Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

53 хвилини тому, delic сказав:

Який об'єм у вас зайняв інвертор з батареєю?

Інвертор:

Висота, мм:680

Ширина, мм:420

Глибина, мм:233

Вага, кг:32

Батарея:

Розмір, мм: 460x720x143

Вага, кг:55

 

Інвертор ще так сяк може і вліз би, а от батарея вже ніяк

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Є таке питання. Маємо індивідуальний житловий будинок з живленням від повітряної лінії. Біля опори встановлено металостійку з щитом обліку. На цій же металостійці встановлено модульний щиток з автоматичним вимикачем для будинку і з розеткою на дін рейку. Кабель до будинку іде 4-х жильний відповідно розділення ПЕН провідника на N i PE буде відбуватись в самому щитку розподілу будинку. Питання наступне. Розетка на дін рейку та що в щитку на металоконструкції має захисний контакт РЕ, так от, треба його підключати до ПЕН провідника (зануляти) чи не треба? Адже в цій точці в нас ще нема РЕ шини, бо розділення буде далі по схемі в будинку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Shturman1 сказав:

Доброго дня. Є таке питання. Маємо індивідуальний житловий будинок з живленням від повітряної лінії. Біля опори встановлено металостійку з щитом обліку. На цій же металостійці встановлено модульний щиток з автоматичним вимикачем для будинку і з розеткою на дін рейку. Кабель до будинку іде 4-х жильний відповідно розділення ПЕН провідника на N i PE буде відбуватись в самому щитку розподілу будинку. Питання наступне. Розетка на дін рейку та що в щитку на металоконструкції має захисний контакт РЕ, так от, треба його підключати до ПЕН провідника (зануляти) чи не треба? Адже в цій точці в нас ще нема РЕ шини, бо розділення буде далі по схемі в будинку. 

Та не треба ніякого розділення. Робіть ТТ і не морочте собі тухес. Землю від розетки біля лічильника приєднайте до металоопори і все. 
Аут Цезарь, аут нихель.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені з РЕСа по ТТ давали схему заземлення яку я повинен був зробити на своїй ділянці, потім переміряли опір і як\чим підключено заземлення, наявніть другого щитка і автомату (а не їхнього ввідного) і тільки тоді подали напругу

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, normal сказав:

Мені з РЕСа по ТТ давали схему заземлення яку я повинен був зробити на своїй ділянці, потім переміряли опір і як\чим підключено заземлення, наявніть другого щитка і автомату (а не їхнього ввідного) і тільки тоді подали напругу

Норм. 

У меня РЕСовцы ничего не спрашивали, а когда я спросил какую систему заземления делать, ТТ или нет, они с круглыми глазами спросили "чё? Это пистолет такой?"

  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Куркуль сказал:

Чи можна замонолітити ваго, якщо це буде лише освітлення однієї хоч і великої кімнати?

Не можно. Беріть гільзи і опресовуйте + термоусадка.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мосфет и блоху , что им управляет - заменил , при включении дым с мосфета не пошел , как до замены блохи , но теперь R1 , что ближе к входу - засветился ярко и сгорел .

че это он так себя повел ?

26DE26E5-893E-43FC-86CE-E0578A9DA778.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, igorrius сказав:

мосфет и блоху , что им управляет - заменил , при включении дым с мосфета не пошел , как до замены блохи , но теперь R1 , что ближе к входу - засветился ярко и сгорел .

че это он так себя повел ?

 

тому що він не пережив величезний струм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

київобленерго прислала електронного листа, що у зв'язку з воєнним станом вони не можуть знімати контрольні покази, тому я сам маю сфотографувати їм лічильник і вислати фото.

Але бокс лічильника опломбований і через бокс нічого не видно взагалі. Лічильник на вулиці на стовпі.

 То як краще вчинити в такій ситуації?

Змінено користувачем delic
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31.05.2024 в 12:51, Energon сказав:

Не можно. Беріть гільзи і опресовуйте + термоусадка.

Та не хочеться такий специфічний інструмент купувати для разової роботи. Значить зроблю скрутку і пропаяю..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, delic сказал:

Але бокс лічильника опломбований і через бокс нічого не видно взагалі. 

