Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Технологии отделки гипсокартонного потолка под покраску.

Vadim V.

Рекомендовані повідомлення

Всегда шпаклюю 2мя слоями одной шпаклевкой,первый чуть тольще,второй заглаживающий,ничего никогда не просвечивало,даже после обычных черных шпателей.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпсокартон буде Rigips Pro

Жаль що виробники нехтують його виробництвом, чи поставками в Україні...

В Россії майже поголовно всі ютубблогери, застосовують отаку приспособу - https://www.youtube.com/watch?v=N4ge1jTmGdU

До речі в цьому відео зібрано багато корисних порад, щодо застосування.

Від себе хіба що добавив би - дві поради, яких я не чув від "власовців":

1. На відміну від фабричних швів, де сам кант гіпсокартону повністю і внахльост оклеяний бумагою, після такого фрезерування залишається відкритий сердечник гіпсу. ..Який як і в звичайних обрізаних з відкритим сердечником гіпсу швах, від перепаду вологи і темп. буде набухати і знову всихатись.

Тому необхідно як і раніше, на звичайних поперечних швах знімати під кутом фаску.

2. Нема вже необхідності крутити листи в розбіжку, зміщаючи мінімум 40см поперечні шви... Звісно при умові - якщо в результаті прошпакльований шов, дійсно не буде випирати, чи навпаки проглядати з зазором.

Якщо він буде якісно і в площині з листом відшпакльованим по вимогам Кю-3.

Сам я вже давно підготував таку приспособу (хіба що не підібрав болгарку) і в випадку не поставки Регіпс про4, на наступному обєкті буду намагатись фрезерувати поперечні шви.

Відлякує саме ще склеювання на ПВА клей. Я погано відношусь до забав приклеювання на пва армуючих лент і т.д. , але правильно аргументувати острах його застосування я не можу.)))

Взагалі було б дуже цікаво дізнатись, як проходить саме склеювання паперу з гіпсом на виробництві гіпсокартону?

Чи є там проміжний клей, чи це склеювання проходить по свіжому гіпсі самим тільки пресом... Не відомо?

 

Добавлено через 10 минут

Всегда шпаклюю 2мя слоями одной шпаклевкой,первый чуть тольще,второй заглаживающий,ничего никогда не просвечивало,даже после обычных черных шпателей.

Ну у меня тоже как бы первый слой сатена, чуток с наплывом и потолще и я потом сразу же не дожидаясь полного высыхания иду вторым слоем на сдир... Тем самым срезая некотрые переходы и наплывы первого слоя.

Сатен только мокрым по мокрому хорошо ложится и не подрывается, особенно еще и в сухую погоду, или при отоплении.

Если идти на сдир абсолютно все слои, то даже после 4 слоев сатен будет просвечивать гипсокартон.

Финиш пастой я иду уже только на сдир и шпателями

 

Добавлено через 2 минуты

.

Якраз кельма,на мій погляд, дозволяє нанести грубший слой і загладити його.Це можна зробити гладілкою або офсетним шпателем, тяжко фасадним шпателем, який жорсткий і знімає майже все.Тобто тим інструментом яким можна робити з нульовим кутом нахилу.

Про які кельми, ти маєш на увазі?

Якщо гладілка (швейцарська тьорка) то в мене навпаки при шпаклювані 60см більше знімає матеріалу на здир.

А тримати гладілкою певний кут досить - важко Імхо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачив в одному з роликів на ютюбі, зразу після фрезерування і проклейки пва, проходяться праскою, і зразу на монтаж. Кельми маю на увазі такі

s-l1600.jpg.ddfd5654c10d09f72e5615ab0afbd136.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моєму посилані на відео, теж розказує про праску... Тоді мабуть доведеться на 8 березня дарувати не модний шуруповерт, а ще одну праску:lol:

 

Добавлено через 2 минуты

Кельми маю на увазі такі

Сама форма рукоятки, мабуть не дозволяє руці надмірно притискати і збирати більше матеріалу...

