Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть з вибором насоса!

Tarras

Рекомендовані повідомлення

Добро часу доби, шановні форумчани.

В мене слідуюча ситуація:

Користуюсь загальним колодцем 30м від будинку. Колодязь знаходиться на проїздній частині і користуються ним ще три сімї. Я хотівби провести воду з нього до будинку, щоб не носити відрами... Та боюсь, що насосу опущеному в колодязь можуть "вирости ноги":)

 

В мене слідуюче питання:

чи існує насос, який можна установити в будинку а в колодязь опустити тільки кінець труби? Глибина колодязя 26м + 1,5м води.

 

Буду вдячний за Ваші відповіді!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добро часу доби, шановні форумчани.

В мене слідуюча ситуація:

Користуюсь загальним колодцем 30м від будинку. Колодязь знаходиться на проїздній частині і користуються ним ще три сімї. Я хотівби провести воду з нього до будинку, щоб не носити відрами... Та боюсь, що насосу опущеному в колодязь можуть "вирости ноги":)

 

В мене слідуюче питання:

чи існує насос, який можна установити в будинку а в колодязь опустити тільки кінець труби? Глибина колодязя 26м + 1,5м води.

 

Буду вдячний за Ваші відповіді!:)

 

Это сделать можно и насосы такие есть. Но дя этого нужны ответы на следующие вопросы:

1. Расстояние 30м которое вы указали по ровной поверхности или есть уклон. Если "да", то укажите в куда идет уклон в сторону дома или колодца?

2. сколько этажей дом?

3. сколько точек водоразбора?

 

По вашим данным указанных выше вам нужен насос с напором приблизительно метров 40 (4 атм). Укажите точные данные отвечу подробнее и по производительности.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это сделать можно и насосы такие есть. Но дя этого нужны ответы на следующие вопросы:

1. Расстояние 30м которое вы указали по ровной поверхности или есть уклон. Если "да", то укажите в куда идет уклон в сторону дома или колодца?

2. сколько этажей дом?

3. сколько точек водоразбора?

 

По вашим данным указанных выше вам нужен насос с напором приблизительно метров 40 (4 атм). Укажите точные данные отвечу подробнее и по производительности.

 

Розвід води буде іти на дві будівлі, причому споживатися одночасно практично не буде...

813769666_.thumb.jpg.be2bb1f19735bf71bfe40e0fc636abf5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Користуюсь загальним колодцем 30м від будинку. Колодязь знаходиться на проїздній частині і користуються ним ще три сімї.....

 

Потрібно починати з порівняльного аналізу витрат Вашого проекту і індивідуальної системи. Де знаходиться об'єкт? Прорахувавши вартість: траншеї глибиною 1,5 м + під дорогою, труб, кабелю на 30 м, ризики втратити насос і зіпсувати стосунки з 2-а родинами - може трохи охолонете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно починати з порівняльного аналізу витрат Вашого проекту і індивідуальної системи. Де знаходиться об'єкт? Прорахувавши вартість: траншеї глибиною 1,5 м + під дорогою, труб, кабелю на 30 м, ризики втратити насос і зіпсувати стосунки з 2-а родинами - може трохи охолонете?

 

Все пораховано із сусідами все домовлено. Закрию питання із насосом і все буде ок.

Скважина коштуватиме мені 8000грн.+ труби, обладнання і робота.

Провід води від загального колодязя з обладнанням всього 5500грн. Приїзджали специ і все порахували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если хотите поставить насос у себя то только насос с выносным эжектором. Сложнее в монтаже, капризнее к условиям эксплуатации, более шумный.

 

Установите вы, потом и соседи захотят, а там глядиш и водички всем не хватает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как мне видится нужен ежекторный насос с высотой подъема более 60м

При этом гидроаккумулятор нужен тоже до 10бар

Не уверен, что этим обойдется.

Возможно потребуется еще промежуточный накопитель и второй насос для создания давления на потребителях после накопителя.

В общем где то близко к цене скважины.

Но если скважина, то нужно знать, на какую глубину, какой дебет, на какой глубине зеркало будет стоять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...