Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як нам змінити нашу країну на краще. План дій.

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

А где он точно, куда бежать просить?
а вот связной есть -

254076_20110414145201.jpg

исполнительный директор международного фонда "Возрождение"(фонд сороса) Евгений Быстрицкий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Пам'ятать" и знать где их взять, по мне разные вещи, отсюда и ситуация вытекает со всеми ее обстоятельствами. Опять же, как это не прискорбно...

 

Для того щоб почати діяти гроші не потрібні. А коли будуть хоч якісь напрацювання то і з грошима буде зрозуміліше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

исполнительный директор международного фонда "Возрождение"(фонд сороса) Евгений Быстрицкий.

Вот это понравилось: "Партия регионов страдает от психической патологии и боится независимых действий граждан Украины."

Так и хочется сказать, вернее крикнуть в установу: " Бояться,ссуки!!"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені (як і Вам мабуть) не раз доводилося чути від зневірених співвітчизників оце "вони всі однакові". Хоч цей твердження і не є істинним з точки зору формальної логіки :), воно дуже близьке до істини з позиції здорового глузду - негатив спільних рис політиків значно переважає позитивні цінності відмінностей між ними.

 

Чому так відбувається? Адже на шляху до влади вони відрізняються декларованими цінностями, світоглядом, риторикою?

 

Такими їх роблять умови існування у владі: велика влада, нульова відповідальність, доступ до суспільних ресурсів. За таких умов і янгол стане "однаковим".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кортокто - не хочуть, не можуть, не знають.

 

На мою думку тут мають місце три об'єктивні чинники:

 

* Недоторканність депутатів

* Відтермінована відповідальність

* Неадекватність присяги депутата

 

Недоторканність депутатів, проголошена Конституцією, можливо і мала на увазі захист опозиції від свавілля репресивних "правозахисних" органів, однак весь цей час використовується як спосіб уникнути відповідальності за скоєне. Заховавшись же під парасолькою недоторканності депутати не мали ніякої мотивації позбавляти силовий блок репресивних функцій. За 20 років що минули питання захисту опозиції від свавілля так і не втратив актуальність, не зважаючи на існування недоторканності. Натомість ця норма породжує безвідповідальність та зневагу до закону. Влада і безвідповідальність розбещує.

 

Зневага до законів, зародившись у верхівці поступово отруює весь державний апарат. Депутати що мали б бути взірцем для чиновників та вимагати від них неухильного дотримання закону подають зовсім інший месидж – "вкради скільки ж та купи депутатство щоб не сісти".

 

Оскільки ця норма не дії за призначенням і має суто негативні наслідки її необхідно якнайшвидше скасувати.

 

Відповідальність депутатів має досить умовний характер, покарання відтерміноване і ефемерне (не перевиберуть) і навіть такого покарання легко уникнути (висуватись в іншому окрузі або від іншої партії). Навіть сама по собі така ситуація зовсім не сприяла б виникненню відповідальних депутатів, а в поєднанні з недоторканістю просто унеможливлює їх як категорію. Місця депутатів займають ті, хто може їх використати з найбільшим зиском для себе.

 

Присяга - фаховий її аналіз можна знайти в статті за цим посиланням (ссылка устарела).

 

Я лише перелічу очевидні неоковирності - присяга анонімна, її зачитує лише один депутат, текст присяги не містить звернення до суверена (Народу України), присяга відбувається як формальний ритуал а не правочин. Певен що більшість депутатів нинішнього складу навіть не потрудилися її прочитати, тож і не знають, що вони чимось зобов'язалися.

 

Марно сподіватися що за таких умов у нас з'являться відповідальні політики, хоч як би ретельно ми їх не добирали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Марно сподіватися що за таких умов у нас з'являться відповідальні політики, хоч як би ретельно ми їх не добирали.

EugeneH, скажіть, будь ласка, за кого ви голосували на минулих виборах, і чому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

EugeneH, скажіть, будь ласка, за кого ви голосували на минулих виборах, і чому?

 

голосував проти всіх, але тепер бачу що то був не найкращий вибір.

таке відчуття ніби й тут обдурили - закрутили таку політтехнологію, напустили дези, наплодили фальшивих кандидатів, "противсіхів" і "засланих закогосів".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

голосував проти всіх, але тепер бачу що то був не найкращий вибір.

таке відчуття ніби й тут обдурили - закрутили таку політтехнологію, напустили дези, наплодили фальшивих кандидатів, "противсіхів" і "засланих закогосів".

 

А тепер уявіть, що таких голосували сотні тисяч - і знову поверніться до свого першого посту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините Евгений, но предлагаете утопию и город-солнце одновременно. Маниловщина.

