Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подготовка поверхности для укладки керамогранита

bot_black

Рекомендовані повідомлення

Решил ложить плитку. (думал сорву линолиум, после: клей+плитка и вуаля, не так то било)

в первом коридоре перепад до 5мм, но отслаиваетса цемент.

Во втором перепади доходят до 30мм ето если виводить уровень из первого(( коридор буквой Т

Возникли следующие вопроси:

Можно ли ложить плитку на такой пол, виравнивая клей для плитки под водяной уровень?

 

Очень прошу помощи. Посоветуйте мастера!

3a66c9ce832ft.jpg

 

34d449f4660et.jpg

 

f028b5bf24d2t.jpg

 

7d59673ba255t.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би Вам не радив класти плитку на не рівній поверхні в одній площині (перепади) якщо будете рівняти рівень плитки за рахунок підвищення висоти клею, буде поганий (і навіть плачевний) результат, навіть якщо візьмете клей для грес.

Вихід я бачу один: виріняти основу всіми доступними методами і потім класти плитку в одній площині і не паритись.

Щодо вирівнювання поверхні є два варіанти :стяжка по маяках і самовирівнююча суміш.

З особистого досвіду пропоную стяжку звичайним ЦП розчином по маяках. Самовирівнююча суміш ЗОВСіМ не передбачена в кінцевому результаті, може лягти напливами, не по рівню, відслоїтись або потріскатись (все залежить від досвіду виконавця і везіння) Це говорю з власного досвіду, через використання самовірівнювалки я "влетів" мінімум на 1000 грн. на цей день ще не маю рівної підлоги, а ще гірше, що зараз я змушений ще і ще підіймати рівень підлоги, а з ним двері і т.д.

Да і з фінансової точки зору, ЦП розчин в декілька разів дешевше, головне гарненько виставити маяки.

Хай щастить.:beer:

P.S. якщоб мені хтось сказав, щоя можу зекономити 1000 грн не використовуючи самовирівнюючі суміші, я б йому поставивив багато пива))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:

P.S. якщоб мені хтось сказав, щоя можу зекономити 1000 грн не використовуючи самовирівнюючі суміші, я б йому поставивив багато пива))

Так я ж це вже пару років кажу,але хто слухає?Ви ще малою кров'ю відбулись,деяки форумчани паллети сумішей з полу шкрябали.

2 ТС-Ваша главная проблема-не перепад 3 см,он элементарно равняется раствором.Я больше переживаю за фразу-"отслаиваеится цемент"-нельзя ставить плитку на непрочное основание,забухтит.Попробуете в несколько приёмов укрепить грунтовкой,если не выйдет-прийдётся сбивать и переливать заново.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще по сложным и недостаточно стабильным основаниям ложить плитку можно плавающим способом.

1. разделительный настил Ardex DS 40

2. Разделительный мат для интерьеров Gutjahr "Indor Tec 2E"

Это больше в качестве информации сегодня :beer:

Хотя финансово, чтоб не выносить все , что бухтит,?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...