А є такі 50-60см довжини в продажі?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моєму посилані на відео, теж розказує про праску... Тоді мабуть доведеться на 8 березня дарувати не модний шуруповерт, а ще одну праску:lol:

 

Добавлено через 2 минуты

 

А є такі 50-60см довжини?

Вони то є,але ціна не зовсім гуманна multi-finish.com.pl/pl/14-pace-do-gladzi , ціну в злотих множ на 6,7грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі я не пробував ніколи чи просвічує "лізур"
Семин EST 2 чи як ви назіваете "лізун" не просвічує гіпс після двухкратного нанесення, но я завжди перед його нанесення шпаклюю 1 або 2 раза турецьким сатеном, потім його злегка шліфую, грунтую і тоді ідеально наношу Семин. Бо гіпсокартон зараз лайно повне...

IMG_20160411_091938.thumb.jpg.28500a101e0d99bb6b69e53a73f94e24.jpg

такі пустоти в гіпсі не новина, а виявляються вони тільки після грунтування або шпаклювання

До речі останні два роки як фінішем користуюсь тільки ним, заказую в Луцьку, бо в Одессі немає. По ціні це самий кращий матеріал, навіть дешевше Аури в відрах, бо з 25 кг мішка виходить три с половиную відра маси, тобто дешевше 200 грн відро

Змінено користувачем shpatelok
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заказую в Луцку, бо в Одессі немає.

В Луцьку деякий час і "Регіпс Про 4" був, але напевно не користувався попитом, через дещо більшу ціну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Витек... раз уж Вы вновь подняли эту тему, то выложите аргументы и доводы этого мастера.

 

Да он особо не аргументировал, сказал, что знает, что плавающие трескаются чаще... Вот я и засомневался....:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Луцьку деякий час і "Регіпс Про 4" був, але напевно не користувався попитом, через дещо більшу ціну.
Можливо. В них раньше був Семін ЕСТ2 контрабандний по 15 кг, з польскими надписами. На тій неділі заказав 2 мішки офіційного по 25 кг, то того не було.

Взагалі фірма непогана і завжди великий вибір продукції від Семін, в Київі інколи нема того, що в них є, відправляють одразу в день замовлення, хотя інколи і туплять з ними.

Зараз взагалі з матеріалами кошмар. Замовник поїхав купляти грунт фарбу і фарбу ВиваКолор, так в Новій Лінії не було, фарби, а грунт-фарби зовсім ніякої.Поїхав в Епік то найшов фарбу, але нормальної грунт-фарби не було ніякої, лише Сніжка-грунт і лише в 3л відерках....пришлось брати на стелю 5 відерок по 3 літра))) Не розумію навіщо продавати дорогу фарбу, якщо для неї немає праймера який вказаний в техкарті

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не хотел отвечать на злосное хамство и также обидело безразличие модераторов, на мое "стукачество"на него

Бредовая тема удалена за нарушение приватности и хамство.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчимось;) -

 

Такі ходулі можна зробити, чи тільки купувати?

 

Прожектори на скільки ватт? Матриця одна, чи багато світодіодів? Світло розсіює, чи дає промінь? Як у роботі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такі ходулі можна зробити, чи тільки купувати?

Однозначно тільки купувати, це не просто костилі)) а цілий механізм з підпружинами, з рухомою стопою і т.д. Тут вже Мабуть краще розкаже -Руслан (форумчанин - German 007)

Зустрічав в ютубі і кадрів де звичайні лижні кріплення на ведрах чи табуретках:lol: Але на жаль, я не можу віднайти дане відео.

Вважаю що якщо вже робити цирк на обєкті, то треба щоб той цирк був професійним:)

 

Добавлено через 4 минуты

Прожектори на скільки ватт? Матриця одна, чи багато світодіодів? Світло розсіює, чи дає промінь? Як у роботі?

