Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить металлические ерши для чистки ТТ котлов.

Dr.Vic

Рекомендовані повідомлення

Друзья, а кто юзал вот такой девайс:

 

pelletshome.com.ua/ru/chistka-kotlov-i-dymohodov/273-gibkie-ruchki-hansa.html

 

По описанию вроде бы удобно и не нужно наверх карабкаться. Но хотелось бы понять, как оно на практике, если у кого-то уже есть опыт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, а кто юзал вот такой девайс:

 

pelletshome.com.ua/ru/chistka-kotlov-i-dymohodov/273-gibkie-ruchki-hansa.html

 

По описанию вроде бы удобно и не нужно наверх карабкаться. Но хотелось бы понять, как оно на практике, если у кого-то уже есть опыт.

 

Да, хотел и себе такое приобрести еще в прошлом году, когда оно было раза в 3 дешевле. Там еще и щетка за 350 или больше гривен нужна.

Искал более бюджетный вариант ... и нашел трос для чистки дымохода - он сделан с толстой-гибкой проволоки. Пока не проверял в работе, внешне выглядит нормально, два угла по 45 градусов проходит без проблем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, цены летят вверх космическими темпами. Дороговато, конечно, но за удобство можно и заплатить. Я имел в виду, чтобы снизу просовывать ершик в дымарь, постепенно наращивая длину. Трос же снизу вверх не полезет, я так понимаю?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, цены летят вверх космическими темпами. Дороговато, конечно, но за удобство можно и заплатить. Я имел в виду, чтобы снизу просовывать ершик в дымарь, постепенно наращивая длину. Трос же снизу вверх не полезет, я так понимаю?

 

Трос не, а прут в самый раз....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, а кто юзал вот такой девайс:

 

pelletshome.com.ua/ru/chistka-kotlov-i-dymohodov/273-gibkie-ruchki-hansa.html

 

По описанию вроде бы удобно и не нужно наверх карабкаться. Но хотелось бы понять, как оно на практике, если у кого-то уже есть опыт.

А не дешевше було б купити поліпропіленової труби 3/4 , фітінги і зварити з неї необхідну кількість ланок? Сам подумую таке зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дешевле, наверное. Но мне кажется, полипропилен так не гнется. Для меня это критично, так как под нижним краем дымохода в метре находится навес.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не дешевше було б купити поліпропіленової труби 3/4 , фітінги і зварити з неї необхідну кількість ланок? Сам подумую таке зробити.

ППР труби підходять тільки для прямого димохіду, максимум - один 45.

Я вже довго (7 років) користуюсь 20 мм трубою для чистки, але там в мене пряма ділянка. 25 мм - буде забагато. Я брав приварив на кінцях різбові фітінги (найдешевші) для зручності.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, ідея. Може й собі так зроблю. А в козирку дюрку просверлю, щоб знизу ті штурпаки просовувати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже довго (7 років) користуюсь 20 мм трубою для чистки, але там в мене пряма ділянка. 25 мм - буде забагато. Я брав приварив на кінцях різбові фітінги (найдешевші) для зручності.

 

А щітку купували чи теж щось змайстрували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А щітку купували чи теж щось змайстрували?

 

Раніше не міг знайти/не знав, як краще приєднати до труби, тому робив з пластикової кришкі. Але зараз є вибір/буду нормальною щіткою для димаря чистити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...