Само по себе общество организоваться не может ибо сидят в нем природные центробежные силы, которые разгоняют людей в разные стороны. Только наличие очень сильных, волевых личностей типа Чингисхана, дает возможность обществу объединиться и двигаться вперед какой то время.

 

Я жду нашего Пак Чон Хи или Ли Куан Ю. Без таких людей Украина не государство, а проект и увы неудачный:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тепер уявіть, що таких голосували сотні тисяч - і знову поверніться до свого першого посту

 

за таких умов, які у нас існують, немає різниці як ми голосуємо. навіть якщо між кандидатами є якісь відмінності, дорвавшись до влади всі вони стають одинаковими, і на це є об'єктивні причини. змінити якісь влади можна лише усунувши ці причини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините Евгений, но предлагаете утопию и город-солнце одновременно. Маниловщина.

Само по себе общество организоваться не может ибо сидят в нем природные центробежные силы, которые разгоняют людей в разные стороны.

 

Всеж суспільство - не отара баранів. Якщо зявляється якась спільна мета, то суспіьство може обєднатись за для такої мети і вся історя людства тому приклад.

 

Только наличие очень сильных, волевых личностей типа Чингисхана, дает возможность обществу объединиться и двигаться вперед какой то время. Я жду нашего Пак Чон Хи или Ли Куан Ю. Без таких людей Украина не государство, а проект и увы неудачный:(

 

Так можна і Гітлера чи Сталіна дочекатись. Теж винятково вольові особистості.

І їх поява теж не випадкова - за тих умов що склались в той час в тих країнах саме такого складу особистості могли максимально можливого результату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так можна і Гітлера чи Сталіна дочекатись. Теж винятково вольові особистості.

Можно. Значит расклад такой.

 

Не помню, по моему платон выбирая из различных форм правления государством, считал самой лучшей "власть разумного правителя".

Пока не появиться такая умничка, сами мы в хороводы не построимся.

К вопросу о личности в истории: чехи и австрийцы очень рано встают и рано ложатся спать. Почему? Именно такой распорядок дня был у императора Франца-иосифа, который правил 60 лет. За это время все империя стала жить по его распорядку. И по инерции они живут в том же ритме до сих пор (в какой то степени).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно. Значит расклад такой.

 

Не помню, по моему платон выбирая из различных форм правления государством, считал самой лучшей "власть разумного правителя".

Пока не появиться такая умничка, сами мы в хороводы не построимся.

 

Ваш вибір зрозумілий. Та все ж надіюсь що більшість форумчан мають більш проактивно налаштований світогляд. Адже не стали вони чекати поки їм хтось збудує дім, а взялись за це самотужки

 

К вопросу о личности в истории: чехи и австрийцы очень рано встают и рано ложатся спать. Почему? Именно такой распорядок дня был у императора Франца-иосифа, который правил 60 лет. За это время все империя стала жить по его распорядку. И по инерции они живут в том же ритме до сих пор (в какой то степени).

 

Був я якось в Кургані (Росія). Що мене там здивувало так це те що у більшості підприємств та установ робочий день починався в 7 ранку. А десята вечора для них то вже глибока ніч.

 

Це я до того що можливо заслуги Франца-Йосифа в такому розпорядку і немає.

Можливо навіть що найбільша його заслуга для західної України полягає в тому що він нічого не робив і не заважав людям облаштовувати своє життя?

 

Вікі про Франца Йосифа I

За сім десятиліть правління Франца Йосифа (який не брав активної участі у державних справах) Австрійська імперія, що в середині XIX століття була великою державою, прийшла до повного занепаду

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І. Якість політикуму

 

Сьогодні чимало людей нарікають на якість українського політикуму. Вона є синергентичною сумою особистісних якостей окремих політиків, які в свою чергу є частиною суспільства. Але чи можна ототожнити якість політикуму з якістю суспільства? Безумовно ні. За будь якої політичної системи до політикуму потрапляють лише особистості, якості яких найбільш відповідають усталеним правилам добору. Ці правила існують незалежно від того як вони усвідомлюються суспільством та від того як вони артикульовані і чи артикульовані вони взагалі. Ці правила добору можна розділити на такі групи – мотивація, контрмотивація, вибір та відсів.

 

ІІ. Мотивація.

