Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

фундамент из блоков 30см

armail

Рекомендовані повідомлення

Стіна в цеглину є НЕСУЧОЮ, а отже панелі нести БУДЕ, але варіант не найкращий - причина - перев"язка кладкі. Якщо у вас стіна 250мм товщиною - а ви на 120мм заганяєте в неї панель - тим самим розбиваєте її на дві частини (над і під панеллю) - і перев"язка між цими частинами виходить всього 120мм. По внутрішній несучій ще гірше - там панелі сходяться з двох боків і перев"язкі не буде взагалі. Головний недолік зовнішніх стін в цеглину - промерзання, те що зекономите на цеглі піде на утеплювач.

 

Що? Перев'язки не буде? А ви знаєте, що перев'язка в кладці йде тільки вертикальних швів?

Я з вас дурію. Почитайте матчастину.

А щодо промерзання… Без уточнення розрахунком смію вам зауважити, що 120…130мм цегли замінюється 10…15мм утеплювача.

 

Головна ж проблема тонких стін в заниженій стійкості, що спричинює малу можливість тримати як статичні навантаження так і в першу чергу ударні навантаження (умовно землетруси та удари важкою технікою).

Якщо сейсмічність майданчика мала а удари вантажівками виключені та стіни прораховано по несучій спроможності, то ніяких принципових перешкод робити зовнішні несучі та ненесучі стіни товщиною в 250мм я не бачу. Окреме питання внутрішні стіни — часто в них робляться венткнали, що вимагає місцевого потовщення або більшої загальної товщини.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увеличение толщины кирпичной стены до 380 мм не сильно спасёт по теплороводности - требуемых 2,8 С/Вт не достигните, да и утеплитель подешевле кирпича будет. Кладка в кирпич наверно самая быстро кладущаяся. с опорой плит тоже проблем не вижу - они дожны ложится только на тычковый ряд. Для надёги несколько верхних рядов можно перевязать цепной перевязкой а не многорядной - типа пояс. Если у Вас заложен бетонный армопояс - вообще проблем нет. Если кирпич пустотелый - пояс из полнотелого или бетона жизнено необходим.

Несмотря на то что кладка в кирпич в моём проекте проходила (с запасом) по прочности, для успокоения сна произвёл армирование сеткой 50х50 (конструктивно без расчёта - деньги не большие - чисто параноидальная перестраховка на некачественную кладку).

П.С. Судя по разрезу Вашего дома под фундаментрой стеной таки есть подушка, так что если не планируете облицовку кирпичём, 300 мм бетона - вполне надежная цокольная стена.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не праві, точніше не зовсім праві. Про вертикальні шви можете не розпинатись, я й сам мурую непогано - і тут повністю з вами згоден. Та я кажу якраз про ГОРИЗОНТАЛЬНУ поверхню стіни у місці де в стіну входить панель, і в цьому місці різниці між 250мм (при кладці в 1,5цеглини) і 120мм (при кладці в цеглину) це велика різниця. Мова йде про площу опирання верхньої частини стіни, і різниця 120 і 250мм це різниця В ДВІЧІ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не праві, точніше не зовсім праві. Про вертикальні шви можете не розпинатись, я й сам мурую непогано - і тут повністю з вами згоден. Та я кажу якраз про ГОРИЗОНТАЛЬНУ поверхню стіни у місці де в стіну входить панель, і в цьому місці різниці між 250мм (при кладці в 1,5цеглини) і 120мм (при кладці в цеглину) це велика різниця. Мова йде про площу опирання верхньої частини стіни, і різниця 120 і 250мм це різниця В ДВІЧІ.

Кроме минммального опирания на стену (для кирпича это 80 мм) есть и максимальное - 160 мм для кирпича, 120 для ЖБ - связанное с защемлением конца плиты - а этом случае у краёв верхняя часть ПК - растянутая зона, где нет армирования. Это из той же оперы, что нельзя опирать ПК по центру. Так что в данном случае попытка сделать как лучше может закончится плачевно. У плит ПК есть ограниченная зона опирания и увеличивать её нельзя. Удобная глубина опирания - 120 мм - в пол кирпича.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо. Решил строить как доктор прописал и следить за качеством раствора,армирования и кирпича. Были бы лишние деньги возможно переделал бы проект под более толстые стены и фундамент, а так пока смысла не вижу...:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...