Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Схема підключення тротуарних фонарів

avtovas

Рекомендовані повідомлення

дуже дякую вам всі хто поміг мені із схемою на цему тижні якщо буде погода буду кидати проводку під землю у сантехнічну пластікову трубу участок 12х6 думаю що світла мені стане.

Ще запитання по датчику бо ніколи з ним немав справи на ньому є два ричажки настрой один на час скільки він має світити а другий коли має включатися дньом чи ночю і ще щось пишуть що він може влючати світло з ріним накалом так чи нетак

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже дякую вам всі хто поміг мені із схемою на цему тижні якщо буде погода буду кидати проводку під землю у сантехнічну пластікову трубу участок 12х6 думаю що світла мені стане.

Ще запитання по датчику бо ніколи з ним немав справи на ньому є два ричажки настрой один на час скільки він має світити а другий коли має включатися дньом чи ночю і ще щось пишуть що він може влючати світло з ріним накалом так чи нетак

Ни на сайте (ссылка устарела) ни на китайском не обнаружил климатическое исполнение - можно ли его ставить на улице?

Насчет разного накала - сомневаюсь, максимум, там может стоять диод для включения в полнакала - для энергосберегающих ламп это не подходит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни на сайте (ссылка устарела) ни на китайском не обнаружил климатическое исполнение - можно ли его ставить на улице?

Китайцы пишут:

Working Humidity: <93%RH

Это где-то УХЛ 3 по относительной влажности, для нашего климата - только в закрытых помещениях, где невозможно образование конденсата.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нині заїхав в електромагазин і купив вимикач за 17грн[ATTACH]28062011247.thumb.jpg.69c695f94f5bcbc090e3fb12c68cff0b.jpg[/ATTACH] думаю що не підійде для зовнішнього використання але хочу використати спочатку у міні схемі у нас у Стрию чогось такого нормального нічого не найду треба буде їхати до Львова думаю що там знайду також дивився на датчики руху.

Врізний датчик мені би можливо підійшов він розташовується ікраз від 0.4м але вньому чомусь тільки підлючення на два провода (можливо третій непобачив)

Також був накладний який розміщувався від 0.6м але на вигляд уродливий думаю що знайду нормальний потрібно знайти тільки великий вибір.

Але тепер у мене появилася ще одна задача підключити ще чотири фонарі це вони будуть розміщуватися на іншому участку і їх потрібно так включити схему щоб два зних включалися від окремого датчику руху а два що вкллючалися разом із тими що включалися від виключателя чотири фонарі.

У двохклавішному виключателю ще лишився один незадіяний вихід думав до нього але.... ех якби був трьоклавішний прохідний виключатель все би було в одному а так або ставити контактор або тоді два викючателі.

Ось план подвіря із світильниками28062011248.thumb.jpg.f03484369dd2c15c6ab1ce7a28174e0e.jpg

Дякую

28062011246.thumb.jpg.155751c6423589a7b37e1c65148ad611.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Врізний датчик мені би можливо підійшов він розташовується ікраз від 0.4м але вньому чомусь тільки підлючення на два провода (можливо третій непобачив)

Возможно и двухпроводный - он включается как обычный выключатель в разрыв фазы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але тепер у мене появилася ще одна задача підключити ще чотири фонарі це вони будуть розміщуватися на іншому участку і їх потрібно так включити схему щоб два зних включалися від окремого датчику руху а два що вкллючалися разом із тими що включалися від виключателя чотири фонарі.

Давайте систематизируем:)

Всего 11 фонарей.

Нарисуйте в любом виде (можно словами) как они все должны включаться.

Из того что понятно на данный момент (после пива:rolleyes:):

1. 3 фонаря (из первой схемы) включаются от 1-го датчика движения

2. 2 фонаря (на другом участке) включаются от 2-го датчика движения

3. Переключатель - включает 3 фонаря из пункта 1+ 4 фонаря из первой схемы+2 фонаря с другого участка (2 фонаря с другого участка всегда работают независимо только от 2-го датчика движения по п.2.)

 

Так?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нині заїхав в електромагазин і купив вимикач за 17грн[ATTACH][ATTACH]119129[/ATTACH][/ATTACH] думаю що не підійде для зовнішнього використання але хочу використати спочатку у міні схемі у нас у Стрию чогось такого нормального нічого не найду треба буде їхати до Львова думаю що там знайду також дивився на датчики руху.

Врізний датчик мені би можливо підійшов він розташовується ікраз від 0.4м але вньому чомусь тільки підлючення на два провода (можливо третій непобачив)

 

Коллега-застройщик, если пара-тройка дней не играют роли - пишите что купить и выслать. "Эпицентр" возле работы, радиорынок и "новая линия" в пяти минутах езды. Жена с ребенком на почту прогуляются и отправят. Деньги... всегда можно пополнить счет на телефоне.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що я хочу?

1. Щоб від одного датчика включалися тільки два фонарі а не всі 6 бо там де 4 фонарі проходитись небуде там світла непотрібно

2. Від другого датчика включалися 4 фонарі за які ми вже багато проговорили

3. Щоб я міг включити всі 11 фонарів і вони світили а не виключалися. Таке вже напевнощо неможливо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що я хочу?