 

Мотивація виникає при наявності відмінностей між теперішнім станом особистості та проектованим цільовим, і підсилюється чи послаблюється залежно від якостей особистості. Які є відмінності (очевидні чи гіпотетичні) між народним депутатом і пересічним громадянином? Спробую їх перелічити:

 

* більше "дозволенностей", що навіть межує з вседозволеністю

* більше можливостей для розвитку власного бізнесу починаючи від дрібних "позаконкурентних" преференцій та закінчуючи прямим лобіюванням власних бізнес-інтересів на законодавчому рівні

* можливість поліпшити своє матеріальне становище за рахунок суспільних ресурсів

* менша відповідальність, практично безвідповідальність

* пристойна зарплата

* безкоштовна квартира в Києві

* слава

* можливість самореалізації в законотворчій галузі

* обстоювання суспільних інтересів

 

Кожна з таких відмінностей може бути витоком мотивації, і ця мотивація може підсилюватись чи послаблюватись залежно від якостей особистості.

 

ІІІ. Контр-мотивація

 

Єдина контр-мотивація, яку я можу собі уявити – це небажання бруднитись.

 

ІV. Вибір

 

Кого і як ми вибираємо до нашої ВР?

 

Ми голосуємо за одного з кандидатів чи за партію. Для мене (як мабуть і для переважної більшості співвітчизників) це вибір кота в мішку. Я чую що як вони кричать однак вмотивований вибір зробити не можу через відсутність достовірної інформації та непосильність вибору одного з сотні за зовнішніми ознаками лише мішка :)

 

За таких умов більші шанси має той кандидат що кричить голосніше за інших (більше присутній в медіа) і приємніше за інших (популіст). Хто ж іде в кандидати? Той хто має достатню мотивацію йти в політику, та кошти (чи інші засоби) для проведення виборчої компанії. З такими виборами в мене нема ніяких шансів обрати того хто представляв би мої інтереси. І навіть якщо мені пощастить і я виберу кота що справно ловив мишей в чиїйсь клуні, невідомо чи буде він так само справно ловити мишей в м'ясній лавці.

 

V. Відсів

 

З відсівом теж не все гаразд. Відкликати депутата – немає механізму, притягти до відповідальності – немає інструменту. Єдина можливість – не голосувати за недостойних наступного разу терплячи їх всі чотири роки каденції. А через чотири роки я не певен чи зможу (і чи захочу) пригадати все те зле що вони натворили. Ці ж пройдисвіти або округ змінять або партію і знов прослизнуть до ВР.

 

Отже, на разі наш політикум – це така собі "система ніпель" – пропускає напористих не випускає нікого.

 

VI.Узагальнення

 

Нажаль я не маю психологічної освіти щоб професійно окреслити узагальнений портрет "народного обранця" що відповідає переліченим критеріям. На побутовому рівні їм найкраще відповідають характеристики "негідник", "мерзотник", "сволота". Звісно, не всі скликання ВР і не всі обранці такими є, однак за чинних правил добору це є кінцевим пунктом траєкторії політикуму і тенденції останніх років це підтверджують.

 

VII.Що робити

 

Міняти правила добору. З мотивації необхідно вилучити всі матеріальні чинники. Контрмотивацією має стати відповідальність, значно більша ніж у звичайних громадян. Усіх недостойних необхідно відсіювати якнайшвидше. А от вибір мабуть краще спростити і прохідний бар’єр – понизити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тема болючая,но на мой взгляд на сегодняшний день,выход один,жить ка живется пока у большинства не лопнет терпение,вот тогда и посмотрим может чего и поменяется в нашей с вами стране.

а пока давайте воспитывать своих детей и внуков,дабы у них хватило сил и духу перевернуть власть ......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тема болючая,но на мой взгляд на сегодняшний день,выход один,жить ка живется пока у большинства не лопнет терпение,вот тогда и посмотрим может чего и поменяется в нашей с вами стране.

а пока давайте воспитывать своих детей и внуков,дабы у них хватило сил и духу перевернуть власть ......

 

"Нам з цим лайном не впоратись, залишим його нашим дітям" - так? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Нам з цим лайном не впоратись, залишим його нашим дітям" - так? :)

 

Ну так ведь здесь восновном тусуются люди с высшим образованием. А то и не с одним. Стало быть, что такое утопия, если не знают, то как минимум чувствуют.

То, что Вы предлагаете, абсолютная утопия. Красивая, заманчивая, но имеющая к реальности такое же отношение, как экселевская таблица .

Потому я бы предложил пока сосредоточиться на тех вещах, которые я уже упоминал в своем посте. А для всевозможных иных преобразований пока нет условий. Пока нет.

Если думаете, что составив на этом сайте список благих намерний по переустройству мира (пардон, одной лишь страны), можно будет впоследствии собрать единомышленников и что-то таки изменить согласно того же списка, так это полнейшая утопия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так ведь здесь восновном тусуются люди с высшим образованием. А то и не с одним. Стало быть, что такое утопия, если не знают, то как минимум чувствуют.