По 100 ват має кожний (Лед)

В прожекторі по два діоди по 50 Ватт. Краще обирати з звичним теплим (жовтим) світлом, а не синім (холодним)

Щоб добре розсіювало, то тому й краще два по 100 ват, чим один на 200ватт ( який вже йде з чотирьма 50 ватними діодами) тому що на платформі можна їх розвернути під певним кутом, щоб розсіяти світло на більшу площу.

Набагато ефективніше видно всі недоліки поверхні, тоді коли світло не зблизька, а подальше ніби - відтіняє... Ну і звісно при затемнених вікнах і якомога ближче збоку до поверхні.

Саме тому 100 ватт, для мене замало. Хоча звичайного/галогенного - 1000ватт мені раніше вистачало.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже потрохи вчимось;) -

Пробував на максимумі, в мене це 110см, ну так... трохи стремновато)))

.Дешевше ніж в форумчанина Toolsup не знайдете,toolsup.com.ua/prochie-instrumenty/hoduli-stroitelnye-usa.html хіба що самі замовите з-за кордону.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ходуль ще боюся:(

Жаль що пластична хірургія, ще не дойшла до того рівня, щоб подовжити самі руки (на 1метр кожну) :D ну і заодно щоб обидві руки були - правими:lol:

Такий варіант де можна ногами відчувати землю, а вже довгими руками працювати, мені би підійшов краще:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ходуль ще боюся:(

Жаль що пластична хірургія, ще не дойшла до того рівня, щоб подовжити самі руки (на 1метр кожну) :D ну і заодно щоб обидві руки були - правими:lol:

Такий варіант де можна ногами відчувати землю, а вже довгими руками працювати, мені би підійшов краще:)

 

а ще шию на метр, шоб бачити шо там довгими руками твориш :lol:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ще шию на метр, шоб бачити шо там довгими руками твориш

 

Или всё вместе - и ходули,и руки длинные)))

Навеяло покарикатурить:D

IMG_4553.thumb.jpg.a219c1f089882dd1a295d7f3078158e8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі я не пробував ніколи чи просвічує "лізур" (без попереднього шару гіпсової шпаклівки) , але семін семджойнт просвічує після двох разів лист гіпсокартону.

Правда ще залежить від самої технології нанесення.

Часто багато майстрів наносять перший слой з більшим шаром, менше знімаючи сам матеріал під певним кутом шпателя. А вже другий слой більше на "здир"

По відгукам "Ротбанд фініш профі" якраз не просвічує при шпаклюванні на здир, через наявний діоксид титан в ньому.

 

Шпаклював Семіном ETS2, все нормально, не просвічує навіть після першого шару.Як шпаклював, чим, і взагалі про шпаклівку стелі зняв відео

.Зразу кажу що це просто мої думки і напрацювання по шпаклівці стель, на "правильність" не претендую:flag1:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я фінішпастою (любою) шпаклюю зовсім іншим методом...

Жаль що ще не нажив відеокамери, бо на словах вряд чи поясню:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я фінішпастою (любою) шпаклюю зовсім іншим методом...

Жаль що ще не нажив відеокамери, бо на словах вряд чи поясню:)

Завжди шпаклював з сатеном, і тоді фініш на здир.А коли зразу фінішом, в даному випадку семіном, то перший шар на здир якось страшно, тому давав трохи грубший шар густішим гіпсом, а вже другий трохи рідшим і на здир.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завжди шпаклював з сатеном, і тоді фініш на здир.А коли зразу фінішом, в даному випадку семіном, то перший шар на здир якось страшно, тому давав трохи грубший шар густішим гіпсом, а вже другий трохи рідшим і на здир.
Так и нужно,первый слой толще-остальные заглаживающие.

Не,ну если Ваш заказчик чиканутый параноик,который отымеет вас за 0,3-0,5мм отклонения-тогда да,изъе....сь все на сдир.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...