

Сказал, что бурить придется не меньше, чем на 30 метров.

 

Условия: залог за 30 метров.

 

:cry:Стоимость метра - 600грн. :o

 

Изоляция от верхних горизонтов - за отдельную плату.

Фильтр он не ставит - ставится труба с дырками. Якобы так у них там делают.

 

В случае, если вода не найдена залог возвращается в полном размере.

 

Что-то как-то дороговато!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...