То, что Вы предлагаете, абсолютная утопия. Красивая, заманчивая, но имеющая к реальности такое же отношение, как экселевская таблица .

 

В 1989 році незалежність України теж скидалась на утопію. А в 1991 стала реальністю.

 

Потому я бы предложил пока сосредоточиться на тех вещах, которые я уже упоминал в своем посте.

 

Ви ж із того плану практично все виконали :), лишилось тільки асфальт покласти та рибаня відпустити :)

 

А для всевозможных иных преобразований пока нет условий. Пока нет.

 

В 89р теж не було умов. А в 91 вже було пізно щось обговорювати. Незалежність звалилась як сніг на голову і треба було негайно щось робити.

Націонал-демократи виявились не готовими, тож до справи взялась парт-номенклатура і створила державу по своїх потребах.

У націонал-демократів хоч виправдання є - за теоретизування про майбутній політичний устрій в 89 році могли посадити.

А от як будемо виправдовуватись ми перед своїми дітьми якщо знову наступимо на ті ж граблі?

 

Если думаете, что составив на этом сайте список благих намерний по переустройству мира (пардон, одной лишь страны), можно будет впоследствии собрать единомышленников и что-то таки изменить согласно того же списка, так это полнейшая утопия.

 

Ваша точка зору зрозуміла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...А от як будемо виправдовуватись ми перед своїми дітьми якщо знову наступимо на ті ж граблі?...

 

В цілому підтримую EugeneH, навіть в намаганнях формалізувати процес. Написання "букафф" допомагає мисленню. Ленін он скільки накатав.;)

Щоб не виправдовуватися перед дітьми та онуками потрібно ідею підтримувати щоденно своїми діями, думками, висловами. А це вже немало. При пропагуванні своєї ідеї не слід очікувати миттєвої віддачі. Людина - доволі інерційна істота. Потрібен час.

 

ПС. І не забувати про діяльність :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

ПС. І не забувати про діяльність :)

 

Так и есть. Если граждане будут следить чтобы окна были целыми и не проходить мимо -- изменения к лучшему не заставят себя ждать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

граждане следить не будут,статья про руководство - которое стало следить за этим.Легендарные расстрелы "зайцев" в Германии при Гитлере из этой же серии.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

граждане следить не будут,статья про руководство - которое стало следить за этим.Легендарные расстрелы "зайцев" в Германии при Гитлере из этой же серии.

 

Ваша правда, статья про руководство, но в нашем случае рассчитывать на руководство не приходится, поэтому либо этим будут заниматься сознательные граждане, либо никто.

 

 

Что касается расстрелов "зайцев" в Германии ... нужно очень сильно не любить (либо просто не знать) эту нацию чтобы поверить в подобный бред.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

граждане следить не будут,статья про руководство - которое стало следить за этим.Легендарные расстрелы "зайцев" в Германии при Гитлере из этой же серии.

До мене дійшла версія про окуповані території (СРСР). Це більше схоже на правду.

А зараз для населення є чудовий приклад "порядку" - Межигір'я. Все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До мене дійшла версія про окуповані території (СРСР). Це більше схоже на правду.

Так."жахливі фото" з окупованого німцями Києва з трупами біля тротуару - це фото розстріляних німцями крадія або зайця,порядок був наведений швидко- yun.complife.ru/miscell/occup.htm...

Але і в самій Німеччині -

"На территории Рейха с 1934 года - В автобусах, трамваях пойманный без билета приравнивался к безработному, бомж или тунеядец - штраф или работа (подметать улицы+могли присудить что то в роде 15 суток всё зависело от платёжеспособности зайца в деле уплаты штрафа вовремя войны безбилетников загружали на работу по расчистке завалов и развалин домов) - повторная или многократное нарушение передвижения в общественном транспорте без билета - зайцу могло грозить КЛ Дахау или принудительной работой на благо Рейха на каком либо заводе- так сказать отрабатывал те убытки которые понёс общественный транспорт из-за зайца""

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але повернемось до наших "баранів". Недавно в Криму спостерігав картину. Їде колона. Обгін заборонено. Зустрічні моргають - стоять дайці. Тягнемось в колоні. Всіх обганяє якийсь самий наглий чарез суцільну. Всі в передчутті - ну ось він, буде акт справедливості. Ні, даішник пильно дивиться , потім робить вигляд, що нічого не бачить. Закон для своїх не працює... Так що коли мені починають "втирати" різні розумники, особливо з екранів телевізора, що треба починати з себе - я з себе вже давно почав, і що? На нас просто плюють, якщо не сказати гірше...

Все одно риба гниє з голови - такий у нас закон.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...