Як до цього часу знімали покази?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, delic сказав:

через бокс нічого не видно взагалі

Замінити бокс на новий/кращий. Купіть новий бокс, подайте заявку на пломбування, приїде електрик і допоможе замінити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, delic сказав:

....вони не можуть знімати контрольні покази, тому я сам маю сфотографувати їм лічильник і вислати фото....

Може перепитати в Вашого ДТЕК про інші способи передавання даних. У нас запропоновано або кидати аркуша з показаннями (і адресою, або р/р) у скриньку біля входу в ДТЕК, або СМС на конкретний номер, або в електронному кабінеті споживача, або сам лічильник (Гамма) передає першого числа кожного місяця. Ну от що людині робити, якщо в нього завтра зламається камера?

Змінено користувачем Вячеслав_В
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Вячеслав_В сказав:

Може перепитати в Вашого ДТЕК про інші способи передавання даних. У нас запропоновано або кидати аркуша з показаннями (і адресою, або р/р) у скриньку біля входу в ДТЕК, або СМС на конкретний номер, або в електронному кабінеті споживача, або сам лічильник (Гамма) передає першого числа кожного місяця. Ну от що людині робити, якщо в нього завтра зламається камера?

Так і передавав покази через електронний кабінет. Приблизно оцінював, а контрольні покази раз на рік коригували мої припущення.

А тепер вони відмовились і контрольні покази самі робити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, smotesko сказав:

Замінити бокс на новий/кращий. Купіть новий бокс, подайте заявку на пломбування, приїде електрик і допоможе замінити. 

В наявному боксі є віконце доступу до екрану лічильника, але при монтажу усе що можна затягнули тросиком і опломбували. Тож воно не відривається без пошкодження пломби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ashim1990 сказав:

Як до цього часу знімали покази?

Мене більше цікавить як вони раніше знімали контрольні покази. Бо пломбування те саме і так само нічого не видно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, delic сказав:

В наявному боксі є віконце доступу до екрану лічильника, але при монтажу усе що можна затягнули тросиком і опломбували. Тож воно не відривається без пошкодження пломби.

Ну попробуйте полирнуть напротив экрана а потом наклеить уф защитную плёнку, как на фары 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, delic сказав:

В наявному боксі є віконце доступу до екрану лічильника, але при монтажу усе що можна затягнули тросиком і опломбували. Тож воно не відривається без пошкодження пломби.

Ще раз: Купіть новий бокс, подайте заявку на пломбування, приїде електрик і допоможе замінити. 

Електрик зріже пломби, замінить бокс і встановить нові пломби. 

Змінено користувачем smotesko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, smotesko сказал:

Ще раз: Купіть новий бокс, подайте заявку на пломбування, приїде електрик і допоможе замінити. 

Електрик зріже пломби, замінить бокс і встановить нові пломби. 

Така подібна процедура від подачі заявки до виконання, заняла у мого замовника 1.5-2 місяці часу). Київська обл якщо, шо.

Змінено користувачем Energon
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, delic сказав:

... і так само нічого не видно.

В мене така сама проблема. Бокс з недорогих, скло (пластик) помутнів. Але якщо просвітити ліхтариком зверху крізь віконце - то трохи видно. Хоч лічильник сам передає, я в кабінеті дублюю, щоб залишалась історія показань (щоб раптом якщо що). Але у нас такого нема - що присилайте фото. Я в фотошопі можу будь які показання зробити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, delic сказал:

київобленерго прислала електронного листа, що у зв'язку з воєнним станом вони не можуть знімати контрольні покази, тому я сам маю сфотографувати їм лічильник і вислати фото.

Але бокс лічильника опломбований і через бокс нічого не видно взагалі. Лічильник на вулиці на стовпі.

 То як краще вчинити в такій ситуації?

Для початку пробить фото того, що є :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене контролерша хвилин 10 намагалась сфотографувати і нічого не вийшло, потім плюнула і записала на бумажці як завжди (з ліхтариком)...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, normal сказав:

В мене контролерша хвилин 10 намагалась сфотографувати і нічого не вийшло, потім плюнула і записала на бумажці як завжди (з ліхтариком)...

У нас не видно показів ніяк, ні з ліхтариком, ні без, ні вдень, ні вечором... От як вони мені раніше малювали контрольні покази?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...