1. Щоб від одного датчика включалися тільки два фонарі а не всі 6 бо там де 4 фонарі проходитись небуде там світла непотрібно

2. Від другого датчика включалися 4 фонарі за які ми вже багато проговорили

3. Щоб я міг включити всі 11 фонарів і вони світили а не виключалися. Таке вже напевнощо неможливо

Без проблем. Ставите обычный трехклавишный выключатель (есть у того же (ссылка устарела)), от него ведете три группы. В параллель двум ставите датчики движения. И все гуд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що я хочу?

1. Щоб від одного датчика включалися тільки два фонарі а не всі 6 бо там де 4 фонарі проходитись небуде там світла непотрібно

2. Від другого датчика включалися 4 фонарі за які ми вже багато проговорили

3. Щоб я міг включити всі 11 фонарів і вони світили а не виключалися.

 

Так? В идеале, все три клавиши нажимать одновременно, или искать "хитрый" переключатель:)

1359176610_.png.993bb19beae6223264cc9a57119ded0c.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так? В идеале, все три клавиши нажимать одновременно, или искать "хитрый" переключатель:)

 

Так. Шукайте переключатель якщо знайдете то я у вас куплю перешлете мені

Інженер пише що є трохклавішний я не бачивв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без проблем. Ставите обычный трехклавишный выключатель (есть у того же (ссылка устарела)), от него ведете три группы. В параллель двум ставите датчики движения. И все гуд.

Малював схеми із простим тройним виключателем щось неполучається в мене або роблять датчики або світяться лампочки а якщо все разом то можуть датчики погоріти прохідні виключателв більше підходять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось намалював схему із простим тройним виключателем скажіть чи буде так працювати 1366720467_.jpg.a76a03a49bd82bcbe7f0232cd636e62a.jpg

Датчики працюють від світла дньом вони включатися неповинні а якщо потрібно буде відключити в мене стоїть окремий автомат на освітлення подвіря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Датчики працюють від світла....

 

Выделенные датчики дублирую друг друга.

 

Я упустил момент, когда от датчиков движения перешли к датчикам освещения. Или уже другая задача?

 

Зачем Вам 3-ри датчика освещения? На улице или везде темно или везде светло:). Установите один датчик возле щитка - от него один сигнал для управления всеми фонарями в зависимости от освещения. Переключатель так же один.

1753154520_.jpg.3625aa2596b751eff4bbb58ea0368c63.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выделенные датчики дублирую друг друга.

 

Я упустил момент, когда от датчиков движения перешли к датчикам освещения. Или уже другая задача?

 

Зачем Вам 3-ри датчика освещения? На улице или везде темно или везде светло:). Установите один датчик возле щитка - от него один сигнал для управления всеми фонарями в зависимости от освещения. Переключатель так же один.

 

1 датчики руху дублюють один одного бо я хочу щоб вони перекривали всі зони на яких можливий рух один датчик мені не перекриє хіба якщо я знайду датчик який буде лапати до 18м а всі що я бачив до 12 а тоі мнше краще брати із запасом.

На датчиках руху є переключатель який може відключати датчик від деного світла а коли темніє вони включаються так впринципі мені підходить

а третій датчик (той що на 2 фонарі) він має включати тільки їх а не всі бо там стої брама і вхід у хату так щоб я входив у браму засвітились лише два фонарі і я зайшов до хати якщо я виходжу із хати до бесідки то мають включитися чотири фонарі без тих двох.

а якщо мені захотілось засвітити всі то я підходжу до виключателя і включаю всі або які захоті

Схема правильно нічого незгорить

 

а я памятаю що колись в мене десь щось пробивало у хаті на землю і електрик взяв поміняв фазу і ноль а якщо знов колись поміняють фазіровку то буде БАХ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема правильная, все должно работать. Если датчики двухпроводные, нейтраль к ним тянуть не надо будет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема правильная, все должно работать. Если датчики двухпроводные, нейтраль к ним тянуть не надо будет.

 

і знов ви мені підкидаєте ідею із двох провідним датчиком можливо я би до кожного фонаря поставив такий датчик. А він примусово буде включатися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і знов ви мені підкидаєте ідею із двох провідним датчиком можливо я би до кожного фонаря поставив такий датчик. А він примусово буде включатися?

Двух или трехпроводный значения не имеет - отличие только в подключении -- с нейтралью или без. В любом случае выключатель замыкает фазу параллельно датчику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть чи є датчики руху що реагують на 15-18м бо заходив в нас у магазини кажуть що небувають
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Датчики движения

 

але це пасивні датчики вони підходять до систем охорони а мені потрібно на лампочки сумарна яких десь 250 ват

Мені вони підійдуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эти не пойдут. Смотрите, например Hager EE820, ЕЕ827 дальность - 16м, мощность ламп 1500, 2300 Вт, около 300 грн.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эти не пойдут. Смотрите, например Hager EE820, ЕЕ827 дальность - 16м, мощность ламп 1500, 2300 Вт, около 300 грн.

Здоровые они слишком, в столбик не встроишь. Найти бы что-то как на (ссылка устарела).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та датчики великуваті і дорогі десь як щукав малюнок бачив що до них і пульт іде З фонарями приблизно з жінкою оприділились щось має бути ось таке osvesenie_2.jpg.5fe625073ca9c0b65cb723cca7bfd94f.jpg ну іще щось додасться можливо коли зроблять один виложу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...